קטגוריות
סרטונים אחרונים
גבס
קיר גבס עגול
גבס
 
פיצול נקודת מים
הוספת נקודת מים בצנרת פקס
פיצול נקודת מים
 
קרמיקה
כיצד מרקעים את הקיר טרם ההדבקה
קרמיקה
 
קיר בריקים
הדבקת בריקים ומילוי רובה
קיר בריקים
 
עבודות בובקט
פינוי אדמה בחפירת מרתף
עבודות בובקט
 

חימום תת רצפתי ? החום הסמוי מן העין

חימום תת רצפתי הוא חימום רך, שקט, בטיחותי. תשתיתו סמויה מן העין. הוא לא תופס מקום בחלל המתחם שאותו הוא מחמם. הוא אינו מייבש. ניתן ליצור אותו באמצעות מים או חשמל.

עכשיו שהחורף כבר כאן זה הזמן לדבר על חימום לבית והפעם נדבר על חימום תת רצפתי. מה זה חימום תת רצפתי? איך עושים זאת? כמה זה עולה? והאם זה משתלם? בכתבה הבאה. מנגנון בקרה מאפשר לשלוט על כמות החום. אין מניעה להתקינו בכל סוגי הרצפה: רגילה, גרניט פורצלן, שיש, קרמיקה ועוד.

חימום יעיל וחסכוני:

נעים לשהות בבית שמוסק באמצעות חימום תת רצפתי. החיסכון האנרגטי ובתוך כך גם הכספי מהווה אף הוא שיקול בהעדפתו על פני שיטות ואמצעי חימום אחרים כגון: תנורי חימום שונים כגון קמינים, הסקה מרכזית או מיני מרכזית ועוד.

חיפוש באינטרנט יאפשר לכם להתוודע אל חברות שונות המציעות   התקנת מערכת חימום תת רצפתי. תוכלו לברר את כל הפרטים לפני שתבחרו חברה. השוו מחירים.

  העלות והתועלת:

עלות ההתקנה של חימום תת רצפתי יקרה-ביחס, במיוחד אם הבית כבר בנוי ויש הכרח להוציא את מרצפותיו לצורך   הנחת הצנרת הדרושה לחימום זה. יש הבדלים במחיר הנובעים מסוג החימום (מים או חשמל) ולגודל הבית, אבל האחזקה זולה.   אף שעלות ההתקנה עשויה להיאמד בכ ? 30.000 ? לטווח ארוך היא עשויה להשתלם בשל היותה חסכונית בהרבה מאשר שיטות החימום החלופיות.

בבית שיש בו ילדים קטנים, חימום זה הוא האיכותי והבטיחותי ביותר. הוא אינו תופס מקום בחדר הילדים. אין כל סכנה להיתקל במקור המייצר חום בהיותו תת רצפתי, ואין גם שום סכנה של שהייה קרובה למקור החימום ולכן אין אפשרות להיכוות.

אם אתם מתלבטים או אם חסר לכם מידע על היתרונות של חימום   תת רצפתי אתם מוזמנים לפנות את מומחים בתחום האנרגיה לא בהכרח רק אל בעלי החברות המייצרות ומתקינות את החימום הזה. מדובר בהוצאה בלתי מבוטלת, אשר תהווה את מקור החימום של בני הבית לאורך שנים.

מקור המאמר: http://www.maker.co.il/3_35845/מאמר/חימום-תת-רצפתי-החום-הסמוי-מן-העין.html

כתיבת המאמר: טופ אינטראקטיב

מושגים בנושא חימום תת רצפתי ? החום הסמוי מן העין

רוצה לתת לנו מושג?
כתב כמויות
כתב כמויות הוא טבלה המציגה את כל כמויות החומרים והעבודות הנחוצות לבניית מבנה, לעבודות תשתית או לעבודות פיתוח. כך למשל מחשבים כמויות של ברזל, בטון, בלוקים, שטחי פנים של קירות, אורך של ספי חלונות ומעקות. כתב הכמויות מתבצע על סמך תוכנית מאושרת.כתב הכמויות הינו פירוט של העבודות והחומרים המופיעים בתוכניות הביצוע השונות.
מכונת קרמיקה
מכונת הקרמיקה הינה משטח בעל ידית הנעה על סרגל לאורך המשטח.בקצה הידית קיימת דיסקה אשר במגע עם הקרמיקה שורטת אותה ומתווה את מסלול השבירה.לאחר העברת הידית על הקרמיקה יש להכות בידית על מנת שהקרמיקה תישבר.
פינצה
מספריים המשמשות להרמת משטחים כבדים,פועלות ע"י שימוש במסת ההרמה כלחץ הסגירה על המשטח אותו מרימים
הועלה לאתר ע"י: שיש יובל

טיפים בנושא חימום תת רצפתי ? החום הסמוי מן העין

רוצה לתת לנו טיפ?
  • בעת אחסנת פרקט חובה לאחסנו על משטח ישר בצורה אופקית על מנת למנוע עיוות של הפרקט.
    הועלה לאתר ע"י: טל
לטיפים נוספים בנוגע לחימום תת רצפתי ? החום הסמוי מן העין

סרטונים מומלצים - חימום תת רצפתי ? החום הסמוי מן העין

כתבות מומלצות - חימום תת רצפתי ? החום הסמוי מן העין

powered by Tagonet