קטגוריות
סרטונים אחרונים
כלונס
כיצד קודחים כלונס
קידוח יסודות באמצעות jcb
כלונס
 
בטון
הכנת בטון אדום
בטון
 
גבס
קיר גבס עגול
גבס
 
מונע טריקת דלת
שומר על אצבעות הילדים
מונע טריקת דלת
 
עבודות בובקט
פינוי אדמה בחפירת מרתף
עבודות בובקט
 

טיפים שימושיים לרוכשי דלתות כניסה

ברכישת דלתות כניסה לביתכם עליכם לקחת מספר נקודות למחשבה: הבטיחות, האסתטיקה, היעילות, האיכות והמחיר. לשימושכם מספר טיפים אשר יסייעו לכם ברכישת דלתות כניסה אופטימאליות עבור ביתכם.

כשמדובר בביטחון ובעמידות בפני מזג האוויר, בדיקות שנעשו הראו כי דלתות כניסה ממתכת מספקות הגנה מקסימאלית.

הבדיקות כללו את עמידות החומר כאשר מזג האוויר הינו קיצוני ולח, בתנאי סופות, רוחות עזות וגשם ונמצא על סמך בדיקות אלו כי דלתות מתכת הפגינו עמידות רבה יותר בפני מפגעים חיצוניים (בהשוואה לדלתות עץ ופיברגלס).

מאחר ונוכחותן של דלתות כניסה מרשימות בפתחי הבית הינה מורגשת ביותר, כיום מקפידים על דלתות כניסה איכותיות ומעוצבות אשר יקדמו את פני האורחים והעוברים והשבים ברחוב ביתכם. מפעלי דלתות כניסה ממתכת מקפידים כיום על ייצור דלתות כניסה מעוצבות הנותנות מענה בתחום האסתטיקה ומאפשרות לבעלי בתים לרכוש דלת בטיחותית ומעוצבת לפתחי הבית.

כיום ענף דלתות הכניסה מתאים את עצמו לדרישות השוק המתפתחות, מפעלי דלתות כניסה ממתכת יודעים כיום לייצר דלתות כניסה מותאמות לצרכים הספציפיים של כל בית ובית, בין אם מדובר בפאנלים, משקופים חשמליים, שילוב חומרים נוספים בעיצוב האסתטי של הדלת (כגון זכוכית ועץ), שילוב תבניות דקורטיביות על פני משטח הדלת ליצירת ייחודיות אסתטית של הדלת.

הפרמטרים המשפיעים ביותר בבחירת דלתות כניסה הינם: האיכות, הבטיחות, האסתטיקה, המחיר, עמידה בתקנים ורמת השירות של ספק הדלתות.

נקודה נוספת עליה כדאי לתת את הדעת בכל הקשור לבחירת דלתות כניסה הינה שמירה על יעילות אנרגטית ? דלתות כניסה ממתכת הן בעלות רמת בידוד גבוהה יותר מדלתות כניסה העשויות עץ, לכן הן יודעות לשמר את האנרגיה בתוך כותלי הבית באופן יעיל יותר, בכך שומרות על טמפרטורת הבית ומאפשרות התנהלות חסכנית מבחינת צריכת החשמל.

מוצר משלים אשר חובה בכל דלת הינו מנעול איכותי ? דלתות כניסה לרוב אינן מגיעות עם מנגנון נעילה לרוב יש לרכוש את המנעולים באופן נפרד.   חשוב מאוד להקפיד על רכישת מנעול מתקדם עם 3 נקודות נעילה לבטיחות מאקסי מלית של הבית מפני פריצות.

בהצלחה ברכישת דלתות כניסה אופטימאליות!

מקור המאמר: http://www.maker.co.il/3_20273/מאמר/טיפים-שימושיים-לרוכשי-דלתות-כניסה.html

כתיבת המאמר: דניאל קורן

מושגים בנושא טיפים שימושיים לרוכשי דלתות כניסה

רוצה לתת לנו מושג?
ידית לדלת
קיימים שני סוגי ידיות סטטית ודינאמית .הידית הדינאמית הינה ידית אשר תפקידה לעזור בפתיחת הדלת ע"י דחיפתה מטה או ע"י סיבובה בכיוון השעון אשר תגרום להזזת הלשונית במנגנון הסגירה של הדלת המונע ממנה להיפתח.
הזזת הלשונית יכולה להתבצע גם באמצעות המפתח.הסוג השני הנו ידית סטטית אשר תפקידה לעזור בפתיחת וסגירת הדלת גם ,אך בתנועה אופקית כלומר ימינה או שמאלה ,לידית כזו אין השפעה על הלשונית אלא רק באמצעות מפתח.
הועלה לאתר ע"י: טל שיפוצים בע"מ
דלת ממ"ד
דלת ממ"ד הינה דלת המיועדת לסגור כניסה לחלל תוך כדי אטימתו למעבר אוויר או כל מולקולה אחרת.הדלת אינה מיועדת לשימוש יומי הן בגלל משקלה הרב והן כדי לשמור על הגומי העוטף את הדלת.הגומי במעטפת הדלת עובד בשני אופנים,הגומי הנמצא בצד הבריח הינו גומי דינאמי אשר נכנס לפעולה בעת הברחת הדלת תוך כדי הפעלת לחץ ומעיכתו ע"י הדלת.האופן השני הינו בצד הצירים שם הגומי סטטי והוא גורם לקושי בסגירת הדלת,שימוש יומי בדלת יכול לגרום ליציאת הגומי ממקומו,במקרה זה מומלץ למרוח סופר 7 בגב הגומיה ולהחזירה למקומה.
הועלה לאתר ע"י: טל שיפוצים בע"מ
מחזיר שמן
מחזיר שמן או סוגר הידראולי תפקידו לבקר את סגירת הדלת עד לטריקתה.ניתן לווסת באמצעות מחזיר השמן את מהירות סגירת הדלת.גודל מחזיר השמן יהיה ביחס הפוך למשקל הדלת כלומר ככל שהדלת תהה גבוהה צריך יהיה צורך במחזיר בעל יכולת החזר גדולה /חזקה יותר.כיוון מחזיר השמן נעשה ע"י התקנה נכונה :מיקום ואורך הזרוע או סיבוב הברגים (הדיזות) המצויות על המחזיר (לרוב שתי דיזות)
הועלה לאתר ע"י: טל שיפוצים בע"מ
מגן צילינדר
מגן צילינדר נועד להגן על הצילינדר בפני פריצה או שבירה.ישנם מגנים שונים אך הטובים משמשים כמנגנונים המשמידים את יכולת הפתיחה בעת ניסיון פריצה בכח ע"י עיוות המנעול.
הועלה לאתר ע"י: טל שיפוצים בע"מ

טיפים בנושא טיפים שימושיים לרוכשי דלתות כניסה

רוצה לתת לנו טיפ?
  • על מנת ליצור חיבור יפה בין שלבניות עץ ב 45 מעלות,ניתן לחתוך באמצעות מסור ייעודי לשלבניות בעל תבנית המאפשרת חיתוך מדוייק
    הועלה לאתר ע"י: מידר בע"מ
לטיפים נוספים בנוגע לטיפים שימושיים לרוכשי דלתות כניסה

סרטונים מומלצים - טיפים שימושיים לרוכשי דלתות כניסה

כתבות מומלצות - טיפים שימושיים לרוכשי דלתות כניסה

powered by Tagonet