קטגוריות
סרטונים אחרונים
מונע טריקת דלת
שומר על אצבעות הילדים
מונע טריקת דלת
 
שער למדרגות
ניתן להארכה,מונע נפילה
שער למדרגות
 
חלונות
החלפת שלב בחלון רפרפה
חלונות
 
התקנת מגן אצבעות הולנדי 180 מעלות לדלתות .
מדריך להתקנת מגן אצבעות על צירי הדלת חברת בטיחותי -מומחים לבטיחות ילדים
התקנת מגן אצבעות הולנדי  180 מעלות לדלתות .
 
קיר בריקים
הדבקת בריקים ומילוי רובה
קיר בריקים
 

מחיר דשא סינטטי, דגמים ומה שביניהם

הועלה לאתר ע"י: דשא קבוע – דשא סינטטי המתקדם בעולם

בבואנו לבחור דשא סינטטי למחיר יש בוודאי תפקיד מכריע אך עלינו גם לדעת על מה אנחנו משלמים ומדוע ניתן למצוא דגמים שעולים 60 ₪ ודגמים שעולים גם 200 ₪ ואף יותר. על כך ועוד במאמר הבא.

על מנת לבחור דשא סינטטי שיתאים בדיוק לצרכיכם עליכם לרכוש מעט מידע על הנושא – אז איך מתחילים במשימה?

טיב הדשא הסינטטי – הכל על הליכי הייצור ומאפייני המוצרים.

צפיפות - החוק החשוב ביותר אומר שבמקומות בהם יש שימוש רב אז עליכם לבחור בדשא סינטטי עם צפיפות סיבים גבוהה. במקומות שישמשו אתכם בעיקר כפינת נוי ירוקה ניתן לבחור גם בדגמים זולים יותר אך עליכם לוודא כי הם עברו את כל הליכי הייצור הדרושים.

משקל- משקלו של דשא סינטטי ממוצע לרב יהיה בין 2.5 – 1.5 ק"ג, לעומת זאת דשא סינטטי איכותי יהיה בעל משקל גבוה יותר של 3 ק"ג ויותר. ניתן לאמוד את טיב הדשא הסינטטי על ידי ידיעת משקלו בשל העובדה הפשוטה שמשקל גבוה מעיד על כמות חומר גבוהה (במקרה שלנו כמות סיבים גבוהה). כמובן שמרבד דשא סינטטי בעל משקל של 3.5 ק"ג יחשב לאיכותי יותר ממרבד קל יותר, השוקל 2.5 ק"ג.

אורך הסיביםטיבו של דשא סינטטי נאמד גם לפי אורך הסיבים. אם אתם חפצים בדשא סינטטי גזום, אורך הסיב המתאים הוא 32-27 מילימטר. אם תעדיפו דשא סינטטי עם סיבים רכים ומראה פראי אז אורך הסיב המומלץ עבורכם הוא 38-42 מילימטר. לא רצוי לקנות דשא סינטטי שגובה הסיבים שלו מעל ל- 40 מילימטר או דשא סינטטי נמוך מ- 25 מילימטר. הסיבה היא שסיבים קצרים (מתחת ל- 20 מילימטר) ישחקו מאוד בקלות בעת דריכות רבות, ומנגד סיבים ארוכים (מעל 42 מילימטר) ישכבו בקלות ויעניקו לדשא הסינטטי מראה של שטיח תוך תקופה קצרה. לסיכום, הבחירה האידיאלית היא לבחור סיבים באורך של 27-42 מ"מ.

הכסף מדבר – ההבדלים בין סוגי דשא סינטטי ומחירם

דשא סינטטי קצראורך הסיב: 7-12 מ"מ.מחירו: 20-40 ₪ למ"ר. ייעוד: מתאים להתקנה במקומות זמניים שלא נועדו לדריכה רבה. (לא מומלץ כלל להתקינו בגינות ביתיות ושטחים ציבוריים). מראה כללי: מראה המזכיר שטיח.

דשא סינטטי בינוני אורך הסיב: 25-32 מ"מ.מחירו: בין 60-140 ₪ למ"ר.ייעוד: מתאים עבור בתי עסק, שטחים ציבוריים וגינות ביתיות. מראה כללי: בעל מראה דשא גזום. ניתן להשיגו במגוון רחב של סוגים וגוונים.

דשא סינטטי גבוהאורך הסיב: 35-42 מ"מ.מחירו: בין 80-180 ₪ למ"ר.ייעוד: בתי עסק, גינות ביתיות ושטחים ציבוריים. ייעוד: אידיאלי למקומות עם ילדים ופעוטות. הסיבים הארוכים מעניקים רכות לסיבים והם טובים במיוחד לבלימת נפילות. מראה כללי: מראה דשא "פראי". ניתן להשיג במגוון סוגים, דגמים וצבעים.

עליכם לדעת כי ניתן למצוא מרבדי דשא סינטטי עם סיבים באורך 40 מ"מ ב- 80 ₪ וגם ב- 200 ₪ - המחיר משתנה בעיקר על פי רמת צפיפות הסיבים שכמובן משפיעה גם על איכות הדשא הסינטטי. כמו כן, הסיבה שניתן לפעמים למצוא דשא סינטטי קצר שמחירו גבוה יותר מדשא סינטטי ארוך היא בגלל משקל היריעה וצפיפות הסיבים.

כאשר עושים סקר שוק למוצרי דשא סינטטי חשוב לוודא כי אתם משווים בין מוצרים זהים הן מבחינת הליכי הייצור והן מבחינת המפרט הטכני של המוצר עליו הרחבנו במאמר זה. חשוב מאוד להתאים את סוג הדשא הסינטטי למקום ההתקנה ולייעודו. בחירה נבונה תספק לכם מדשאה ירוקה שתישאר רעננה ויפה לאורך כל ימות השנה, וגם תשתלם מבחינה כלכלית לטווח הארוך.

 

מושגים בנושא מחיר דשא סינטטי, דגמים ומה שביניהם

רוצה לתת לנו מושג?
פטיש
קיימים סוגים רבים ומשונים של פטישים ולייעודים שונים.פטיש ספציפי זה מיועד לעבודות עדינות .זהו פטיש לעבודות ביתיות בעיקר.
אדריכל נוף
אדריכלי נוף הם האחראיים למעשה לאיזון ולשילוב בין פיתוח סביבתי, לשימור הסביבה הטבעית בה מתבצע הפיתוח.
אדריכלי נוף מעצבים גנים ציבוריים, פארקים, פארקי שעשועים, קניונים ועוד. הם מעצבים את אלה לא רק בצורה פרקטית אלא גם שיהיו יפים נוחים וישרו אווירה טבעית. הם מתכננים את המיקום של הבניינים, הכבישים ומדרכות ואת מקומה של הצמחייה. שימור היסטורי ושימור משאבים טבעיים הם אובייקטים חשובים אחרים שאדריכלי נוף חייבים להבין אותם בדיוק כפי שהם לומדים לעצב.
כתב כמויות
כתב כמויות הוא טבלה המציגה את כל כמויות החומרים והעבודות הנחוצות לבניית מבנה, לעבודות תשתית או לעבודות פיתוח. כך למשל מחשבים כמויות של ברזל, בטון, בלוקים, שטחי פנים של קירות, אורך של ספי חלונות ומעקות. כתב הכמויות מתבצע על סמך תוכנית מאושרת.כתב הכמויות הינו פירוט של העבודות והחומרים המופיעים בתוכניות הביצוע השונות.

טיפים בנושא מחיר דשא סינטטי, דגמים ומה שביניהם

רוצה לתת לנו טיפ?
  • כאשר מתכננים את גודל המקלחון כדאי לדעת את גודל האריח וצורת הריצוף וכך להימנע מחתיכות קטנות.
    הועלה לאתר ע"י: טל שיפוצים בע"מ
לטיפים נוספים בנוגע למחיר דשא סינטטי, דגמים ומה שביניהם

סרטונים מומלצים - מחיר דשא סינטטי, דגמים ומה שביניהם

כתבות מומלצות - מחיר דשא סינטטי, דגמים ומה שביניהם

powered by Tagonet