קטגוריות
סרטונים אחרונים
מלח לבריכה
איך מוסיפים מלח לבריכה
מלח לבריכה
 
שער למדרגות
ניתן להארכה,מונע נפילה
שער למדרגות
 
בדיקת כלור
כיצד בודקים את כמות הכלור במים
בדיקת כלור
 
עבודות בובקט
פינוי אדמה בחפירת מרתף
עבודות בובקט
 
תיקון גג רעפים
איתור והחלפת רעף שבור
תיקון גג רעפים
 

פרקט במבוק טרנד אופנתי או מוצר אמיתי

פרקט במבוק טרנד אופנתי או מוצר אמיתי ?

מאת יורם פרקט

מי לא שמע על במבוק. הבמבוק נקרא חיזרן בעברית   .bamboo באנגלית.

כולם מכירים את הבמבוק ממוצרים שונים לבית ולחצר, לאקי במבוק הצמח הסיני שמסמל מזל והצלחה, קני במבוק, ריהוט במבוק לחצר ולגינה, גדרות במבוק, צמחיה של במבוק בגינה ועוד כהנא וכהנא מוצרי במבוק שונים.

לאחרונה חדר הבמבוק גם לכל מה שקשור לריצוף פנים ופרקט במבוק הפך טרנד אופנתי ומבוקש. האם פרקט במבוק הוא רק אופנתי או פרקט במבוק מוצר אמיתי ושווה ? ממה עשוי פרקט במבוק ? כמה זה עולה לנו ?

ראוי לציין כאן שבמבוק אינו עץ.   הבמבוק הוא ממשפחת הדשא וגדל בצורה של קנים ארוכים במקומות שונים אבל עושים בפרקט במבוק שימוש דומה לעץ בגלל עוביים אורכם וחוזקם של קני הבמבוק.

חייבים להבין שגם בפרקט במבוק יש מוצרים שונים מאד זה מזה הן בסוג שלהם והן במחיר ואפילו בשיטת ההרכבה של פרקט במבוק.

הסוג הראשון הוא פרקט במבוק שמיוצר מבמבוק אמיתי ומעובד לצורה של לוחות פרקט במבוק גושני, הסוג השני הוא פרקט במבוק שכבתי ובל נשכח את הפרקט למינציה במבוק שהוא למעשה אינו עשוי מבמבוק בכלל אלא רק דמוי במבוק במראה שלו.

כל סוגי הפרקט במבוק נכנסו חזק לאופנה והם מבוקשים בשל כמה סיבות:

לפרקט במבוק עמידות וחוזק לאורך זמן, יש מגמה של חזרה למוצרים ירוקים ובנייה ירוקה ומבחינה זו פרקט מבמבוק נחשב מוצר ירוק, איכותי ויוקרתי, אך גם בגלל הגוונים שמאפיינים את במבוק בדרך כלל שמתאימים לסגנונות עיצוב שונים ולמעשה לכל בית.

על אף שיש הרבה זנים של קני במבוק בעולם, פרקטים מבמבוק מגיעים בדרך כלל   בשני גוונים ראשיים, פרקט במבוק צהוב   או פרקט במבוק אדום וכמובן שבפרקט שאינו טבעי ומיוצר בצורה תעשייתית ניתן למצוא פרקט במבוק בגוונים רבים ושונים נוספים. נוכל לראות פרקט במבוק בצבעים שונים לחלוטין מהצבע של הבמבוק המקורי בטבע ולבחור גווני פרקט במבוק לפי הטעם, הריהוט וסגנון העיצוב הרצוי.

פרקט במבוק צהוב הוא הכי מוכר והכי מבוקש בעיקר בגלל הגוון שלו הפרקט במבוק הצהוב שמצד אחד אינו כהה אלא בהיר למדי ומצד שני בניגוד לפרקט לבן נותן אפקט טבעי וכפרי משהו.

אפשר למצוא פרקט במבוק בגוון צהבהב בהיר או כהה יותר בהתאם לסוג פרקט והגימור שעליו, לדוגמא פרקט במבוק בגימור לכה יהיה כהה יותר מהבמבוק הטבעי.

לפרקט במבוק אדום יש ייחוד ואופי משלו והוא יכול להעניק תחושה יוקרתית ומיוחדת לכל מקום וגם כאן ניתן למצוא פרקט במבוק בגוונים שונים החל מאדום, חום בהיר או כהה לפי סוג הפרקט והגימור שעליו.

אם מתחשק לכם פרקט   במבוק עליכם לבחור קודם כל בהתאם ליכולת הכספית שלכם איזה סוג פרקט במבוק כי ההבדלים בין סוגי הפרקט במבוק מבחינת המחיר גדולים.

האם לבחור פרקט במבוק גושני שהוא היקר ביותר מבין סוגי הפרקט במבוק או פרקט במבוק שכבתי שהוא עדיין יקר יחסית אבל הרבה פחות מפרקט במבוק טבעי וגם ההתקנה שלו זולה יותר במידה שבוחרים בפרקט במבוק שכבתי ומרכיבים אותו בהנחה ולא בהדבקה.

האפשרות הזולה והעממית יותר לפרקט במבוק לריצוף פנים   אבל בהחלט לא פחות טובה היא לבחור בפרקט למינציה דמוי במבוק וכאן המבחר גדול של פרקטים למינציה בגווני במבוק וגם המחיר שווה לכל נפש הן במחיר הפרקט עצמו והן בעלות ההרכבה של פרקט למינציה דמוי במבוק.

לא נסיים לפני שנזכיר כי אם ה"לאקי במבוק" הוא צמח במבוק שמביא מזל,   הצלחה, ואושר למה בעצם לא רצפת פרקט במבוק שתביא אותו מזל טוב לבית שלכם.

ראינו כבר שלרצפת פרקט במבוק יתרונות רבים, יופי, אופנה, מראה כפרי ולא כבד מידי, חוזק ועמידות, פרקט במבוק ידידותי לסביבה, כך שמדוע לא להתחדש ברצפת פרקט במבוק לבית עם במקביל גם אותה רצפת פרקט במבוק תביא ברכה ומזל ?

יורם פרקט מכירה והתקנה

טל: 050-9911998

© כל הזכויות שמורות ליורם פרקט מכירה והתקנה ואין לעשות שימוש ללא קרידט למחבר.

מקור המאמר: http://www.maker.co.il/3_39713/מאמר/פרקט-במבוק-טרנד-אופנתי-או-מוצר-אמיתי.html

כתיבת המאמר: יורם פרקט מכירה והתקנה טל: 050-9911998

מושגים בנושא פרקט במבוק טרנד אופנתי או מוצר אמיתי

רוצה לתת לנו מושג?
פינצה
מספריים המשמשות להרמת משטחים כבדים,פועלות ע"י שימוש במסת ההרמה כלחץ הסגירה על המשטח אותו מרימים
הועלה לאתר ע"י: שיש יובל
מכונת קרמיקה
מכונת הקרמיקה הינה משטח בעל ידית הנעה על סרגל לאורך המשטח.בקצה הידית קיימת דיסקה אשר במגע עם הקרמיקה שורטת אותה ומתווה את מסלול השבירה.לאחר העברת הידית על הקרמיקה יש להכות בידית על מנת שהקרמיקה תישבר.
כתב כמויות
כתב כמויות הוא טבלה המציגה את כל כמויות החומרים והעבודות הנחוצות לבניית מבנה, לעבודות תשתית או לעבודות פיתוח. כך למשל מחשבים כמויות של ברזל, בטון, בלוקים, שטחי פנים של קירות, אורך של ספי חלונות ומעקות. כתב הכמויות מתבצע על סמך תוכנית מאושרת.כתב הכמויות הינו פירוט של העבודות והחומרים המופיעים בתוכניות הביצוע השונות.

טיפים בנושא פרקט במבוק טרנד אופנתי או מוצר אמיתי

רוצה לתת לנו טיפ?
  • בטרם מרצפים יש לנקות את מצע הריצוף מפסולת על מנת שלא תיקבר מתחת לריצוף, כמו כן מצע נקי יחסוך באריחים שבורים ויקדם את העבודה בזריזות ונוחות
לטיפים נוספים בנוגע לפרקט במבוק טרנד אופנתי או מוצר אמיתי

סרטונים מומלצים - פרקט במבוק טרנד אופנתי או מוצר אמיתי

כתבות מומלצות - פרקט במבוק טרנד אופנתי או מוצר אמיתי

powered by Tagonet