קטגוריות
סרטונים אחרונים
מלח לבריכה
איך מוסיפים מלח לבריכה
מלח לבריכה
 
בדיקת כלור
כיצד בודקים את כמות הכלור במים
בדיקת כלור
 
פיצול נקודת מים
הוספת נקודת מים בצנרת פקס
פיצול נקודת מים
 
קרמיקה
כיצד מרקעים את הקיר טרם ההדבקה
קרמיקה
 
התקנת מגן אצבעות הולנדי 180 מעלות לדלתות .
מדריך להתקנת מגן אצבעות על צירי הדלת חברת בטיחותי -מומחים לבטיחות ילדים
התקנת מגן אצבעות הולנדי  180 מעלות לדלתות .
 

על מעקות זכוכית

מקורותיה השונים של ההתלבטות נישאים על ארגומנטים של יופי, ביטחון, מחיר ופרקטיקה. אין ספק שבמחוז היופי אנחנו נותרים רק עם מעקות זכוכית וצמחייה טבעית. אף ברזל או מתכת, לבטח עץ במבוק, לא יכולים להתחרות במראה הנקי והמודרני של מעקה זכוכית. אז אפשר לטעון שעצם היותו של מעקה הזכוכית מודרני יותר, עדיין לא מכריע את הכף לטובתו, כי הרי זה עניין של סגנון מועדף. יש כאלה שמעדיפים סגנון מודרני ויש כאלה שמעדיפים סגנון קלאסי נושן שמשדר בדיוק את ההיפך. הדבר נכון אולי כאשר משווים בין בנייני משרדים חדשים לבין בניינים עתיקים מאבן ירושלמית, ואז החדשנות נתקלת במתמודד קלאסי ראוי, שקורא תיגר על עדיפותה האסתטית. כאשר מתחמים אזור נתון באמצעות מעקה, הגישות הן קצת שונות והאתגר הוא אחר. מחיצה אינה צריכה למשוך תשומת לב, אלא בעיקר למלא את תפקידה ולהפריע כמה שפחות לבנייה הנתונה. מעקה זכוכית הוא לא רק מיצג יפה יותר אלא הוא בעיקר מיצג שמאפשר לך ליהנות יותר מהדברים היפים האחרים שמסביב.

ומה כאשר הנוף שברקע הוא כזה שאנו נרצה להסתיר? במקרה כזה מעקות זכוכיות נותרים רק עם היופי האוטונומי שלהם, ואינם מצדיקים את אי ההסתרה הוויזואלית. לעיתים מראה חדשני שכזה בתוך סביבה אורבנית ישנה ומוזנחת, יעשה חסד עם הרצון שלכם לבלוט ולהפגין ראווה, אך עם זאת, הוא לא יסתיר מכם את הסביבה האורבנית וחסרונותיה. במקרה כזה אולי יהיה רצוי לבחור בצמחייה טבעית מטפסת, אולי אפילו בחומרים זולים שיתאימו למראה הסביבתי. מעקות זכוכית, מכורח יופיים וחדשנותם, מופיעים לרוב כפתרון מחיצתי למדרגות, בתוך מבנה משופץ או חדש. הם תואמים את רצפת גרניט הפורצלן ומשדרים עוצמה הייטקיסטית וצעירה. ניתן למצוא את הפתרון הזה בגנים מפותחים ובריכות שחייה, כאשר המטרה היא מחד להגן על בטיחותם של האורחים, לרבות ילדים, ומאידך להשרות אווירה שקופה ונקייה, שלא תתערב בנוף הטבעי ובתכנון האדריכלי של המקום.

מבחינה פרקטית, היכולת להשקיף על מה שמתרחש מעבר לגדר, עקב היותה שקופה, במקרים רבים של פתרון מזכוכית, היא קרדינאלית. למעשה מדובר בפתרון שמספק את כל מה שצריך מגדר מבלי לשלם את המחיר הכבד, שבחסימת שטח המראה והיכולת לשלוט על המרחב הפתוח. הנדבך האחרון מהווה שיקול מכריע בבואם של לקוחות להחליט על סוג המעקה, אותו ברצונם לגדר סביב שטח הבסיס, שיכול, כאמור, להיות המדרגות או הגג בדירתכם הפרטית, ויכול במקרים רבים אחרים, להיות כל שטח ציבורי שיש בו אמתלה כלשהי להפרדה.

מקור המאמר: http://www.maker.co.il/3_38998/מאמר/על-מעקות-זכוכית.html

כתיבת המאמר: סטייל אוף סטיל

מושגים בנושא על מעקות זכוכית

רוצה לתת לנו מושג?
פינצה
מספריים המשמשות להרמת משטחים כבדים,פועלות ע"י שימוש במסת ההרמה כלחץ הסגירה על המשטח אותו מרימים
הועלה לאתר ע"י: שיש יובל
זכוכית מחוסמת
זכוכית מחוסמת היא כזו שעברה חיסום - תהליך של חימום וקרור מהירים. התוצאה היא התגבשות של המבנה המולקולרי המרחבי סביב מספר רב של גרעינים כך שבמקרה של שבירה הזכוכית מתפוררת לפרורים קטנים ובלתי מזיקים

טיפים בנושא על מעקות זכוכית

רוצה לתת לנו טיפ?
  • בהדבקת מראה יש להשתמש בסיליקון ניטראלי על מנת שלא יעכל את ציפוי המראה בחלוף הזמן.
    בשיתוף עם טל שיפוצים בע"מ
לטיפים נוספים בנוגע לעל מעקות זכוכית

סרטונים מומלצים - על מעקות זכוכית

כתבות מומלצות - על מעקות זכוכית

powered by Tagonet