קטגוריות
סרטונים אחרונים
בטיחות גפ"ם
ענף מסוכן ונפיץ ששמו גז
בטיחות גפ"ם
 
צנרת
קיבוע צנרת ברזל לקיר
צנרת
 
חיפוי קירות
הדבקת בריקים
ומילוי המרווח ברובה
חיפוי קירות
 
בדיקת כלור
כיצד בודקים את כמות הכלור במים
בדיקת כלור
 
גגות
החלפת רעפים
גגות
 

למה מיצרים דודי שמש מנירוסטה?

למה מיצרים דודי שמש מנירוסטה?
שמה של פלדת אל חלד או פלדה בלתי מחלידה (פלב"מ) ניתן לה בשל העובדה שהיא עמידה בפני חלודה שיתוך וקורוזיה הרבה יותר מפלדה רגילה . המילה נירוסטה שהפחה בישראל למילה נרדפת לפלדת אל חלד בישראל היא סימן מסחר רשום של החברה הגרמנית ThyssenKrupp Nirosta GmbH בעל ותק של יותר מ 90 שנים .
עמידות של פלדת אל חלד בפני שיתוך וכתמים מחירה הנמוך יחסית והברק האופייני לה המונע הידבקות של אבנית גרמו לכך שהיא חומר גלם מבוקש למגוון רחב של מוצרים כגון : סירי בישול מטהרי מים מסננים כלי ניתוח ,דודי שמש וציוד תעשייתי. בנוסף לכך פלדת אל חלד מוגדר כחומר ידידותי לסביבה הניתן למחזור מלא .
במדינת ישראל נוצר צורך לשימוש בנירוסטה במערכת המים ומפעלי התפלה כתווצר לוואי של  שנים  שחומות עם כמות ממטרים קטנה שהובילה למחסור במים  וירידה מתמשכת באיכות המים  עתירים  בכלור אבנית ומלחים הפוגעים בדודי השמש ודודי חשמל המיוצרים מברזל ומקצרת את אורך חייהם בצורה משמעותית .
בעבר הלא רחוק אורך חיים של דוד שמש מצופה היה כ 12 שנים ויותר לאומת אורך חיים של דודי שמש כיום שהינו 5 שנים בלבד וגם זאת מצריך מהלקוח החלפת גוף חימום וניקיון אבנית לפחות פעם בשנתיים  .
זאת הסיבה שבשנים האחרונות נעשתה קרבת דרך משמעותית בתחום ואנו עדים לקו חדש של דודי שמש וחשמל המיוצרים מפלדת אל- חלד המספקת עבור דודי שמש יתרונות בולטים המותאמים למים והאקלים במדינת ישראל ובמחשבה לעתיד  פתרון  לאותם מי  ים מותפלים עתירי מלח והולכים ומתקרבים לכל בית ובית  .
שימוש בנירוסטה ? פלדת אל חלד בייצור דודי שמש העלה משמעותית את אורך חיי המוצר ל 12 שנים ויותר בנוסף לעובדה שדודי שמש נירוסטה מספקים לצרכן יתרונות בולטים וחשובים כגון :
  1. בידוד טרמי יעיל - שמירה על חום המים לאורך זמן וחימום חשמלי באמצעות מערכת חימום כפולה גם היא מנירוסטה.
  2. ערכים בריאותיים ? דודי שמש העשויים נירוסטה אינם פוגעים באיכות המים ולכן המים חמים ונקיים ללא חלודה וללא משקעים .
  3. איכות סביבה ? דודי שמש נירוסטה ניתנים למחזור 50% מייצור הנירוסטה בעולם הינו מפלדה ממוחזרת בייצור דודי שמש נירוסטה אין שימוש בציפויים ובחומצות בדומה לדודי שמש מצופים אמאיל.

מקור המאמר: http://www.maker.co.il/3_13109/מאמר/למה-מיצרים-דודי-שמש-מנירוסטה.html

כתיבת המאמר: Loadseo

מושגים בנושא למה מיצרים דודי שמש מנירוסטה?

רוצה לתת לנו מושג?
כתב כמויות
כתב כמויות הוא טבלה המציגה את כל כמויות החומרים והעבודות הנחוצות לבניית מבנה, לעבודות תשתית או לעבודות פיתוח. כך למשל מחשבים כמויות של ברזל, בטון, בלוקים, שטחי פנים של קירות, אורך של ספי חלונות ומעקות. כתב הכמויות מתבצע על סמך תוכנית מאושרת.כתב הכמויות הינו פירוט של העבודות והחומרים המופיעים בתוכניות הביצוע השונות.
רוזטה
הינה לוחית עגולה או בצורה אחרת,קמורה או שטוחה אשר תפקידה ליצור גימור נאה בין חיבור האביזר למנגנון או למערכת.
שירותיים כימים
שירותים כימים הינם שירותים ארעיים אשר אינם מחוברים לתשתית כלשהיא הם יחידה עצמאית בעלת מיכל אגירה לשתן וצואה,במיכל ישנו חומר כימי אשר תפקידו לטשטש את הריח עד לריקון מיכל האגירה.שירותים כימים קיימים בתצורות שונות בהתאם למקומות שבהם מוצבים:אתרי בנייה,ארועים בטבע,מקלטים ועוד
אל חוזר
שסתום אל חוזר הינו מז"ח,מונע זרימה חוזרת של מים מהצנרת אחורה לקו הראשי.המז"ח מותקן אחריי שעון המים של הדירה.

טיפים בנושא למה מיצרים דודי שמש מנירוסטה?

רוצה לתת לנו טיפ?
  • כדי לזהות אם הצינור מוליך מים חמים או קרים פתח בכיור את ברז המים החמים בקצה הקו,אם הצינור מתחמם סימן שהוא מוליך מים חמים
לטיפים נוספים בנוגע ללמה מיצרים דודי שמש מנירוסטה?

סרטונים מומלצים - למה מיצרים דודי שמש מנירוסטה?

כתבות מומלצות - למה מיצרים דודי שמש מנירוסטה?

powered by Tagonet