קטגוריות
סרטונים אחרונים
בטון
הכנת בטון אדום
בטון
 
גגות
החלפת רעפים
גגות
 
בדיקת כלור
כיצד בודקים את כמות הכלור במים
בדיקת כלור
 
תיקון גג רעפים
איתור והחלפת רעף שבור
תיקון גג רעפים
 
קרמיקה
כיצד מרקעים את הקיר טרם ההדבקה
קרמיקה
 

חיסכון בעלויות

הועלה לאתר ע"י: תכלת המים
טיפים שימושיים לתפעול נכון ויעיל לבית

אז מתחילים..מיזוג אוויר יש?יש לנקות את הפילטרים הפנימיים במאייד(היחידה הפנימית)אחת ל3 חודשים,אם הדירה נמצאת בסמוך לכביש סואן,או מקום עם יותר אבק מהרגיל אחת לחודש וחצי,לאלו מביניכם שהמנוע של המזגן נגיש(היחידה החיצונית)יש לנקות בעזרת חומצת מלח ביתית,מהולה במים של יחס 30חומצה ו70 מים,לפשוט להכניס למרסס קטן,שיכול להיותאפילו המרסס של נוזל ניקוי החלונות,ולרסס ישירות על הרדיאטור האחורי של המזגן,עד לניקוי ייסודי,קבלת גוון אלומיניום,שם מתאסף אבק שומן וליכלוך ומאט את פעולת הקירור/חימום של המזגן,למבצעים של פעולה זו צפויה הפתעה של ניצול יעיל בתפוקת המזגן בסדר גודל של 25% פחות אנרגיה,והרבה יותר יעילות

קומקום חשמלי לכוולנו יש,יש למלות את הקומקום כל יום במים חדשים,ולהרתיח רק את כמות המים הנדרשת,לקומקום חשמלי יש גוף חימום אשר דורש חשמך רב בהפעלתו,גם עם המכשיר עצמו נראה קטן ולא מזיק.

מנורות הבית כידוע המנורות הרגילות צורכות חשמל פי 3 מנורה חסכונית,אל תקומו תפרקו את הנורות ותחליפו בנורות חדשות וחסכוניות(כי הן עולות יותר יקר מהרגילות) אבל...אם כבר הנורה נשרפה,אז פשוט תחליפו אותה בנורה ירוקה,וכן אם צריך לשים פתק ולא לשכוח,אז שימו פתק ואל תשכחו,זה שווה את המאמץ.

לידיעתכם,כל נורות בקרת המכשירים (כן כן הקטנות האלו האדומות שנמצאים בטלוויזיה בממיר במיקרו ובעוד מכשירי חשמל) גם הן צורכות חשמל,במקרה ואתם יוצאים מהבית לסופ\\\\\\\\\\\\\\\"ש או ו למספר ימים אני ממליץ לנתק! את כבל החשמל או לכבות את הטלויזיה ישירות מכפתור הכיבוי הדלקה שלה.

מחשב אישי,נייד או נייח בזמן צורך חשמל,ולא קצת,בימים שאנו עוזבים את המחשב דולק למספר שעות אפשר להעביר את המחשב למצב המתנה! זהו מצב חסכוני ולא פוגם,הורס,מוחק,דבר מעבודתכם.

מקרר מקפיא-במקרר ובמקפיא יש ווסת קור(טרמוסטט) יש לבדוק שהוא לא על העוצמה הכי גבוהה כי זה גם לא בריא לירקות ולבשר,וגם יחסוך הרבה כסף,פשוט העבירו אותו לחצי אצל רובנו מצב הביניים הזה ייקרא normal ואם לכם יש מספרים אז פשוט לשים באמצע.

דוד שמש-ופה מדובר על חיסכון גדול,גדול מאוד,לדוד השמש יש זוג קולטים שנמצא על הגג,בכל תחילת עונה (חורף קיץ) ובסופה יש לעלות לגג (בזהירות) ופשוט לנקות את זכוכיות הקולטים בעזרת מים וסמרטוט,אחת לשנתיים יש להזמין בעל מקצוע ולבקש לפרק את גוף החימום,לנקות אותו ואת פנים הדוד מאבנית,ולהחזיר למקום במצב כזה העלות תהיה 250-350 ש\\\\\\\\\\\\\\\"ח בממוצע ,פעולה זו תאריך את חיי גוף החימום,ומכיוון שאבנית נאגרת בחלק התחתון של הדוד ויושבת על גוף החימום זמן העבודה שלו מתארך ומתמשך,ויעילותו נפגמת,ולא,אל תמהרו להחליף גוף אם בעל המקצוע מנסה לדחוף אתכם לשם,כי אין צורך,וגם אל תשאלו אותי למה,אבל בעלי מקצוע בתחום תמיד! יגידו שהגוף כבר לא תקין,אבל אל תשכחו שאתם מבצעים רק פעולה מונעת והגוף תקין,ולא פעולת תיקון,לדוד,למבצעים פעולה זו חיסכון של 30% בצריכת החשמל(ביחס לצריכה הקודמת של הדוד)

פילטרים,יש להחליף(במידת הצורך) ולנקות את הפילטרים והסננים בבית אחת לחצי שנה

ברזי ניל ושיברים-אפשרות לסגור קצת מעוצמת המים,העוצמה נשלטת מברזי הניל(אותם שני ברזים מתחת לכיור שלרובנו יש) הפעולה הנל תחסוך בכמות המים,וותעזור אם הברז משפריץ חזק מדי.

ניאגרה/אסלה גלויה/סמויה-אם תמלאו בקבוק פלסטיק ליטר וחצי ותכניסו פנימה,תחסכו בכל מילוי מיכל כליטר וחצי מים,שאם תשאלו אותי מיותרים שם גם ככה,ובמצטבר זה המוווןןן מים !

עד כאן להפעם

בהצלחה לכולם

מושגים בנושא חיסכון בעלויות

רוצה לתת לנו מושג?
ברז ניל
ברז הניל עשוי מפליז או פלסטיק,לרוב מופיע בקטרי מוצא של 3/8,1/2 המשמש כחיבור קצה לצנרת המים וכהכנה לברז הפרח.קיים כיום ברז ניל עם יציאת 3/4 המשמש למכונת כביסה או מדיח.בנוסף קיים ברז ניל כפול המשמש כהכנה לברז פרח כאשר בכניסה קיים רק מים חמים או קרים.ואחרון חביב הינו ברז הניל המשמש כמפצל לנק' קיימת לשתי נקודות לרוב למדיח ולברז פרח. 
 
אבנית

טיפים בנושא חיסכון בעלויות

רוצה לתת לנו טיפ?
  • לקבלת הגוון הצפוי יש לצבוע לפחות שתי פעמים
לטיפים נוספים בנוגע לחיסכון בעלויות

סרטונים מומלצים - חיסכון בעלויות

כתבות מומלצות - חיסכון בעלויות

powered by Tagonet