קטגוריות
סרטונים אחרונים
מלח לבריכה
איך מוסיפים מלח לבריכה
מלח לבריכה
 
בטיחות גפ"ם
ענף מסוכן ונפיץ ששמו גז
בטיחות גפ"ם
 
בדיקת כלור
כיצד בודקים את כמות הכלור במים
בדיקת כלור
 
חיפוי קירות
הדבקת בריקים
ומילוי המרווח ברובה
חיפוי קירות
 
גבס
קיר גבס עגול
גבס
 

הכל על פרקטים לבית - מפרקט עץ ועד פרקטים בכלל

בדמיונות שבבעלותנו, יש בכלל לא פעם אחת, עסק בעל מימדים, בעלי חצר שמביט רק אל הים, מרפסת שמש שצופה לעבר החלל, חנייה פרטית מכוסה, כנראה אפילו בריכת שחייה קטנה וכמובן שכל בית המגורים בנוי על אותו סוג פרקט בעל מימדים ומבריק. אבל הזה הוא רק דימיון בשבילנו אבל נוסף על כך בחלומות הכל חייב להיות איכותי ומורכב נכון, מסיבה זו מומלץ לדעת, אודות רצוי לבדוק בזמן שמתכננים לקנות פרקט סופי איכותי. מי יכול לנחש מתי הדימיון יהיה לעכשווי.

קיימים כמה משתנים שקובעים את רמת סוג הפרקט. פקטורים מסוג זה מחליטים והיה אם אנחנו מדברים בפרקט בעל איכות שיחזיק משך או אולי בכלל לא. צריך לומר, שבכל אתר שבו תרכשו סוג פרקט, יהיה בידכם להיעזר בתושבי המקצוע שמתקינים באתר שיצליחו להגדיר לכל מי שמעוניין במיוחד ענין זה אמת במקרה שאנחנו מדברים במתקינים של חברות פרקטים עצמם, מהו השוני בין הפרקטים המיוחדים. אבל במידה והינכם מעוניינים לבוא מוכנים, צריך שתלמדו לפני זה על חברות פרקטים ואודות המוצרים שונים שלהם באתרי האינטרנט ובשיטה זו הכול על שאנחנו זקוקים לדעת אודותיהם.

מצויים כמות מכובדת של דברים שקובעים באיזו דרך מדובר בפרקט איכותי. ראשית, אפשרות הבלאי של הפרקט. עלינו לקחת בחשבון, על אותו זן פרקט מונחים רהיטים כבדים, מעבירים כלים, צועדים רבים, כל זה עשויים לגרום לפרקט להישחק מהר. ככל שלפרקט ישנה יכולת שחיקה גבוהה אף יותר, בדרך זו משך חייו ששייך לו גדול אף יותר. אפשרות ההריסה אודות דגם פרקט מצויינת בסימון AC , כשלה נלווה מספר, ככל שהוא גבוה יותר, ככה יכולת השחיקה גבהה מהמקובל יותר.

בנוסף, חוזק אל מול מים. זן פרקט הוא במהותו של עניין עץ (אלא והוא הוא זן פרקט חזית מחוספסת שמיוצר נסורת ומכובה כיסוי סינטטי), מסיבה זו הינו אמור להיות עמיד אל מול מים. על מנת שלא ייהרס, נדרש לא אך ורק זן פרקט שעמיד ממים אלא אף תיקון בצורה נכונה בפרקט. למעשה, ייבוש קל יחד עם המים אשר שופכים או שמא נשפכים אודותיו.

בנוסף, בידוד זן הפרקט. פרקטים צריכים להמצא מגבילים מחום וקור, וכן מרעשים (רעשי צעידה). הבידוד נעשה על ידי תפעול ספוג מתחת לליבה ששייך לסוג הפרקט. איכות הבידוד מושג לפיעובי הספוג ששייך לו. העובי הרצוי נע שבין מילימטראחד ל-3 מ"מ.

לסיום עוביו מטעם הפרקט. סוגי פרקטים תוכנתו משכבות, והיה אם זה דגם פרקט עץ סמיך ויחד עם זאת של נסורת ודבקים. ככל שסוג הפרקט עבה במיוחד כך הוא למעשה יוכרז לפרקט בעל איכות יותר. בדרך כלל מדובר על עובי השייך ל בין 8 מילימטר ל15 מ"מ.

ארבעת הללו יקבעו והיה אם אכן מדובר בפרקט בעל רמה, שיחזיק מעמד הרבה זמן וישרת אותכם כראוי. ודאי שלסעיפים האלו, צריך להוסיף רק את עיצוב זן הפרקט והצבע שלו לאחר שתקבלו רק את כמעט כל הנתונים והתשובות, יהיה אפשרי להכריע איזה סוג פרקט אתם רוכשים, אל הבית או שמא למשרד של החברה.

ודאי שנותרת השאלה באיזה אופן מתבצע ניקוי פרקטים שונים. שלב זה בהחלט ייעשה באמצעות חברה שמתמחה בענין זה, חיוני לבדוק עם חברת פרקטים שונים איך מבצעים ללא לגרום לפגיעה בפרקט, ואין זה משנה אם הנ"ל פרקט עץ או אולי זן פרקט מיוחד.

מקור המאמר: http://www.maker.co.il/3_38454/מאמר/הכל-על-פרקטים-לבית-מפרקט-עץ-ועד-פרקטים-בכלל.html

כתיבת המאמר: רותם יונה

מושגים בנושא הכל על פרקטים לבית - מפרקט עץ ועד פרקטים בכלל

רוצה לתת לנו מושג?
פינצה
מספריים המשמשות להרמת משטחים כבדים,פועלות ע"י שימוש במסת ההרמה כלחץ הסגירה על המשטח אותו מרימים
הועלה לאתר ע"י: שיש יובל
מכונת קרמיקה
מכונת הקרמיקה הינה משטח בעל ידית הנעה על סרגל לאורך המשטח.בקצה הידית קיימת דיסקה אשר במגע עם הקרמיקה שורטת אותה ומתווה את מסלול השבירה.לאחר העברת הידית על הקרמיקה יש להכות בידית על מנת שהקרמיקה תישבר.
כתב כמויות
כתב כמויות הוא טבלה המציגה את כל כמויות החומרים והעבודות הנחוצות לבניית מבנה, לעבודות תשתית או לעבודות פיתוח. כך למשל מחשבים כמויות של ברזל, בטון, בלוקים, שטחי פנים של קירות, אורך של ספי חלונות ומעקות. כתב הכמויות מתבצע על סמך תוכנית מאושרת.כתב הכמויות הינו פירוט של העבודות והחומרים המופיעים בתוכניות הביצוע השונות.

טיפים בנושא הכל על פרקטים לבית - מפרקט עץ ועד פרקטים בכלל

רוצה לתת לנו טיפ?
  • אם דיסק ביהלום אינו חותך חלק,ניתן לחתוך רעף או לבנת סיליקט כדי לפתוח אותו.
    הועלה לאתר ע"י: טל שיפוצים בע"מ
לטיפים נוספים בנוגע להכל על פרקטים לבית - מפרקט עץ ועד פרקטים בכלל

סרטונים מומלצים - הכל על פרקטים לבית - מפרקט עץ ועד פרקטים בכלל

כתבות מומלצות - הכל על פרקטים לבית - מפרקט עץ ועד פרקטים בכלל

powered by Tagonet