קטגוריות
סרטונים אחרונים
צנרת
קיבוע צנרת ברזל לקיר
צנרת
 
קרמיקה
כיצד מרקעים את הקיר טרם ההדבקה
קרמיקה
 
שער למדרגות
ניתן להארכה,מונע נפילה
שער למדרגות
 
התקנת מגן אצבעות הולנדי 180 מעלות לדלתות .
מדריך להתקנת מגן אצבעות על צירי הדלת חברת בטיחותי -מומחים לבטיחות ילדים
התקנת מגן אצבעות הולנדי  180 מעלות לדלתות .
 
בדיקת כלור
כיצד בודקים את כמות הכלור במים
בדיקת כלור
 

תחזוקה של מזגן - עשו זאת בעצמכם

מזגן בדומה לשאר המכשירים החשמליים אינו עובד לנצח. מכשירים חשמליים מתקלקלים מדי פעם. תחזוקה של מזגן חוסכת לכם זמן רב. קיימות תקלות פשוטות שניתן לפתור לבד ללא צורך בטכנאי מזגנים למשל, ניקוי פתחים מאבק ולכלוך מדובר בפעולה פשוטה שכל אחד מאיתנו יכול לעשות. הרי נעים יותר לחיות בבית נקי וליהנות ממזגן שפועל לאורך כל הקיץ מאשר לחיות בלכלוך וללא מזגן.

אם התרחשה תקלה במזגן וברצונכם לראות מה הבעיה אינם זקוקים לציוד מקצועי, כל מה שדרוש זה מברג שואב אבק,וסמרטוטים. לפני ניקוי המזגן חובה לנתק את המזגן מהחשמל, במטרה למנוע התחשמלות אחר כך, יש להסיר את המכסים ולשאוב אבק במקומות הדרושים לבסוף, יש לנקות באמצעות סמרטוט את המקום.

ניתן לבצע מספר פעולות פשוטות ללא צורך להזעיק טכנאי מזגנים. תחזוקה של מזגן מבטיחה לכם פעילות תקינה של מזגן לאורך זמן רב. לעיתים כאשר התקלה קטנה ולא דורשת התערבות של טכנאי מזגנים בדרך כלל טכנאי מזגנים. ניקיון של מזגן מתחיל בדברים הקטנים למשל, ניקוי אבק או ניקוי פילטרים. כל אחד מסוגל לעשות זאת לבדו לנקות את האבק מהמזגן, פעולה די פשוטה שלא גוזלת זמן ובנוסף תורמת למראה הבית. ניקיון   של מזגן דורש מכם הקפדה על הפרטים הקטנים.

בימי הקיץ החמים, תוכלו ליהנות ממזגן שעובד לאורך כל שעות היממה ללא צורך בדאגות. קיימת חשיבות רבה לתחזוקת המזגן באופן שוטף, באמצעות פעולות פשוטות תוכלו להקדים תרופה למכה. תחזוקה נכונה תחסוך מכם קריאה לטכנאי מזגנים. קריאה לטכנאי מזגנים בקיץ, היא פעולה לא נעימה. בחודשי הקיץ החמים הדבר האחרון שנרצה שיקרה זה שהמזגן יפסיק לפעול. בחודשים אלה   הם החודשים בהם המזגן פועל כמעט ללא הפסקה.לא משנה כמה נפשות מונה המשפחה, המזגן עובד ללא הפסקה.

  שמירה על המזגן בצורה נכונה תבטיח מזגן השומר על אורח חיים גבוהה. בנוסף טכנאי מזגנים לא יבקר בביתכם בתדירות כל כך גבוה.אולם, קיימות פעילויות שאינכם יכולים לבצע בכוחות עצמכם. אז חובה להזמין טכנאי מזגנים למשל, החלפת גז מזגנים או צינורות אכולים טכנאי מזגנים מקצועי שתחום ההכשרה שלו זה מזגנים יטפל בבעיה במזגן וידאג לתקינות המזגן .  

מקור המאמר: http://www.maker.co.il/3_31166/מאמר/תחזוקה-של-מזגן-עשו-זאת-בעצמכם.html

כתיבת המאמר: אקסטרה - קידום אתרים בגוגל

מושגים בנושא תחזוקה של מזגן - עשו זאת בעצמכם

רוצה לתת לנו מושג?
כתב כמויות
כתב כמויות הוא טבלה המציגה את כל כמויות החומרים והעבודות הנחוצות לבניית מבנה, לעבודות תשתית או לעבודות פיתוח. כך למשל מחשבים כמויות של ברזל, בטון, בלוקים, שטחי פנים של קירות, אורך של ספי חלונות ומעקות. כתב הכמויות מתבצע על סמך תוכנית מאושרת.כתב הכמויות הינו פירוט של העבודות והחומרים המופיעים בתוכניות הביצוע השונות.

טיפים בנושא תחזוקה של מזגן - עשו זאת בעצמכם

רוצה לתת לנו טיפ?
  • את מנוע המזגן המעבה יש להתקין במקום עם גישה נוחה,בעת טיפול או תקלה תזדקק לנוחות בעבודה
לטיפים נוספים בנוגע לתחזוקה של מזגן - עשו זאת בעצמכם

סרטונים מומלצים - תחזוקה של מזגן - עשו זאת בעצמכם

כתבות מומלצות - תחזוקה של מזגן - עשו זאת בעצמכם

powered by Tagonet