קטגוריות
סרטונים אחרונים
שער למדרגות
ניתן להארכה,מונע נפילה
שער למדרגות
 
צנרת
קיבוע צנרת ברזל לקיר
צנרת
 
מונע טריקת דלת
שומר על אצבעות הילדים
מונע טריקת דלת
 
עבודות בובקט
פינוי אדמה בחפירת מרתף
עבודות בובקט
 
פיצול נקודת מים
הוספת נקודת מים בצנרת פקס
פיצול נקודת מים
 

טיפים שימושיים לרוכשי דלתות כניסה

ברכישת דלתות כניסה לביתכם עליכם לקחת מספר נקודות למחשבה: הבטיחות, האסתטיקה, היעילות, האיכות והמחיר. לשימושכם מספר טיפים אשר יסייעו לכם ברכישת דלתות כניסה אופטימאליות עבור ביתכם.

כשמדובר בביטחון ובעמידות בפני מזג האוויר, בדיקות שנעשו הראו כי דלתות כניסה ממתכת מספקות הגנה מקסימאלית.

הבדיקות כללו את עמידות החומר כאשר מזג האוויר הינו קיצוני ולח, בתנאי סופות, רוחות עזות וגשם ונמצא על סמך בדיקות אלו כי דלתות מתכת הפגינו עמידות רבה יותר בפני מפגעים חיצוניים (בהשוואה לדלתות עץ ופיברגלס).

מאחר ונוכחותן של דלתות כניסה מרשימות בפתחי הבית הינה מורגשת ביותר, כיום מקפידים על דלתות כניסה איכותיות ומעוצבות אשר יקדמו את פני האורחים והעוברים והשבים ברחוב ביתכם. מפעלי דלתות כניסה ממתכת מקפידים כיום על ייצור דלתות כניסה מעוצבות הנותנות מענה בתחום האסתטיקה ומאפשרות לבעלי בתים לרכוש דלת בטיחותית ומעוצבת לפתחי הבית.

כיום ענף דלתות הכניסה מתאים את עצמו לדרישות השוק המתפתחות, מפעלי דלתות כניסה ממתכת יודעים כיום לייצר דלתות כניסה מותאמות לצרכים הספציפיים של כל בית ובית, בין אם מדובר בפאנלים, משקופים חשמליים, שילוב חומרים נוספים בעיצוב האסתטי של הדלת (כגון זכוכית ועץ), שילוב תבניות דקורטיביות על פני משטח הדלת ליצירת ייחודיות אסתטית של הדלת.

הפרמטרים המשפיעים ביותר בבחירת דלתות כניסה הינם: האיכות, הבטיחות, האסתטיקה, המחיר, עמידה בתקנים ורמת השירות של ספק הדלתות.

נקודה נוספת עליה כדאי לתת את הדעת בכל הקשור לבחירת דלתות כניסה הינה שמירה על יעילות אנרגטית ? דלתות כניסה ממתכת הן בעלות רמת בידוד גבוהה יותר מדלתות כניסה העשויות עץ, לכן הן יודעות לשמר את האנרגיה בתוך כותלי הבית באופן יעיל יותר, בכך שומרות על טמפרטורת הבית ומאפשרות התנהלות חסכנית מבחינת צריכת החשמל.

מוצר משלים אשר חובה בכל דלת הינו מנעול איכותי ? דלתות כניסה לרוב אינן מגיעות עם מנגנון נעילה לרוב יש לרכוש את המנעולים באופן נפרד.   חשוב מאוד להקפיד על רכישת מנעול מתקדם עם 3 נקודות נעילה לבטיחות מאקסי מלית של הבית מפני פריצות.

בהצלחה ברכישת דלתות כניסה אופטימאליות!

מקור המאמר: http://www.maker.co.il/3_20273/מאמר/טיפים-שימושיים-לרוכשי-דלתות-כניסה.html

כתיבת המאמר: דניאל קורן

מושגים בנושא טיפים שימושיים לרוכשי דלתות כניסה

רוצה לתת לנו מושג?
וינוריט
וינוריט הינו ציפוי לדלת כמעין טפט העשוי מ pvc ומודבק לדלת באמצעות דבק מגע חזק במיוחד.הוינוריט ניתן להחלפה ע"י הסרה והדבקה מחודשת .הוינוריט הינו מתכלה במגע עם שמש ומים,לכן במידה והדלת חשופה לשמש מומלץ וינוריט לבן אשר יספוג פחות את קרני השמש ובכך יחזיק זמן רב יותר.
הועלה לאתר ע"י: טל שיפוצים בע"מ
דלת ממ"ד
דלת ממ"ד הינה דלת המיועדת לסגור כניסה לחלל תוך כדי אטימתו למעבר אוויר או כל מולקולה אחרת.הדלת אינה מיועדת לשימוש יומי הן בגלל משקלה הרב והן כדי לשמור על הגומי העוטף את הדלת.הגומי במעטפת הדלת עובד בשני אופנים,הגומי הנמצא בצד הבריח הינו גומי דינאמי אשר נכנס לפעולה בעת הברחת הדלת תוך כדי הפעלת לחץ ומעיכתו ע"י הדלת.האופן השני הינו בצד הצירים שם הגומי סטטי והוא גורם לקושי בסגירת הדלת,שימוש יומי בדלת יכול לגרום ליציאת הגומי ממקומו,במקרה זה מומלץ למרוח סופר 7 בגב הגומיה ולהחזירה למקומה.
הועלה לאתר ע"י: טל שיפוצים בע"מ
שלבניה
עשויה עץ או אלומיניום תפקידה לכסות על המרווח או התפר שנוצר בין המשקוף לפתח האור שבו הותקן המשקוף.
מסור שלבניות
מסור בעל גב ישר המצטרף לתבנית המאפשרת חיתוכים אלכסוניים של 45 או 90 מעלות  בהתאם למגרעות בתבנית.משמש בעיקר לחיתוך שלבניות למשקופי דלתות.

טיפים בנושא טיפים שימושיים לרוכשי דלתות כניסה

רוצה לתת לנו טיפ?
  • דלתות הכניסה העשויות מפלדה לרוב ניתנות לכיוון כך שלא ישחקו את הרצפה ע"י הגבהת החלק התחתון אשר ניתן להסרה ,הגבהה והחזרתו באמצעות ברגים או ניטים תואמים.
    הועלה לאתר ע"י: טל שיפוצים בע"מ
לטיפים נוספים בנוגע לטיפים שימושיים לרוכשי דלתות כניסה

סרטונים מומלצים - טיפים שימושיים לרוכשי דלתות כניסה

כתבות מומלצות - טיפים שימושיים לרוכשי דלתות כניסה

powered by Tagonet