קטגוריות
סרטונים אחרונים
פוליביד
הנחת פוליביד לפני יציקה
פוליביד
 
חלונות
החלפת שלב בחלון רפרפה
חלונות
 
פיצול נקודת מים
הוספת נקודת מים בצנרת פקס
פיצול נקודת מים
 
בולם טריקה דלת
למניעת טריקת הדלת על אצבעות הילדים
בולם טריקה  דלת
 
גגות
החלפת רעפים
גגות
 

AIRPOT-עציץ אוויר

קל להרכבה ונוח לשימוש

הועלה לאתר ע"י: הידרו גרו
עציץ בעל מבנה ייחודי המסייע לצמח לפתח מערכת שורשים בריאה, גדולה וחזקה.
קל להרכבה ונוח לשימוש
ידידותיות לסביבה ועשויות מפלסטיק ממוחזר
העציץ מורכב מבסיס, קיר העציץ ומחברים להרכבה קלה ומהירה
בעת ההרכבה יש לשים לב כי צד בעציץ שאינו מחורר פונה כלפי פנים ואילן הצד המחורר פונה כלפי חוץ. על ידי כך כל פנים העציץ יהיה עשיר בחמצן שיעזור למערכת השורשים להתפתח בצורה מהירה.
ברגע שהשורש יגיע לדפנות העציץ הוא ייקטם ויתחיל להוציא מערכות מסועפות של תתי שורשים, כלומר שטח הפנים של השורשים בעציץ יגדל ויביא עימו, תחת תנאים אידיאליים, לעליהה ביבול המתקבל ושיפור בבריאות הצמח.
מומלץ להוסיף פרלייט למצע הגידול שבשימוש על מנת להגדיל את יעילות העציץ

 

A unique structural pot which helps the plant to increase it's roots activity, creating new roots constantly and keeping the plant in top shape.
It is very easy to assemble and even easier to use.
Eco-friendly product made out of recycled plastic
It includes the pot, the base and the connectors/s.
When assembling the pot make sure that the side that has no holes goes on the bottom and the holes facing towards the room and not towards the plant.
Once the roots reach the open holes, their tips burn. When that happens, the plant creates new roots, and process starts again. This way we avoid the danger of root lock and we provide the plant with a huge root system where the root inner surface is bigger that in regular pots, providing the plants with more healthy roots to absorb nutrients. The nutrients absorbs, the bigger the yield eventually.
We recommend to add perlite to your grow medium in order to enrich it with oxygen. Oxygen helps to build new roots.
 

מושגים בנושא AIRPOT-עציץ אוויר

רוצה לתת לנו מושג?
כתב כמויות
כתב כמויות הוא טבלה המציגה את כל כמויות החומרים והעבודות הנחוצות לבניית מבנה, לעבודות תשתית או לעבודות פיתוח. כך למשל מחשבים כמויות של ברזל, בטון, בלוקים, שטחי פנים של קירות, אורך של ספי חלונות ומעקות. כתב הכמויות מתבצע על סמך תוכנית מאושרת.כתב הכמויות הינו פירוט של העבודות והחומרים המופיעים בתוכניות הביצוע השונות.
אדריכל נוף
אדריכלי נוף הם האחראיים למעשה לאיזון ולשילוב בין פיתוח סביבתי, לשימור הסביבה הטבעית בה מתבצע הפיתוח.
אדריכלי נוף מעצבים גנים ציבוריים, פארקים, פארקי שעשועים, קניונים ועוד. הם מעצבים את אלה לא רק בצורה פרקטית אלא גם שיהיו יפים נוחים וישרו אווירה טבעית. הם מתכננים את המיקום של הבניינים, הכבישים ומדרכות ואת מקומה של הצמחייה. שימור היסטורי ושימור משאבים טבעיים הם אובייקטים חשובים אחרים שאדריכלי נוף חייבים להבין אותם בדיוק כפי שהם לומדים לעצב.

טיפים בנושא AIRPOT-עציץ אוויר

רוצה לתת לנו טיפ?
  • כאשר רוצים למנוע גדילת עשבים שונים באמצעות ריסוס ,ראשית יש לרסס ולמנוע השקייה מס' ימים על מנת שהחומר ייספג ע"י העשב לאחר שהוא מראה סימני התייבשות ניתן לנכש.
לטיפים נוספים בנוגע לAIRPOT-עציץ אוויר

סרטונים מומלצים - AIRPOT-עציץ אוויר

כתבות מומלצות - AIRPOT-עציץ אוויר

powered by Tagonet