קטגוריות
סרטונים אחרונים
צנרת
קיבוע צנרת ברזל לקיר
צנרת
 
בדיקת כלור
כיצד בודקים את כמות הכלור במים
בדיקת כלור
 
חיפוי קירות
הדבקת בריקים
ומילוי המרווח ברובה
חיפוי קירות
 
בטיחות גפ"ם
ענף מסוכן ונפיץ ששמו גז
בטיחות גפ"ם
 
קרמיקה
כיצד מרקעים את הקיר טרם ההדבקה
קרמיקה
 

מדרגות ספירלה- מדרגות לוליניות-מדרגות סיבוביות

מדרגות לוליניות ספירליות נפוצות מאוד בבתים קטנים וכן בחנויות ...

הועלה לאתר ע"י: קו נבון מדרגות

מאמר: מדרגות ספירלה- מדרגות לוליניות-מדרגות סיבוביות


מדרגות לוליניות ספירליות נפוצות מאוד בבתים קטנים וכן בחנויות או דירות סטודיו בהן נדרשות מדרגות - איכותיות ונוחות בפתחים מוגבלים מבחינת מקום (למדרגות) וצפופים מפאת חוסר מקום.


כמו כן מדרגות לוליניות נפוצות בתור מדרגות חוץ כאשר רוצים מדרגות קומפקטיות החוסכות מקום בגינה(נפוץ בתור מדרגות חוץ לחצר אנגלית- מדרגות חירום למילוט).


מדרגות לוליניות או כפי שהן מכונות מדרגות ספירליות או מדרגות סיבוביות על ציר מרכזי, הינם מדרגות אשר מאפשרות לעלות באופן תקני (מדרגות תקניות לפי ת"י)


ובצורה עקבית ומתוכננת בפתחים קטנים בקוטר מדרגות של 150ס"מ או מדרגות בקוטר 160 ס"מ וכדומה.למדרגות אלו יש יתרון בולט על פני כל סוגי המדרגות האחרות המיוצרות בארץ,מכיוון שמדרגות לוליניות מאפשרות עליה נקודתית בפינות הבית או החנות , כאשר תפיסת שטח המדרגות הספירליות מאוד מצומצמת ומאפשרת בעצם מקום פנוי רב מחוץ למדרגות הסיבויות  לשאר הדברים המתוכננים ע"י האדריכל במבנה.


מפעל מדרגות המתמחה בביצוע יסודי ,איכותי,וסדרתי של מדרגות לוליניות בכל קטרי המדרגות המתבקשים לתכנון החל ממדרגות לוליניות בקוטר 120 ס"מ (ניתן לבנות מדרגות ספירלה במגוון גדלים לפי הפתח הנתון) ועד למדרגות סיבוביות בקוטר 170 ס"מ- מפעל מדרגות זה נקרא קו נבון מדרגות הנמצא באזור התעשיה חולון ועוסק זה עשור רביעי (מאותו מקום בארץ) ביצור של מדרגות בקטרים קטנים ובאיכות מעולה של ביצוע.


מערכות המדרגות מפוקחות מהנדס צמוד וצוות אדריכלי מדרגות השומרים על איכות ביצוע ועמידה בתקני מדרגות תוך תהליך תכנון מדרגות מסודר ומדוייק,שכן בנית מדרגות לוליניות (מדרגות ספירליות) אינו דומה לשום תהליך בניה של מדרגות אחרות.בתהליך בנית מדרגות לוליניות חובה ליצר קו ייצור המעותד ומיועד להפקת עשרות מדרגות לוליניות בקטרים משתנים ובדיוק רב ומאפשר גיוון עיצובי במגוון מודלים.


 


 


 


*הכותב-אדריכל רותם סיני מומחה בתכנון מדרגות.

מושגים בנושא מדרגות ספירלה- מדרגות לוליניות-מדרגות סיבוביות

רוצה לתת לנו מושג?
כרגע לא מצאנו מושגים רלוונטים למאמר.
במידה ויש לך מושג שימושי נשמח לפרסם אותו.

טיפים בנושא מדרגות ספירלה- מדרגות לוליניות-מדרגות סיבוביות

רוצה לתת לנו טיפ?
כרגע לא מצאנו טיפים רלוונטים למאמר.
במידה ויש לך טיפ שימושי נשמח לפרסם אותו.

סרטונים מומלצים - מדרגות ספירלה- מדרגות לוליניות-מדרגות סיבוביות

כתבות מומלצות - מדרגות ספירלה- מדרגות לוליניות-מדרגות סיבוביות

powered by Tagonet