קטגוריות
סרטונים אחרונים
חלונות
החלפת שלב בחלון רפרפה
חלונות
 
קרמיקה
כיצד מרקעים את הקיר טרם ההדבקה
קרמיקה
 
בולם טריקה דלת
למניעת טריקת הדלת על אצבעות הילדים
בולם טריקה  דלת
 
פיצול נקודת מים
הוספת נקודת מים בצנרת פקס
פיצול נקודת מים
 
תיקון גג רעפים
איתור והחלפת רעף שבור
תיקון גג רעפים
 

מדוע אסור לעשות פוליש על קרמיקה

מדוע אסור לבצע פוליש על קרמיקה

אסור לבצע פוליש על מרצפות מסוג קרמי (אני קורא לו קרמי, זה לא בדיוק השם, מבחינתי הטיפול בהם זהה לכן נקרא להם כך) הכוונה היא לקרמיקה, או גרניט פורצלן אריחים המיוצרים בתנור. שהפכו בתקופה האחרונה לטרנד (כלמור באופנה) אם לא הבנת למה אני מתכוון זה ריצוף כמו שיש אצלכם   בבית באמבטיה ובשירותים או כמו הכיור במטבח. הסיבה שבד"כ משתמשים בחומר הקרמי באמבטיה ובשירותים גם הכיור במטבח זה בגלל שאפשר לנקות אותו אם חומרים חריפים בלי לפגוע בו. והוא לא סופג אליו שום חומר למשל אם נישפך יין על קרמיקה והיין יעמוד זמן רב הוא לא יספג לכן גם אין צורך למרוח סילר על סוג מרצפות אלו.

הרבה אנשים היום שרוצים לשנות את הריצוף בבית יכולים לעשות הדבקה של קרמיקה או גרניט פורצלן היתרון בהדבקה שלא צריך להוציא את הריצוף הישן פשוט מדביקים על הישן. בגלל זה הפך הריצוף הזה למאוד פופלרי בבתים משופצים. גם קבלי בניין שבונים דירות חדשות משתמשים היום הרבה בריצוף הזה. הסיבות שלהם כלכליות יותר, העובי הרבה יותר קטן ולכן גם המשקל, קל יותר להרים אותם ולנייד אותם, אפשר להשיג אותם במגוון צבעים לאחרונה נוספה אפשרות בנגב קרמיקה לצרוב תמונה שאתם אוהבים על האריחים. 

חומר זה הוא לא טבעי כמו השיש הוא מיוצר בפעלים בתנור בחום גבוה מאוד הסברתי כבר שהם גם לא סופגים שום חומר לכן לא ניתן למרוח עליהם פוליש ווקס כי הוא לא ידבק לרצוף מה שיקרה אם מורחים ווקס על קרמיקה הווקס יתקלף במשך הזמן אותו הדבר עם סילר. כעיקרון ניתן לקנות קרמיקה או גרניג פורצלן מבריקה ככה היא מגיעה מהמפעל והיא תמיד תבריק לא צריך לבצע הברקה אחת לכמה זמן...או לחלופין לקנות ריצוף מט שלא ניתן להבריק אותו בשום דרך. החיסרון הבולט שמשגע הרבה אנשים ברצוף הזה הוא בעיקר בצבעים הבהירים שרואים כל לכלוך אפילו שערה על הריפצה תבלוט.

 לסיכום לא ניתן ואסור לבצע פוליש ווקס קריסטל או סילר על קרמיקה וגרניט פורצלן. לכן גם לא נצתרך להשתמש בסקוש ברייט לבן על סוגי מרצפות אלו כי לא מורחים פוליש ווקס.

מקור המאמר: http://www.maker.co.il/3_5462/מאמר/מדוע-אסור-לעשות-פוליש-על-קרמיקה.html

כתיבת המאמר: דוקטור פוליש

מושגים בנושא מדוע אסור לעשות פוליש על קרמיקה

רוצה לתת לנו מושג?
פינצה
מספריים המשמשות להרמת משטחים כבדים,פועלות ע"י שימוש במסת ההרמה כלחץ הסגירה על המשטח אותו מרימים
הועלה לאתר ע"י: שיש יובל
מכונת קרמיקה
מכונת הקרמיקה הינה משטח בעל ידית הנעה על סרגל לאורך המשטח.בקצה הידית קיימת דיסקה אשר במגע עם הקרמיקה שורטת אותה ומתווה את מסלול השבירה.לאחר העברת הידית על הקרמיקה יש להכות בידית על מנת שהקרמיקה תישבר.
כתב כמויות
כתב כמויות הוא טבלה המציגה את כל כמויות החומרים והעבודות הנחוצות לבניית מבנה, לעבודות תשתית או לעבודות פיתוח. כך למשל מחשבים כמויות של ברזל, בטון, בלוקים, שטחי פנים של קירות, אורך של ספי חלונות ומעקות. כתב הכמויות מתבצע על סמך תוכנית מאושרת.כתב הכמויות הינו פירוט של העבודות והחומרים המופיעים בתוכניות הביצוע השונות.

טיפים בנושא מדוע אסור לעשות פוליש על קרמיקה

רוצה לתת לנו טיפ?
  • רצוי לא להכין כמויות גדולות של רובה כל עוד לא יודעים את יכולת המריחה ואת זמן הניקוי.הרובה מתקשה ואם לא נמרחה תיזרק,כמו כן ככל שעובר הזמן לנקות את הרובה נהיה קשה יותר
לטיפים נוספים בנוגע למדוע אסור לעשות פוליש על קרמיקה

סרטונים מומלצים - מדוע אסור לעשות פוליש על קרמיקה

כתבות מומלצות - מדוע אסור לעשות פוליש על קרמיקה

powered by Tagonet