קטגוריות
סרטונים אחרונים
פוליביד
הנחת פוליביד לפני יציקה
פוליביד
 
קיר בריקים
הדבקת בריקים ומילוי רובה
קיר בריקים
 
פיצול נקודת מים
הוספת נקודת מים בצנרת פקס
פיצול נקודת מים
 
כלונס
כיצד קודחים כלונס
קידוח יסודות באמצעות jcb
כלונס
 
מונע טריקת דלת
שומר על אצבעות הילדים
מונע טריקת דלת
 

גז מזגנים

מזגן הוא מכשיר חשמלי שצריך לדעת כיצד מטפלים בו וכיצד מונעים בו בעיות עתידיות על ידי טיפול שוטף. למזגן יכולות להיות בעיות רבות, כמו בעיה של המדחס, או אולי של כל המנוע, בעיה עם המסננים, ואפילו מחסור של גז מזגנים. לכל אחת מן הבעיות הללו יש פיתרון, וחלק מן הבעיות אפשר לפתור לבד, לעומת בעיות אחרות שאין שום אפשרות לטפל בהן כמו מילוי גז מזגנים, למשל.

להוסיף גז מזגנים פעם ב..

בעיקרון, אין שום סיבה שיברח גז מזגנים החוצה, אך זה קורה, ולא אחת מגלים דווקא בזמן הכי לא טוב, כמו ביום החם ביותר בשנה, שהמזגן לא עובד ואין מה לעשות, חייבים להזמין טכנאי. לפני שמזמינים טכנאי למלא גז מזגנים, מומלץ לבדוק האם ישנם רעשים מוזרים מכיוון המנוע עצמו. אם אין רעש ונשמע שהמנוע עובד כמו שצריך אך המזגן לא מקרר, סימן שחסר גז מזגנים, ואז ביקור של טכנאי הוא בלתי נמנע. הוספת גז מזגנים צריכה להיות אחת לתקופה, בשביל החיסכון בהוצאות עתידיות גדולות יותר.

לא להזניח את התיקונים

כמו כל דבר אחר, תמיד עדיף לטפל באופן שוטף מאשר להמתין עד ליום שבו זה יתקלקל ויהיה צורך בהוצאה גדולה מאוד של כסף על תיקון מיותר. מה שאפשר לעשות לבד, כמו ניקוי מסננים על בסיס קבוע, וניקוי המזגן מאבק, יכול לתרום לעבודה התקינה של המזגן, אבל תיקונים וטיפולים מקצועיים יותר, כמו מילוי גז מזגנים, חייבים להיעשות על ידי איש מקצוע מוסמך, גם משום שהוא אמור לתת אחריות על עבודה על חלקים שהחליף.

לא לשאוף גז מזגנים

אין שום סיבה להפקיר את המזגן לאנחות ולסמוך עליו שהוא יעבוד תמיד, אלא יש להבין שהמערכת הזו היא מורכבת וסך כל חלקיה צריכים לעבוד בתיאום מושלם האחד עם השני, ולכן אם יש חשד שחסר גז מזגנים, מומלץ מאוד לקרוא לטכנאי. טיפול על ידי איש מקצוע יכול לחסוך גם נזקים גופניים, כמו שאיפה מיותרת של גז מזגנים, בכוונה או שלא בכוונה. אם לא מבינים בזה, עדיף לתת לאיש מקצוע לטפל בזה.

מקור המאמר: http://www.maker.co.il/3_25877/מאמר/גז-מזגנים.html

כתיבת המאמר: אלירן שחר

מושגים בנושא גז מזגנים

רוצה לתת לנו מושג?
כתב כמויות
כתב כמויות הוא טבלה המציגה את כל כמויות החומרים והעבודות הנחוצות לבניית מבנה, לעבודות תשתית או לעבודות פיתוח. כך למשל מחשבים כמויות של ברזל, בטון, בלוקים, שטחי פנים של קירות, אורך של ספי חלונות ומעקות. כתב הכמויות מתבצע על סמך תוכנית מאושרת.כתב הכמויות הינו פירוט של העבודות והחומרים המופיעים בתוכניות הביצוע השונות.

טיפים בנושא גז מזגנים

רוצה לתת לנו טיפ?
  • בקיץ כדאי לכוון את המזגן על 25 מעלות כדי לחסוך בחשמל
לטיפים נוספים בנוגע לגז מזגנים

סרטונים מומלצים - גז מזגנים

כתבות מומלצות - גז מזגנים

powered by Tagonet