קטגוריות
סרטונים אחרונים
בולם טריקה דלת
למניעת טריקת הדלת על אצבעות הילדים
בולם טריקה  דלת
 
בדיקת כלור
כיצד בודקים את כמות הכלור במים
בדיקת כלור
 
פיצול נקודת מים
הוספת נקודת מים בצנרת פקס
פיצול נקודת מים
 
פוליביד
הנחת פוליביד לפני יציקה
פוליביד
 
התקנת מגן אצבעות הולנדי 180 מעלות לדלתות .
מדריך להתקנת מגן אצבעות על צירי הדלת חברת בטיחותי -מומחים לבטיחות ילדים
התקנת מגן אצבעות הולנדי  180 מעלות לדלתות .
 

עיצוב ושיפוץ מספרה - טיפים

הועלה לאתר ע"י: liorastyle עיצוב ואדריכלות פנים
אין הזדמנות שנייה להשאיר רושם ראשוני


הקשר בין שיווק מספרה לאופי מעצב השיער הינו הדוק ביותר. מספרה מעוצבת ויפה מעידה בד"כ על הטעם האסטטי והמקצועיות של הספר. כשהמספרה שלך מדברת בעד עצמה ופונה לקהל היעד שלך, אתה מפעיל את חושי הלקוח ללא מילים, שכנוע או המלצה.


כשאשה נכנסת למוסך, בדרך כלל היא לא מרגישה בנוח – וברור שהיא אינה נמצאת במקומה הטבעי. כך גם גבר שנכנס לחנות הלבשה תחתונה של נשים - הסיבה לכך היא שהמקום אינו תואם את צרכיהם !


עקב ריבוי המספרות ישנה עליה בדרישות הלקוחות. הלקוח רוצה לקבל בטיפול במספרה סוג של פינוק, ועל בעל המספרה להקפיד על סגנון ועיצוב המספרה על מנת שהאווירה תהיה נעימה ביותר ותהיה מקום שרוצים לחזור אליו. על ידי עיצוב נכון של סביבת העבודה שלך, אתה יכול להעביר ללקוח מסר שאתה מבין אותו, ושאתה יכול לספק לו את ה"מוצר" שבו הוא מעוניין – במקרה זה את ה"לוק" – התספורת המתאימה לו ביותר.הקשר בין שיווק מספרה לאופי מעצב השיער
תמונות נוספות - קליק על התמונות להגדלה
דוגמא לתוכנית מספרה חדשה - ליאורה פרידמן

בנוסף יש לבחון את נוחות העבודה של הספר תוך כדי התחשבות בסדר היום העמוס שלו. במספרה חשוב מאוד להקפיד על הסדר והניקיון.


המוצרים והמכשירים צריכים להיות זמינים,ומיקום צריך להיות מאוד ברור כדי שמעצב השיער יידע היכן להניח אותם ועדיין המספרה תראה מסודרת ונקייה בזמן עבודתו. תיקים ומעילים של לקוחות שמפוזרים במספרה יכולים ליצור מראה מבולגן – ועל כך צריך לתת את הדעת עוד בשלב התכנון הראשוני. כדי שהלקוחות יוכלו לשבת ולשתות כוס קפה בזמן שהספר מתעכב עם לקוחות אחרים, יש צורך לתכנן נכון את פינת ההמתנה – כך שתהיה אינטימית ונוחה, ושהקירות סביבה יהיו מעניינים. ניתן אף לחשוב בצורה אסטרטגית ולמקם את עמדת מכית מוצרי השיער ליד – וכך להגדיל את הרווחים.


*כדאי תמיד לזכור – שכשמדובר בעסק הפונה בעיקר לנשים  - ההתייחסות לפרטים הקטנים היא חשובה ביותר!


גם לתאורה במספרות יש תפקיד מאוד חשוב. מיקום התאורה  ביחס לראי יכול להשפיע על הרגשתו של הלקוח, לדוגמא אם התאורה מונחת משני צדי הראי והגוון שלה הוא חמים – התספורת תראה הרבה יותר טוב.


כשאתה עומד לפתוח מספרה חדשה/לשפץ מקום קיים, מומלץ להפגש עם מעצב/ת פנים בעל נסיון בתחום המספרות. כך תוכל לחסוך בטעויות , כסף וזמן  - ולמקסם את הפוטניצאל של חלל המספרה שלך.


הכותבת -

http://www.liorastyle.co.il/

מושגים בנושא עיצוב ושיפוץ מספרה - טיפים

רוצה לתת לנו מושג?
כתב כמויות
כתב כמויות הוא טבלה המציגה את כל כמויות החומרים והעבודות הנחוצות לבניית מבנה, לעבודות תשתית או לעבודות פיתוח. כך למשל מחשבים כמויות של ברזל, בטון, בלוקים, שטחי פנים של קירות, אורך של ספי חלונות ומעקות. כתב הכמויות מתבצע על סמך תוכנית מאושרת.כתב הכמויות הינו פירוט של העבודות והחומרים המופיעים בתוכניות הביצוע השונות.

טיפים בנושא עיצוב ושיפוץ מספרה - טיפים

רוצה לתת לנו טיפ?
  • כאשר מתכננים את גודל המקלחון כדאי לדעת את גודל האריח וצורת הריצוף וכך להימנע מחתיכות קטנות.
    הועלה לאתר ע"י: טל שיפוצים בע"מ
לטיפים נוספים בנוגע לעיצוב ושיפוץ מספרה - טיפים

סרטונים מומלצים - עיצוב ושיפוץ מספרה - טיפים

כתבות מומלצות - עיצוב ושיפוץ מספרה - טיפים

powered by Tagonet