קטגוריות
סרטונים אחרונים
פיצול נקודת מים
הוספת נקודת מים בצנרת פקס
פיצול נקודת מים
 
חיפוי קירות
הדבקת בריקים
ומילוי המרווח ברובה
חיפוי קירות
 
מלח לבריכה
איך מוסיפים מלח לבריכה
מלח לבריכה
 
התקנת מגן אצבעות הולנדי 180 מעלות לדלתות .
מדריך להתקנת מגן אצבעות על צירי הדלת חברת בטיחותי -מומחים לבטיחות ילדים
התקנת מגן אצבעות הולנדי  180 מעלות לדלתות .
 
גבס
קיר גבס עגול
גבס
 

פרקט למינציה - מהו המוצר הזה?

אופנת הפרקטים סחפה בשנים האחרונות הן את המגזר הפרטי והן את המגזר העסקי-ציבורי. מה שהחל כריצוף יוקרתי לצימרים רבי פאר וכחביבם של מגזיני העיצוב, התחבב עם הזמן על חלקי אוכלוסייה רבים ומגוונים. אחת מהסיבות הרבות להשתלטותם של הפרקטים על רצפות בתים ומבנים בישראל באופן כה רחב ומקיף היא הודות לאופציה של פרקט למינציה, שהפכה את החלום יקר המציאות על מראה רצפת עץ בבית לנגיש כלכלית יותר מאי פעם. כבר אין צורך לשבור שלוש קופות חיסכון או לחכות למשכורת עתק כדי ליהנות מיופייה של רצפה כזו ? כל שצריך הוא לבחור בפרקט למינציה, וליהנות ממחיר זול יותר עבור אותו ריצוף יפהפה.

פרקט למינציה: הכירו את המוצר

הרעיון שמאחורי המצאתו של פרקט למינציה הוא הרצון לספק את יתרונותיו הוויזואליים והאסתטיים של ריצוף העץ היוקרתי במחיר נוח יותר לכיס עבור הקהל הרחב. לפיכך הומצא מוצר זה, שלמעשה איננו פרקט עץ, כי אם סוג של פרקט סינטטי. על אף היותו סינטטי, פרקט למינציה עושה את אותה עבודה של קרוב משפחתו הטבעי ? היופי הוא אותו יופי, המראה הוא אותו מראה, אך הוא נבדל ממנו בשני יתרונות רבי ערך, בעטיים הוא זוכה לכזו פופולאריות: המחיר של פרקט למינציה הוא זול יותר, והוא גם נחשב לעמיד יותר מריצוף עץ רגיל.

למעשה, פרקט למינציה כן עשוי מעץ, אך לא העץ הוא שנותן את המראה שלו הגלוי לעין. נסביר ונבאר: הקורות המרכיבות פרקטים אלו עשויות מסיבית, קרי, מעץ גרוס, שבלחץ ובדחיסה הורכב לכדי קורות סינטטיות. מכיוון שהעץ הגרוס אינו יפה ומפואר כמו המראה של קורות עץ טבעיות, אותו מראה טבעי משוכפל על גבי נייר למינציה, המודבק על הקורות  (בכיסוי לכה וסילר) ומשווה להן מראה של ריצוף פרקט.

כלומר, על הקורות יש למעשה תמונה של פרקט רגיל, על צבעיו, גווניו השונים, הטקסטורה, הסיבים וה"עיניים" שלו.

התקנה ועמידות

בשל הלמינציה הנמצאת בחלקן העליון של קורותיו של פרקט למינציה, הוא עמיד יותר בפני שחיקה, לחות ורטיבות מאשר פרקט עץ. הלא ידוע כי רצפות עץ עלולות להיות רגישות מאוד לרטיבות, ואילו פרקט למינציה מאפשר לכם להשתחרר מהדאגות לשלמותו של הריצוף החדש והיפה, בשל עמידותו המוגברת בפני בעיות אלו.

התקנת פרקט למינציה נבדלת גם היא מהתקנת פרקט טבעי, שכן היא לרוב מבוצעת בשיטה מיוחדת של קליקים ? סוג חיבור מיוחד המיוצר בין הקורות, המאפשר להן להתחבר זו לזו ללא שימוש בחומרי דבק. זוהי התקנה קלה מאוד, ועל כן ניתן לבצע אותה במהירות וביעילות תוך פרק זמן קצר ? והנה, זכיתם ברצפת עץ יפהפייה ועמידה, ואפילו מבלי להיכנס להוצאות ניכרות במיוחד. כמה טוב שהומצא פרקט הלמינציה.

מקור המאמר: http://www.maker.co.il/3_27751/מאמר/פרקט-למינציה-מהו-המוצר-הזה.html

כתיבת המאמר: רחלי פרי

מושגים בנושא פרקט למינציה - מהו המוצר הזה?

רוצה לתת לנו מושג?
מכונת קרמיקה
מכונת הקרמיקה הינה משטח בעל ידית הנעה על סרגל לאורך המשטח.בקצה הידית קיימת דיסקה אשר במגע עם הקרמיקה שורטת אותה ומתווה את מסלול השבירה.לאחר העברת הידית על הקרמיקה יש להכות בידית על מנת שהקרמיקה תישבר.
כתב כמויות
כתב כמויות הוא טבלה המציגה את כל כמויות החומרים והעבודות הנחוצות לבניית מבנה, לעבודות תשתית או לעבודות פיתוח. כך למשל מחשבים כמויות של ברזל, בטון, בלוקים, שטחי פנים של קירות, אורך של ספי חלונות ומעקות. כתב הכמויות מתבצע על סמך תוכנית מאושרת.כתב הכמויות הינו פירוט של העבודות והחומרים המופיעים בתוכניות הביצוע השונות.
פינצה
מספריים המשמשות להרמת משטחים כבדים,פועלות ע"י שימוש במסת ההרמה כלחץ הסגירה על המשטח אותו מרימים
הועלה לאתר ע"י: שיש יובל

טיפים בנושא פרקט למינציה - מהו המוצר הזה?

רוצה לתת לנו טיפ?
  • קיימים פנלים מחומרים שונים mdf,פולימרים וריצוף.יש להתאימם גם מבחינה פונקציונאלית למשטח,למשטח שאמור להיות במגע עם מים מרובים לא "בריא" פנל mdf אך ניתן להרכיב פנל מפולימר שעמיד למים
לטיפים נוספים בנוגע לפרקט למינציה - מהו המוצר הזה?

סרטונים מומלצים - פרקט למינציה - מהו המוצר הזה?

כתבות מומלצות - פרקט למינציה - מהו המוצר הזה?

powered by Tagonet