קטגוריות
סרטונים אחרונים
כלונס
כיצד קודחים כלונס
קידוח יסודות באמצעות jcb
כלונס
 
תיקון גג רעפים
איתור והחלפת רעף שבור
תיקון גג רעפים
 
שער למדרגות
ניתן להארכה,מונע נפילה
שער למדרגות
 
בטון
הכנת בטון אדום
בטון
 
בדיקת כלור
כיצד בודקים את כמות הכלור במים
בדיקת כלור
 

10 טיפים לבחירת פרקטים - יורם פרקט

הועלה לאתר ע"י: יורם פרקט מכירה והתקנה

10 טיפים על פרקטים

מאת  יורם פרקט טל: 050-9911998רוצים פרקטים, גולשים בין האתרים בחיפוש מידע על פרקטים. מה הכי חשוב כמו בכל דבר לקבל טיפים אז קבלו 10 טיפים על פרקטים

 

1. כבר בהתחלה חישבו טוב האם אתם מעוניינים בפרקט שיחזיק לאורך שנים או פרקט זול כמה שניתן, זיכרו כי מחיר זול לרוב בא על חשבון הטיב והאיכות.

 

2.    שווה לקנות פרקטים רק במקום שמומחה לפרקט וממי שהוא בעל ניסיון וידע בענף זה, כמו בכל דבר לכל מקצוע וענף את תחום ההתמחות שלו ומי שעוסק בהרבה תחומים מן הסתם לא מומחה באף אחד מהם במיוחד. בחירת פרקט אצל בעל  מקצוע מומחה לפרקטים מבטיחה לכם רכישת פרקטים בטוחה, שירות טוב וזמן אספקה במועד.

 

3.    טוב לדעת את בעצמכם מהו השטח המיועד להתקנת פרקטים עוד לפני תהליך הרכישה. אם תדעו מהו השטח תוכלו לקבל הערכת מחיר מדויקת יותר לפרקטים שלכם בלי "הפתעות" שיגלו בעת ההתקנה.

 

4.    זיכרו כי מעבר למחיר הפרקטים יש עלויות נוספות, כגון פנלים לפרקטים, ספי הפרדה בכניסה לחדרים, תשתית ספוג וחומרים. ואם אינכם מתקינים את הפרקט בעצמכם יש גם עלות התקנה והרכבה. לכן עשו סקר שוק שכולל את כל האלמנטים הללו.

 

5.    אל תזלזלו במרכיב ההתקנה וההרכבה של הפרקטים. התקנה מקצועית תבטיח לכם רצפת פרקטים שתחזיק מעמד.

 

6.    רצוי לדרוש כי יגיע אליכם מתקין מקצועי עוד לפני רכישת הפרקטים וזאת על מנת לבדוק את השטח והמידות ולמנוע מראש בעיות בלתי צפויות.

 

7.    אם אתם מעוניינים בהתקנה מקצועית של הפרקטים וודאו מראש מי אמור להגיע אליכם להתקין את הפרקטים ומה הנסיון המקצועי שלו.

 

8.   התאימו את סוג הפרקטים לסגנון בבית. לא כל פרקט מתאים לכל מקום. 

 

9.    כמו בכל מוצר טוב לעשות סקר שוק גם על פרקטים, המלצות פרקטים והמלצות לקוחות תורמים המון כמו שנאמר אין חכם כבעל נסיון.

 

10.    אל תתפתו למחירים זולים מידי של פרקטים סביר להניח שיש "קאץ". בחיים כמו בכל דבר אין מתנות חינם, מוצר זול במיוחד יכול להעיד על איכות גרועה, על סדרת פרקטים ישנה שכבר יצאה מהמחזור, דברים שיעלו לכם אחר כך ביוקר.

 

בהצלחה עם הפרקטים החדשים שלכם

 

יורם פרקט מכירה והתקנה


מוותיקי ענף הפרקטים בישראל

טל: 050-9911998

אתר פרקטים

 

 

מושגים בנושא 10 טיפים לבחירת פרקטים - יורם פרקט

רוצה לתת לנו מושג?
מטר
סרט מידה מטרי המגולגל בתוך אריזה קפיצית אשר בקצהו קיים שגם המשמש כסטופר וכתופסן ללקיחת מידות.
גקסון
מד זווית
מאפשר ליצור זווית של 90" בין שני מישורים
סף אלומיניום
עשוי מאלומיניום מגיע בעוביים וגבהים שונים,משמש כהפרדה בין משטחים ולסגירת דופן האריח ע"י הצמדה.
מכונת קרמיקה
מכונת הקרמיקה הינה משטח בעל ידית הנעה על סרגל לאורך המשטח.בקצה הידית קיימת דיסקה אשר במגע עם הקרמיקה שורטת אותה ומתווה את מסלול השבירה.לאחר העברת הידית על הקרמיקה יש להכות בידית על מנת שהקרמיקה תישבר.
כתב כמויות
כתב כמויות הוא טבלה המציגה את כל כמויות החומרים והעבודות הנחוצות לבניית מבנה, לעבודות תשתית או לעבודות פיתוח. כך למשל מחשבים כמויות של ברזל, בטון, בלוקים, שטחי פנים של קירות, אורך של ספי חלונות ומעקות. כתב הכמויות מתבצע על סמך תוכנית מאושרת.כתב הכמויות הינו פירוט של העבודות והחומרים המופיעים בתוכניות הביצוע השונות.
פינצה
מספריים המשמשות להרמת משטחים כבדים,פועלות ע"י שימוש במסת ההרמה כלחץ הסגירה על המשטח אותו מרימים
הועלה לאתר ע"י: שיש יובל

טיפים בנושא 10 טיפים לבחירת פרקטים - יורם פרקט

רוצה לתת לנו טיפ?
  • בעת עבודה עם רולר ניתן להשתמש ברצועה של 40 ס"מ מכל חומר בד,גבס וכו' ולהניח בצמידות לקיר שעליו אנו עובדים וכך למנוע רסיסי צבע על הרצפה מהרולר
לטיפים נוספים בנוגע ל10 טיפים לבחירת פרקטים - יורם פרקט

סרטונים מומלצים - 10 טיפים לבחירת פרקטים - יורם פרקט

כתבות מומלצות - 10 טיפים לבחירת פרקטים - יורם פרקט

powered by Tagonet