קטגוריות
סרטונים אחרונים
תיקון גג רעפים
איתור והחלפת רעף שבור
תיקון גג רעפים
 
צנרת
קיבוע צנרת ברזל לקיר
צנרת
 
פיצול נקודת מים
הוספת נקודת מים בצנרת פקס
פיצול נקודת מים
 
גגות
החלפת רעפים
גגות
 
בדיקת כלור
כיצד בודקים את כמות הכלור במים
בדיקת כלור
 

מאמר על מזגנים

מזגנים

הגיעה העונה החמה, עונת הקיץ, ואתם מעוניינים לרכוש מזגן. ההיצע בשוק רחב מאד, וקשה לבחור בין כל סוגי המזגנים. במאמר זה נסקור שלש מחברות המזגנים הקיימות בארץ, כדי לתת לכם מושג ? מאיפה להתחיל.

מזגן תדיראן

מזגני תדיראן הם מהמזגנים הנפוצים בארץ. בתדיראן מגוון רחב של מזגנים מכל הסוגים המיוצרים בהקפדה כדי לתת לכם תוצר מושלם. במזגני תדיראן שמים דגש חזק על השירות. עוד לפני קניית מזגן, במזגן תדיראן יתנו לכם ייעוץ מקצועי ומפורט לגבי המזגנים, ויעזרו לכם לבחור את המזגן המתאים ביותר לצרכיכם. גם לאחר הקניה, מזגן תדיראן מגיע עם אחריות לכמה שנים, והחברה מספקת שירות תיקונים יעיל במיוחד, אם יש בו צורך.

מזגן טורנדו

גם חברת טורנדו מחשיבה מאד את השירות האישי והמקצועי ללקוח. מחברת טורנדו מגיעים יועצים עד הבית כדי לעזור לכם לבחור במזגן המתאים לכם, ללא התחייבות.

מזגן טורנדו הוא מזגן איכותי וחזק. טורנדו שמה דגש על ייצור איכותי ומוקפד של המזגנים. מזגן טורנדו עומד בכל התקנים הישראליים וכן בתקנים בינלאומיים, הן מבחינת הרעש של המזגנים והן מבחינת ניצול יעיל של החשמל. טורנדו היא חברה עולמית, ולכן מזגן טורנדו מסוגל לעמוד בחום קיצוני כמו גם בקור קיצוני, והוא חזק במיוחד.

מזגן אלקטרה

היתרון הראשוני של חברת אלקטרה הוא שהמפעל שלה ממוקם בארץ. על ידי רכישת מזגן אלקטרה אתם תומכים בייצור כחול לבן. אלקטרה היא החברה הותיקה ביותר בארץ, ומאז ומתמיד קנתה לה שם של חברה המייצרת מזגנים איכותיים וחזקים. כיוון שהחברה היא ישראלית, יש לה הבנה טובה לגבי תנאי האקלים בארץ, ולכן מזגן אלקטרה מספק פתרונות קירור איכותיים.

מזגן אלקטרה עשוי להחזיק מעמד שנים רבות. אלקטרה דואגת לייצר חלקי חילוף לכל סוגי המזגנים שלה, גם למזגן שכבר אינו מיוצר עוד. כך, אם תתקלו בבעיה במזגן, לא תצטרכו להחליף אותו, בעלות גבוהה, אלא תוכלו תמיד לתקן אותו בקלות.

החיסרון היחיד במזגן אלקטרה הוא האחריות ? החברה נותנת אחריות לשנה אחת בלבד, בניגוד לחברות אחרות שמעניקות אחריות לשלש שנים ואף יותר. אולם מזגן אלקטרה חזק ואיכותי, ולרוב אין סיבה להיתקל בתקלה בשנים הראשונות.

מקור המאמר: http://www.maker.co.il/3_40125/מאמר/מאמר-על-מזגנים.html

כתיבת המאמר: GoText

מושגים בנושא מאמר על מזגנים

רוצה לתת לנו מושג?
כתב כמויות
כתב כמויות הוא טבלה המציגה את כל כמויות החומרים והעבודות הנחוצות לבניית מבנה, לעבודות תשתית או לעבודות פיתוח. כך למשל מחשבים כמויות של ברזל, בטון, בלוקים, שטחי פנים של קירות, אורך של ספי חלונות ומעקות. כתב הכמויות מתבצע על סמך תוכנית מאושרת.כתב הכמויות הינו פירוט של העבודות והחומרים המופיעים בתוכניות הביצוע השונות.

טיפים בנושא מאמר על מזגנים

רוצה לתת לנו טיפ?
  • את מנוע המזגן המעבה יש להתקין במקום עם גישה נוחה,בעת טיפול או תקלה תזדקק לנוחות בעבודה
לטיפים נוספים בנוגע למאמר על מזגנים

סרטונים מומלצים - מאמר על מזגנים

כתבות מומלצות - מאמר על מזגנים

powered by Tagonet