קטגוריות
סרטונים אחרונים
בולם טריקה דלת
למניעת טריקת הדלת על אצבעות הילדים
בולם טריקה  דלת
 
בדיקת כלור
כיצד בודקים את כמות הכלור במים
בדיקת כלור
 
פיצול נקודת מים
הוספת נקודת מים בצנרת פקס
פיצול נקודת מים
 
פוליביד
הנחת פוליביד לפני יציקה
פוליביד
 
התקנת מגן אצבעות הולנדי 180 מעלות לדלתות .
מדריך להתקנת מגן אצבעות על צירי הדלת חברת בטיחותי -מומחים לבטיחות ילדים
התקנת מגן אצבעות הולנדי  180 מעלות לדלתות .
 

טכנולוגיית יריעות "מגן ביטחון" - חידוש ויתרונות השיטה בענף המיגון

טכנולוגיית יריעות "מגן ביטחון"   - חידוש ויתרונות השיטה בענף המיגון

מורן כהן

הגנה על המרחב האישי שלנו מפני פריצה וחדירה איננה תמיד משימה קלה. כיום האפשרות המוכרת הנה הסורגים, רוב אם לא כל בני האדם, לא יבחרו לחיות מאחורי סורג אם קיימת בידם אלטרנטיבה. סורגי הפלדה אמנם ממלאים פונקציה של הגנה ומניעה אך בפועל ניסור הסורג וחדירה כלל איננו מסובך בימים אלו. במרוצת השנים, הפורצים המיומנים פיתחו שיטות לביתור הסורג ולחדירה למרחב ולמעשה "רצועות הפלדה" על גבי הפתחים ? הסורגים, הפכו לפתרון פחות ופחות אפקטיבי במקרים רבים. מה גם שהסורגים מהווים מכשול במקרה הפוך של צורך במילוט מהמבנה בשעת שריפה או אסון אחר. בפן האסטתי, הסורגים עוטים על הפתחים מראה משוריין   ואינם   אסתטיים למראה, גורעים מיופיו ועיצובו של המבנה ומקנים לו מראה אפור ומחניק אשר חוסם את המבט אל הנוף עבור יושבי המבנה.

אמצעי התראה אחר הנו מערכת אזעקה אשר מתריאה על פריצה וחדירה ומשמשת כמערכת איתות על פריצה אך אינה משמשת להגנה ומניעה ויכולה להוות אמצעי נוסף ומשלים למיגון פתחי הבית. מערכת האזעקה מתריאה על פריצה, בתקווה שזמן התגובה משמיעת האזעקה יהיה קצר ככל שניתן על מנת למזער את הנזק שייגרם. אך בפועל, מרגע הפריצה והפעלת האזעקה עד לתגובת הסביבה, ייתכנו מספר דקות ארוכות שמאפשרות זמן פעולה רב לפורצים מיומנים.

טכנולגיית יריעות "מגן בטחון", מספקת חידוש בתחום המיגון ועונה על אותן חסרונות של השיטות הקיימות. יריעות "מגן ביטחון" מציעות חלופה אמינה, יעילה ואסטתית למראה. אותן "יריעות שאינן נראות" למעשה משריינות את פתחי הזכוכית של המרחב אם זה הבית, העסק או הרכב ועוטות על הזכוכית שכבת שריון שאינה נראית ובשעת פעולה אינה מאפשרת שבירה, פריצה וחדירה. פתח הזכוכית מצופה ביריעות המיגון וננעל ע"י מנגנוני נעילה נסתרים אשר מעגנים את פתח החלון/ דלת מכל צדדיו, ע"י התקנה מקצועית. הפתח הממוגן נשאר זהה במראה ואין שום הפרעה ויזואלית. למעשה, נסיון לפרוץ את פתח הזכוכית, הוא קשה עד בלתי אפשרי, אותו ונדליסט שזומם לפרוץ נתקל בקושי רב, אלמנט ההפתעה, מאחר ולא ציפה להתנגדות כלשהיא, משאיר אותו מעט המום וייתכן שהוא יוותר על המזימה לחלוטין. מה גם שאם ימשיך בנסיונותיו לפרוץ את הפתח המשוריין יידרש לו זמן רב, אותו זמן השהייה אשר מספקות יריעות המגן הנו ארוך והוא קריטי בתרחיש פריצה. נסיון הפריצה הופך לכמעט בלתי אפשרי,כפי שהוזכר, אותו ונדליסט למעשה נותר המום ולחוץ מאחר ואין כל סימן נראה לכך שהפתחים ממוגנים, מעבר לכך מכות חוזרות על פתח הזכוכית הממוגנת יעוררו את הסביבה ויאפשרו מניעה של הפריצה, מה גם שבזמן זה מערכת האזעקה תחל לפעול. למעשה כל התרחיש המתואר מתאפשר כאשר מותקנות יריעות "מגן ביטחון"   על הפתחים אשר   מונעות פריצה וחדירה. אותם עזרים של מערכות אזעקה יאותתו על נסיון הפריצה ויסייעו בקריאה לכוחות סיוע ולסילוקו של המחבל. ללא יריעות המיגון, איתות האזעקה היה מסמן על פריצה של ממש ולא על נסיון פריצה והרי זהו הבדל עצום ומשמעותי.

מעבר לכך, ליריעות המגן יתרון ברור באופיים האלגנטי והאסטתי, היריעות אינן נראות, מאפשרות מבט אל הנוף, לא עוטות על הפתחים מראה קודר של פלדת סורגים והם מאפשרות את תחושת החופש והמרחב ועם זאת ממלאות בנאמנות את הפונקציה של מניעה והגנה מפני פריצה וחדירה. היריעות כדאיות ביותר מההיבט של "עלות מול תועלת", מה גם שטכנולגיית יריעות המיגון אינה מצריכה תחזוקה שוטפת ובכך מקטינה הוצאות בתחזוקת המבנה (להבדיל מסורגי פלדה).

יריעות "מגן ביטחון" עונות על התקן האירופאי ומוכרות כאמצעי מיגון ע"י חברות הביטוח בארץ וברחבי העולם. טכנולוגיית יריעות ציפוי ומיגון קיימת בוורסייה רחבה של אפשרויות ועונה על פונקציות מגוונות. ניתן להוסיף ולשלב מספר אלמנטים ביריעות המיגון ולספק מענה עפ"י דרישה וצורך לפונקציות של מיגון וסינון קרני שמש ותוצריה ואלמנטיים עיצוביים ליצירת הצללה ופרטיות.

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ ניתן לפנות ליבואן הראשי   "מגן שמש בע"מ"

מקור המאמר: http://www.maker.co.il/3_12511/מאמר/טכנולוגיית-יריעות-מגן-ביטחון-חידוש-ויתרונות-השיטה-בענף-המיגון.html

כתיבת המאמר: מורן כהן

מושגים בנושא טכנולוגיית יריעות "מגן ביטחון" - חידוש ויתרונות השיטה בענף המיגון

רוצה לתת לנו מושג?
פינצה
מספריים המשמשות להרמת משטחים כבדים,פועלות ע"י שימוש במסת ההרמה כלחץ הסגירה על המשטח אותו מרימים
הועלה לאתר ע"י: שיש יובל
זכוכית מחוסמת
זכוכית מחוסמת היא כזו שעברה חיסום - תהליך של חימום וקרור מהירים. התוצאה היא התגבשות של המבנה המולקולרי המרחבי סביב מספר רב של גרעינים כך שבמקרה של שבירה הזכוכית מתפוררת לפרורים קטנים ובלתי מזיקים

טיפים בנושא טכנולוגיית יריעות "מגן ביטחון" - חידוש ויתרונות השיטה בענף המיגון

רוצה לתת לנו טיפ?
  • בהדבקת מראה יש להשתמש בסיליקון ניטראלי על מנת שלא יעכל את ציפוי המראה בחלוף הזמן.
    בשיתוף עם טל שיפוצים בע"מ
לטיפים נוספים בנוגע לטכנולוגיית יריעות "מגן ביטחון" - חידוש ויתרונות השיטה בענף המיגון

סרטונים מומלצים - טכנולוגיית יריעות "מגן ביטחון" - חידוש ויתרונות השיטה בענף המיגון

כתבות מומלצות - טכנולוגיית יריעות "מגן ביטחון" - חידוש ויתרונות השיטה בענף המיגון

powered by Tagonet