קטגוריות
סרטונים אחרונים
כלונס
כיצד קודחים כלונס
קידוח יסודות באמצעות jcb
כלונס
 
תיקון גג רעפים
איתור והחלפת רעף שבור
תיקון גג רעפים
 
שער למדרגות
ניתן להארכה,מונע נפילה
שער למדרגות
 
בטון
הכנת בטון אדום
בטון
 
בדיקת כלור
כיצד בודקים את כמות הכלור במים
בדיקת כלור
 

מערכות אינטרקום כתקשורת פתוחה

אחד החידושים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר של השנים האחרונות בתחום המיגון ואבטחת הבית הינה מערכת אינטרקום פתוחה המקשרת בין כל חדרי הבית באופן מלא. בעבר, מערכות אינטרקום היו משלח ידם של בניינים משותפים או בעלי אמצעים ושכונות יוקרה, כיום הינו נפוץ ואף חובה בכל משק בית בישראל. בשנים האחרונות, מערכות האינטרקום הפכו לפופולאריות   בבתים פרטיים, דירות ואף בעלי עסקים.

מעבר לפונקציונאליות של מערכת האינטרקום המקנה לנו נוחיות מושלמת בתקשורת בין חדרי הבית, האינטרקום משמש גם אלמנט אבטחתי בהגנה על הבית והכניסה אליו. מערכת האינטרקום שומרת על שער או דלת הכניסה לבית נעולה באופן תמידי ומאפשרת לנו שליטה ובקרה מלאה על הכניסה. מעבר לכך, בשנים האחרונות החלו להיכנס לשוק מערכות האינטרקום גם מערכות אינטרקום טלוויזיה בעלי מסכי 7 אינץ צבעוניים המאפשרים צפייה בזמן אמת באותו אורח המצלצל באינטרקום בחוץ. אופציה זו מגבירה את רמת האבטחה ומאפשרת לנו לדעת בכל עת מי מגיע והאם לאפשר לו כניסה. בנוסף, ברוב המערכות כיום, ניתן לחבר את מצלמת האינטרקום ישירות למערכות מצלמות אבטחה במעגל סגור במידה וקיימת. אופציה שכזו נותנת לנו שקט שכן מערכות המצלמות מקליטה 24 שעות את הנעשה במצלמות וכך גם במצלמת האינטרקום, כך שמקרים בהם מישהו הגיע לביקור ואינכם בבית, תמיד תוכלו לדבר מי הגיע לפי ההקלטות השמורות במערכת המצלמות.

כחלק ממערך האבטחה הביתי, מערכת אינטרקום נותנת לנו שקט נפשי שכן אנו יודעים תמיד ששער הכניסה לחצר הבית או דלת הכניסה לבית ולעסק סגורים על ידי המנעול החשמלי בדלת ופתיחה של הדלת נעשית אך ורק באישורינו או על ידי הקשת קוד משתמש תקני, במידה וקיים קודן במערכת. ישנם מערכות כאלו אשר אינן כוללות קודן לפתיחת דלת. הקודן ללא ספק מגביר את האבטחה ואינו מאפשר לכל אחד להיכנס לשטח הבית.

אין ספק כי מערכות אינטרקום מוסיפות ומגבירות את הביטחון בבית. לפני שאתם רצים לרכוש מערכת שכזו, התאימו את המערכת לצרכים שלכם ובדקו כי כל ההכנות הנדרשות קיימות. הינכם מוזמנים לקבל ייעוץ חינם אצל אנשי המקצוע שלנו בסקיור סיטי

מקור המאמר: http://www.maker.co.il/3_39020/מאמר/מערכות-אינטרקום-כתקשורת-פתוחה.html

כתיבת המאמר: עמרי

מושגים בנושא מערכות אינטרקום כתקשורת פתוחה

רוצה לתת לנו מושג?
סטלבנד
סטלבנד הינו חוט קשיח המשמש להשחלת חוטים בצנורות,בעל קצה גמיש אשר בקצהו לולאה אשר דרכה מושחלים ונקשרים החוטים(לרוב חוטי חשמל) אותם רוצים להשחיל דרך הצינור.
הועלה לאתר ע"י: טל שיפוצים בע"מ

טיפים בנושא מערכות אינטרקום כתקשורת פתוחה

רוצה לתת לנו טיפ?
  • ריבוי מפסקים במיקום אחד גורם לבילבול ולניסוי וטעייה,נסו להפריד בהתאם לאיזורים
לטיפים נוספים בנוגע למערכות אינטרקום כתקשורת פתוחה

סרטונים מומלצים - מערכות אינטרקום כתקשורת פתוחה

כתבות מומלצות - מערכות אינטרקום כתקשורת פתוחה

powered by Tagonet