קטגוריות
סרטונים אחרונים
קיר בריקים
הדבקת בריקים ומילוי רובה
קיר בריקים
 
תיקון גג רעפים
איתור והחלפת רעף שבור
תיקון גג רעפים
 
כלונס
כיצד קודחים כלונס
קידוח יסודות באמצעות jcb
כלונס
 
קרמיקה
כיצד מרקעים את הקיר טרם ההדבקה
קרמיקה
 
חיפוי קירות
הדבקת בריקים
ומילוי המרווח ברובה
חיפוי קירות
 

מדוע חשוב להשקיע בניקוי מזרנים?

קרדית אבק הבית

קרדית אבק הבית היא יצור זעיר אשר נפוץ במגורי האדם, ומתקיימת בתנאי אבק ולחות. קרדית אבק הבית ניזונה מקשקשי עור (תאי עור מתים), והפרשותיה עשויות לגרום תגובות קשות בשל אלרגיה לאבק בבני אדם. קרדית אבק הבית נפוצה במקומות כמו ספרים, בגדים, שטיחים ומזרנים, הנוטים לצבור אבק. תנאי המחיה של קרדית אבק הבית כוללים אחוזי לחות הגבוהים מ-45% וטמפרטורה מייטבית של 35 מעלות. על כן רהיטים ומזרנים הצוברים אבק ואינם מנוקים כראוי הם המקומות העיקריים להימצאותה של הקרדית.  

כיצד ניקוי מזרנים מסייע בסילוק קרדית אבק הבית?

מאחר ולמזרנים ישנה נטיה לצבור אבק, וקרדית אבק הבית נפוצה בתנאי אבק, מזרן אשר אינו עובר ניקוי כהלכה עשוי להיות מקור למזיק בלתי רצוי זה. כמה שננסה לשמור על נקיון המזרון שלנו, וכמה שננקה ונשאב אותו לעיתים תכופות, עדיין הניקיון לא יהיה כמו זה של חברה לניקוי מזרנים. ניקוי מזרנים על ידי חברה נעשה בשלושה שלבים: ניקוי פני המזרון והסרת כתמים קשים, שאיבה עצמתית ומיוחדת, ויבוש המזרן והסרת חומרי הניקוי. חברה לניקוי מזרנים בדרך כלל בעלת הכלים והחומרים לניקוי יסודי של המזרן, היא בעלת היכולת והניסיון להתמודד עם כתמים קשים, ובעלת הכלים לבצע שאיבה כוללנית ויסודית של המזרן, שתמנע מקרדית אבק הבית להתפתח. אם אתם אלגיים במיוחד, רצוי להשקיע פעם בכמה חודשים בניקוי המזרן, ולהימנע מתופעות אלרגיות בלתי נעימות.

מקור המאמר: http://www.maker.co.il/3_39867/מאמר/מדוע-חשוב-להשקיע-בניקוי-מזרנים.html

כתיבת המאמר: דניאלה

מושגים בנושא מדוע חשוב להשקיע בניקוי מזרנים?

רוצה לתת לנו מושג?
שרוול
מערכת המורכבת ממשפכים העשויים מפלסטיק קשיח המוכנסים אחד לתוך השני כך שנוצרת חפיפה בינהם ומחוברים באמצעות שרשראות אחד לשני.
השרוול מחובר באמצעות גישטל לפתח האור במיקום ממנו רוצים לפנות את הפסולת,לרוב ממקום גבוהה.בתחתית השרוול ממקמים מכולה לפינוי פסולת  כך שתקלוט את כל הפסולת הנשפכת מבעד השרוול.
מכולה לפינוי פסולת
כלי גדול לקיבול פסולת,המכולה הנפוצה בענף הבניין היא מכולה בעלת קיבולת של 8 קוב.המכולה מונחת באתר עד למילוי בפסולת ואז נלקחת ע"י משאית לאתר מורשה לפינוי פסולת.
כתב כמויות
כתב כמויות הוא טבלה המציגה את כל כמויות החומרים והעבודות הנחוצות לבניית מבנה, לעבודות תשתית או לעבודות פיתוח. כך למשל מחשבים כמויות של ברזל, בטון, בלוקים, שטחי פנים של קירות, אורך של ספי חלונות ומעקות. כתב הכמויות מתבצע על סמך תוכנית מאושרת.כתב הכמויות הינו פירוט של העבודות והחומרים המופיעים בתוכניות הביצוע השונות.

טיפים בנושא מדוע חשוב להשקיע בניקוי מזרנים?

רוצה לתת לנו טיפ?
כרגע לא מצאנו טיפים רלוונטים למאמר.
במידה ויש לך טיפ שימושי נשמח לפרסם אותו.

סרטונים מומלצים - מדוע חשוב להשקיע בניקוי מזרנים?

כתבות מומלצות - מדוע חשוב להשקיע בניקוי מזרנים?

powered by Tagonet