קטגוריות
סרטונים אחרונים
שער למדרגות
ניתן להארכה,מונע נפילה
שער למדרגות
 
חלונות
החלפת שלב בחלון רפרפה
חלונות
 
מונע טריקת דלת
שומר על אצבעות הילדים
מונע טריקת דלת
 
עבודות בובקט
פינוי אדמה בחפירת מרתף
עבודות בובקט
 
פיצול נקודת מים
הוספת נקודת מים בצנרת פקס
פיצול נקודת מים
 

מזגנים- האם ייתכן שהמזגן יוסיף לעיצוב הבית שלנו?

ברוב הבתים בישראל קיים מזגן! מזגן ישן, חדש, רועש, שקט, אלקטרה, מזגן טורנדו, תדיראן ועוד. המגוון אכן רחב אך המרכזיות של המזגן בבתים הישראלים היא ללא ספק ברורה ומוחלטתכמובן, הצורך במזגן מובן כאשר אנו מתחשבים בתנאי האקלים הקיימים בארץ בחודשי הקיץ. היות והמזגן הכרחי בבתים ומשרדים בארץ, נתקלים לא פעם מעצבי הפנים עם דילמה שנוגעת לשאלה- "איך ניתן לשלב את המזגן כך שלא ייפגע בעיצוב של הבית?". שאלה זו עשויה להוות מטרד עבור אלה מבינינו שהשקיעו רבות בעיצוב ושיפוץ הדירה, במיוחד במקרים בהם מדובר בחללים קטנים שבהם בולט כל חלק וכל רהיט. על מנת לאפשר התקנת מזגן שלא תפגע במראה של הבית הוצעו כמה רעיונות.

ניתן לחלק את הפתרונות הנוגעים למיקום המזגן בבית (בהקשר של עיצוב הבית) לשני סוגים מרכזיים- סוג אחד עושה ניסיון להסוות את מציאותו של המזגן בבית וסוג שני מנסה להדגיש את נוכחות המזגן על ידי בחירה במזגן בעל מראה ייחודי ומעוצב. בנוגע לחלק הראשון- כאן ניתן כמובן לבחור מזגנים מסוגים שונים. מזגנים רבים מותקנים במיקומים נסתרים מהעין (או לפחות מיקומים שפחות סביר שיתפסו את תשומת ליבנו). מזגן טורנדו, מזגן אלקטרה, מזגן תדיראן ומזגנים נוספים מותקנים במיקום גבוה וסמוך לתקרה או מוסתרים בדרכים שונות. מזגן שמותקן באופן מוסווה באופן יחסי הוא מזגן מסוג עילי.

 מזגן זה נחשב לפופולארי מאד והוא תופס מקום פחות דומיננטי בחדר. לעומת פתרונות אלה, סוג שני של פתרונות נוגע למראה המזגן עצמו. כאן, כדאי לדעת, שהשוק הישראלי מספק מזגנים מעוצבים לצרכנים. מזגנים כאלה יכולים להיות תוספת למראה של הבית במקום משהו שגורע מהעיצוב הכללי. כך, ישנם מזגנים בצבעים שונים (מגוונים בהירים ועד גוונים עזים), מזגנים עם טקסטורות שונות ומזגנים שמשדרים על אותו סגנון עיצוב של שאר הבית. המבחר הוא רב והתופעה הולכת ומתפתחת. למעשה, ניתן לבחור מזגן שיימצא חן בעינינו וכך יפריע פחות למראה של הבית שלנו.

כמובן, מזגן נשאר מזגן וככזה הוא עשוי לתפוס מקום רב על אף המאמצים השונים למזעור הדומיננטיות שלו. כדאי לזכור לבסוף שעדיפה פגיעה קלה במראה של הבית מאשר טמפרטורה לא נוחה בחדר שלא תאפשר הנאה מהעיצוב היפה.

מקור המאמר: http://www.maker.co.il/3_41348/מאמר/מזגנים-האם-ייתכן-שהמזגן-יוסיף-לעיצוב-הבית-שלנו.html

כתיבת המאמר: GoText

מושגים בנושא מזגנים- האם ייתכן שהמזגן יוסיף לעיצוב הבית שלנו?

רוצה לתת לנו מושג?
כתב כמויות
כתב כמויות הוא טבלה המציגה את כל כמויות החומרים והעבודות הנחוצות לבניית מבנה, לעבודות תשתית או לעבודות פיתוח. כך למשל מחשבים כמויות של ברזל, בטון, בלוקים, שטחי פנים של קירות, אורך של ספי חלונות ומעקות. כתב הכמויות מתבצע על סמך תוכנית מאושרת.כתב הכמויות הינו פירוט של העבודות והחומרים המופיעים בתוכניות הביצוע השונות.

טיפים בנושא מזגנים- האם ייתכן שהמזגן יוסיף לעיצוב הבית שלנו?

רוצה לתת לנו טיפ?
  • במידה והמזגן נוזל יש לבדוק האם צינור הניקוז סתום (בדיקה ויזואלית ונשיפה קצרה לתוכו במידה ויש סתימה)במידה והצינור לא סתום יכול להיות שחסר גז ונדרש מילוי גז או הפילטרים סתומים ויש לנקותם,יכול להיות גם שהמזגן קפא בעקבות פעילות לאורך כל הלילה
לטיפים נוספים בנוגע למזגנים- האם ייתכן שהמזגן יוסיף לעיצוב הבית שלנו?

סרטונים מומלצים - מזגנים- האם ייתכן שהמזגן יוסיף לעיצוב הבית שלנו?

כתבות מומלצות - מזגנים- האם ייתכן שהמזגן יוסיף לעיצוב הבית שלנו?

powered by Tagonet