קטגוריות
סרטונים אחרונים
תיקון גג רעפים
איתור והחלפת רעף שבור
תיקון גג רעפים
 
קיר בריקים
הדבקת בריקים ומילוי רובה
קיר בריקים
 
חיפוי קירות
הדבקת בריקים
ומילוי המרווח ברובה
חיפוי קירות
 
בטון
הכנת בטון אדום
בטון
 
מלח לבריכה
איך מוסיפים מלח לבריכה
מלח לבריכה
 

ניקיון טיפים

החלטתם לשפץ את הבית, לעבור לדירה חדשה או לצאת לדרך עצמאית ולפתוח עסק. על כל אלה מגיעה ברכת מזל טוב גדולה, המלווה באזהרות על הקשיים בדרך. אחת הבעיות הנפוצות במעבר למקום חדש קשורה ברצון להגיע למקום נקי ומסודר. מפעמים רבות אנו נתקלים ב"מפגעים סביבתיים" משנים של הזנחה, שהתפתחו עם הזמן או נוצרו עכשיו. אחד הפתרונות לבעיות אלו הוא לקחת חברת נקיון אשר תדאג לנקות ולסדר את המקום החדש,להכין אותו לקראת המעבר ולהיפטר מבעיות הלכלוך. פוליש ברקת מספקת שירותים בענף הנקיון והפוליש לכל המגזרים ולוקחת את כולם צעד אחד קדימה בניהול,בשירות ובמוצר עובדים מיקצעוים. אחת הדרכים החשובות שיכולות לסייע בהימנעות מבעיות בעתיד היא לקחת בחשבון את היתרונות והחסרונות של סוגי הריצוף השונים (שיש ואבן, שטיחים, קרמיקה, פרקט ועוד), דרכי אחזקתם וניקויים.

טיפ של אלופים
אנו בחברת פוליש ברקת רשמנו עבורכם מספר עצות פשוטות אך יעילות מאוד בעת ניקיון הבית שלכם:

נקיון מרצפות - מלבד האחזקה היומיות של מגב וסחבה יש לרענן בפעם בתקופה את הרצפה על ידי טיפול פוליש וקס פעם בשנה ופוליש קריסטל אחת לכמה שנים. הרצפה שלכם תקבל שכבת הגנה ואתם תכלו להנות ממשטח מבריק שאינו מחליק. ניתן לעשות טיפול פוליש לכל סוגי המשטחים שיש ואבן.

ניקיון גרניט פורצלן - שימוש בחומר לא מתאים עלול לגרום לסימנים על הרצפה, שיבלטו בהשתקפות האור,כמו שימוש בחומרי ניקוי המכילים פוליש/וקס. הווקס הינו חומר שעווה המצטבר על הקרמיקה ויוצר שכבה אלסטית שמנונית על פני האריח, שעלולה להכתים ולהשחיר עם הזמן, וניתן לראות עליה אף טביעות נעליים.

נקיון שטיחים - במסגרת האחזקה היומיומית יש לטפל באמצעות שואב אבק, ויש להקפיד על שאיבה בתדירות גבוהה בכדי לשמור על איכות האוויר בחדר. אחת לחצי שנה מומלץ להזמין שירות ניקיון ופוליש לבית שלכם (ישנם תכשירים ביתיים כמו קצף או שמפו שטיחים אותם ניתן להשיג בחנויות אך בשביל להגיע לתוצאות הטובות ביותר מומלץ להזמין בעל מקצוע)

ניקיון פרקט - ביומיום מספיק טאטוא, או לחילופין שאיבת אבק בעזרת השואב. בשטיפה יש להשתמש בסמרטוט לח (אסור לשטוף פרקט, המים עלולים לחדור אל תוך העץ ולהרוס אותו, מטלית לחה היא פיתרון יעיל שאינו מזיק למשטח), לעיתים ניתן להוסיף נוזל המספק שכבת הגנה לפרקט ומעניק
לו עמידות גבוהה יותר.

חברת ניקיון ברקת הינה המובילה בתחום שירותי ניקיון פוליש והדברה לבית ולעסק,תוכלו לסמוך עלינו לקבלת שירות מהיר ועקבי, אותו לקוחותינו התרגלו לקבל.

מקור המאמר: http://www.maker.co.il/3_4097/מאמר/ניקיון-טיפים.html

כתיבת המאמר: אבי כהן

מושגים בנושא ניקיון טיפים

רוצה לתת לנו מושג?
שרוול
מערכת המורכבת ממשפכים העשויים מפלסטיק קשיח המוכנסים אחד לתוך השני כך שנוצרת חפיפה בינהם ומחוברים באמצעות שרשראות אחד לשני.
השרוול מחובר באמצעות גישטל לפתח האור במיקום ממנו רוצים לפנות את הפסולת,לרוב ממקום גבוהה.בתחתית השרוול ממקמים מכולה לפינוי פסולת  כך שתקלוט את כל הפסולת הנשפכת מבעד השרוול.
מכולה לפינוי פסולת
כלי גדול לקיבול פסולת,המכולה הנפוצה בענף הבניין היא מכולה בעלת קיבולת של 8 קוב.המכולה מונחת באתר עד למילוי בפסולת ואז נלקחת ע"י משאית לאתר מורשה לפינוי פסולת.
כתב כמויות
כתב כמויות הוא טבלה המציגה את כל כמויות החומרים והעבודות הנחוצות לבניית מבנה, לעבודות תשתית או לעבודות פיתוח. כך למשל מחשבים כמויות של ברזל, בטון, בלוקים, שטחי פנים של קירות, אורך של ספי חלונות ומעקות. כתב הכמויות מתבצע על סמך תוכנית מאושרת.כתב הכמויות הינו פירוט של העבודות והחומרים המופיעים בתוכניות הביצוע השונות.

טיפים בנושא ניקיון טיפים

רוצה לתת לנו טיפ?
כרגע לא מצאנו טיפים רלוונטים למאמר.
במידה ויש לך טיפ שימושי נשמח לפרסם אותו.

סרטונים מומלצים - ניקיון טיפים

כתבות מומלצות - ניקיון טיפים

powered by Tagonet