קטגוריות
סרטונים אחרונים
שער למדרגות
ניתן להארכה,מונע נפילה
שער למדרגות
 
מונע טריקת דלת
שומר על אצבעות הילדים
מונע טריקת דלת
 
גבס
קיר גבס עגול
גבס
 
בטון
הכנת בטון אדום
בטון
 
התקנת מגן אצבעות הולנדי 180 מעלות לדלתות .
מדריך להתקנת מגן אצבעות על צירי הדלת חברת בטיחותי -מומחים לבטיחות ילדים
התקנת מגן אצבעות הולנדי 180 מעלות לדלתות .
 

פינוי דירה- הפתרון המקצועי שלנו!

הועלה לאתר ע"י: שי פינוי דירה

"צוות מומחה פינוי דירה" הינו צוות מקצועי ומיומן, העוסק בתחום פינוי תכולות דירה לכל מטרה. שירותי הצוות מוענקים לכל אחד ואחת מכם, ומאפשרים גם לכם ליהנות ממגוון הליכי פינוי תכולות, דירות, ירושות, עיזבונות ועוד. בכתבה הבאה, נסקור עבורכם את עיקרי השירותים המקצועיים שלנו, ונציג בפניכם את כל היתרונות שהופכים אותנו לצוות המקצועי והמיומן ביותר בתחום פינוי דירה לכל מטרה!


כמה מילים על השירותים שלנו.


"צוות מומחה פינוי דירה" עוסק באופן יומיומי וקבוע בכל הקשור לתחום פינוי דירות, החל משירותי פינוי דירות ובתים לקהל הפרטי, דרך שירותי פינוי מגוונים למגזר העסקי, ועד לשירותים כוללים למגזר הציבורי והמוסדי. כלל שירותי "צוות מומחה פינוי דירה" מוענקים לכם במסגרת העמדת תכנית פינוי התואמת את מטרות הפינוי, היקף ומורכבות העבודה ותכנון מדויק של אתרי הפסולת אליהם מועבר הציוד המפונה.

בין יתר השירותים העומדים לרשותכם מטעם "צוות מומחה פינוי דירה" תמצאו:

 

 • פינוי דירות לקראת הליכי שיפוץ- במסגרת זו אנו דואגים לפנות מהדירה את כל החפצים והציודים שאינם רלוונטיים יותר עבורכם, כמו כן, אנו מעניקים שירותי שבירת קירות, פירוק ארונות ישנים, וכמובן, הובלת פסולת הבניין לאתרי פסולת המיועדים לכך.
 • פינוי דירות לקראת מעברי דירה או מכירת הדירה- במסגרת זו, אנו דואגים למיין ולארגן עבורכם את הציוד המיועד לפינוי, החל מפינוי חפצים, רהיטים וציודים ישנים, דרך פירוק ארונות קיר או ארונות מטבח, ועד לשבירת קירות, או לחילופין, חידוש חלל הדירה, באמצעות שירותי צביעה וכדומה
 • פינוי ירושות ועיזבונות- במסגרת זו, אנחנו ב"צוות מומחה פינוי דירה" מאפשרים לכם "להיפטר" מכל הציודים והפריטים שקיבלתם בירושה, ואשר אינם שימושיים עבורכם.
 • פינוי דירות ישנות ומוזנחות במיוחד- ברוב המקרים, דירות ישנות דורשות "טיפול מיוחד" המתבצע באמצעות ציוד מקצועי, המאפשר לנו גישה לדירות מוזנחות ומטונפות הסובלות מתחלואים תברואתיים רבים. אנחנו ב"צוות מומחה פינוי דירה" פיתחנו לאורך השנים, מיומנויות מקצועיות המאפשרות לנו להתמודד עם כל אתגר מקצועי בתחום פינוי דירה
 • פינוי מפעלים ובתי עסק- במסגרת זו, אנו מעמידים לרשותכם מגוון נרחב של שירותים, החל מפינוי משרדים וחנויות על כל תכולתן, דרך פינוי חומרים מסוכנים ממפעלים ופינוי פסולת ממחסנים או שטחי מסחר
 • פינוי חצרות, מחסנים, מקלטים, חדרי מדרגות וגגות משותפים – במסגרת זו אנו מעניקים לבעלי בתים משותפים ול-וועדי בתים, היצג נרחב של שירותים לסילוק פסולות מכל סוג מכל סביבת המגורים, לרבות, פינוי גזם, לשלשת יונים, פינוי ציודים מפורקים, פינוי רכבים נטושים הנמצאות בחניות הבתים המשותפים ועוד.
 • קונה ירושות – שירות זו הינו שירות המאפשר לכם למכור או למסור לידינו חפצים ופריטים שונים אותם קיבלתם בירושה.
 • שירותים נלווים- אנחנו ב"צוות מומחה פינוי דירה" מודעים היטב למטרות הפינוי הסופיות, ולכן אנו מעניקים לכם מגוון נרחב של שירותים נלווים המתווספים את הליכי הפינוי. שירותים אלו כוללים בין היתר: שירותי צבע לכל חדרי הבית והדירה, שירות ניקוי יסודי של חלל הבית, שירותי ארגון וסדור של חצרות, מרתפים ומחסנים, שירותי הדברה, שירותי פירוק ארונות ושבירת קירות, ועוד מגוון נרחב של שירותים נלווים על פי דרישות הלקוח.

כלל שירותינו המקצועיים, מוענקים לכם באמצעות שילוב של ידע מקצועי נרחב בתחום פינוי דירה, לצד שימוש בציוד טכני –מקצועי, המאפשר לנו לבצע את כל מלאכת הפינוי על הצד המקצועי והבטוח ביותר. ציוד מקצועי זה כולל בין היתר:


מכולות איסוף למטרות פינוי דירה בצורה מסודרת ומאורגנת
 1. ציוד טכני למטרות שבירות קירות ופירוק ארונות, לרבות, פטישי אוויר, מברגות, מקדח מקצועי ועוד
 2. ציוד מיגון למטרות פעולת פינוי דירה על הצד הבטוח ביותר
 3. מנופי זרוע למטרות פינוי ציודים כבדים או פינוי תכולת דירה מקומות גבוהות.
 4. משאית פינוי לצרכי הובלת הציוד המפונה בצורה הבטוחה ביותר לאתרי הפסולת המיועדים לכך.
 5. חומרי פינוי כגון: קרטונים וקופסאות עמידים, ניילונים גמישים וחזקים ועוד.
 6. חומרי ניקוי, צביעה והדברה

כמה מילים על שיטת העבודה שלנו.


"צוות מומחה פינוי דירה" עוסק בתחום פינוי דירה ותכולות דירות מזה מספר שנים. הניסיון המקצועי שלנו לאורך השנים, מאפשר לנו להעמיד לרשותכם שיטת עבודה ייחודית ובלעדית, המעניקה לכם שירותי פינוי דירה על הצד המקצועי ביותר. שיטת העבודה שלנו מורכבת מ-4 שלבים שונים:
 

 1. שירותי ייעוץ מקדים והעמדת תכנית הביצוע- בשלב זה, נציג מטעם "צוות מומחה פינוי דירה" יגיע אל הדירה המיועדת לפינוי. הנציג יאמוד את היקף הפעילות במקום, יעניק לכם הצעת מחיר לביצוע העבודה, וגם יתכנן את מסלול הפינוי היישר מדירתכם אל אתרי הפסולות המיועדים לכך, ואשר נמצאים באזור מגורכם
 2. ביצוע פעולות הפינוי- ביום הפינוי (שנקבע מראש), "צוות מומחה פינוי דירה" יגיע לדירה המיועדת, יסמן את כל הציוד המיועד לפינוי וירכז אותו באחת מפינות הבית. לאחר מכן, הצוות יפעל לפינוי מהיר ובטוח של כלל הציודים המיועדים לפינוי אל מכולות האיסוף הממתינות להם מחוץ לכותלי הבית.
 3. פינוי לאתרי פסולת המיועדים לכך- השלב השלישי בשיטת העבודה שלנו, היא למעשה שלב העברת הציודים המפונים אל אתרי הפסולת המיועדים לכך. אנחנו ב-"צוות מומחה פינוי דירה" מקפידים על העברת כל הציוד המפונה אל אתרי הפסולת המיועדים לו, וכל זאת על פי כלל חוקי העזר העירוני בכל יישוב ויישוב.
 4. ארגון וסידור הבית מחדש לאחר ביצוע מלאכת הפינוי- אנחנו ב-"צוות פינוי דירה" מאפשרים לכם ליהנות ממגוון שירותים נלווים המתווספים לכלל פעולות הפינוי שלנו. שירותים אלו יאפשרו גם לכם ליהנות מדירות מאורגנות ומסודרות הרבה יותר.
שיטת עבודה זו המיושמת על ידי "צוות מומחה פינוי דירה", מיושמת בכל הליכי פינוי דירה לכל מטרה, הן לקהל הפרטי, הן לקהל העסקי והן לקהל הציבורי- מוסדי.

כמה מילים על הצוות.

"צוות מומחה פינוי דירה" הינו צוות מקצועי ומיומן העוסק בתחום פינוי דירה מזה מספר שנים. כלל אנשי הצוות הינם בעלי תעודת יושר מטעם משטרת ישראל, והינם בעלי תודעת שירות ברמה הגבוהה ביותר. אנחנו ב-"צוות מומחה פינוי דירה" מתנהלים ופועלים על הצד המקצועי הגבוה ביותר, וכל זאת, על מנת להעניק לכל אחד ואחת מכם, את השירות הטוב ביותר בתחום פינוי דירה לכל מטרה.

"צוות מומחה פינוי דירה" פועל בכל רחבי הארץ, וזמין עבורכם בכל רגע נתון. המיומנויות המקצועיות שלנו בשילוב הציוד המקצועי איתו אנו עושים שימוש, מאפשרים לנו לבצע כל מלאכת פינוי בצורה המהירה, הבטוחה והיעילה ביותר.

כמה מילים על מחירי השירות.

אנחנו ב-"צוות מומחה פינוי דירה" מאמינים בשקיפות והגינות לאורך כל הדרך. הצעות המחיר שלנו מורכבות ממספר פרמטרים הכוללים בין היתר: כמות והיקף הציוד המיועד לפינוי, מרחק הדירה מאתרי הפסולת המיועדים למטרות הפינוי ודחיפות ביצוע העבודה.

אנחנו ב-" צוות מומחה פינוי דירה" מאפשרים לכל אחד ואחת מכם ליהנות מכל היתרונות המקצועיים שלנו במחיר המשתלם והנוח ביותר, ולצד המחיר הנוח, אנו מעניקים לכל אחד ואחת מכם את הייעוץ המקצועי שלנו, ואת השירות האישי ברמה הגבוהה ביותר!
 
 
 

מושגים בנושא פינוי דירה- הפתרון המקצועי שלנו!

רוצה לתת לנו מושג?
בלה
שק גדול העשוי מפוליאסטר מחוזק המאפשר העמסת השק בחומרים ובפסולת בלי שיקרע.לשק ארבע לולאות הצמודות לשק ומאפשרות את הרמתו ושינועו ממקום למקום.לבלה בענף הבנייה מידות קיבולת שונות ובעת הזמנת חומרים יש לשים לב לכמויות לעומת המחיר.
מגב רצפות
כלי בעל ידית עץ ובקצהו גומי רחב המשמש לגריפת נוזלים
מכולה לפינוי פסולת
כלי גדול לקיבול פסולת,המכולה הנפוצה בענף הבניין היא מכולה בעלת קיבולת של 8 קוב.המכולה מונחת באתר עד למילוי בפסולת ואז נלקחת ע"י משאית לאתר מורשה לפינוי פסולת.
מטאטא
כלי בעל ידיץ עץ או אחר ובקצהו משטח בעל סיבים מחוזקים אשר באמצעותם ניתן לאסוף חלקיקים לערימה.
שרוול
מערכת המורכבת ממשפכים העשויים מפלסטיק קשיח המוכנסים אחד לתוך השני כך שנוצרת חפיפה בינהם ומחוברים באמצעות שרשראות אחד לשני.
השרוול מחובר באמצעות גישטל לפתח האור במיקום ממנו רוצים לפנות את הפסולת,לרוב ממקום גבוהה.בתחתית השרוול ממקמים מכולה לפינוי פסולת  כך שתקלוט את כל הפסולת הנשפכת מבעד השרוול.
כתב כמויות
כתב כמויות הוא טבלה המציגה את כל כמויות החומרים והעבודות הנחוצות לבניית מבנה, לעבודות תשתית או לעבודות פיתוח. כך למשל מחשבים כמויות של ברזל, בטון, בלוקים, שטחי פנים של קירות, אורך של ספי חלונות ומעקות. כתב הכמויות מתבצע על סמך תוכנית מאושרת.כתב הכמויות הינו פירוט של העבודות והחומרים המופיעים בתוכניות הביצוע השונות.

טיפים בנושא פינוי דירה- הפתרון המקצועי שלנו!

רוצה לתת לנו טיפ?
כרגע לא מצאנו טיפים רלוונטים למאמר.
במידה ויש לך טיפ שימושי נשמח לפרסם אותו.

סרטונים מומלצים - פינוי דירה- הפתרון המקצועי שלנו!

כתבות מומלצות - פינוי דירה- הפתרון המקצועי שלנו!

powered by Tagonet