קטגוריות
סרטונים אחרונים
קיר בריקים
הדבקת בריקים ומילוי רובה
קיר בריקים
 
חיפוי קירות
הדבקת בריקים
ומילוי המרווח ברובה
חיפוי קירות
 
פוליביד
הנחת פוליביד לפני יציקה
פוליביד
 
בולם טריקה דלת
למניעת טריקת הדלת על אצבעות הילדים
בולם טריקה  דלת
 
בטון
הכנת בטון אדום
בטון
 

בריכות שחיה ? טיפים לפתרון בעיות

בריכות שחיה פרטיות דורשות טיפול שוטף ושימוש בציוד הנכון. במאמר שלפניכם מוצגים טיפים ועצות לשמירה על בריכות שחיה ופתרון לבעיות השונות שעשויות להיווצר.

·   צבע המים של בריכות שחיה מושפע מכמה פרמטרים ועל פי צבע המים ניתן להבין ולפתור את הבעיה.

- מים עכורים ? קודם כל יש לבדוק את ריכוז הכלור בבריכה. אם ריכוז הכלור ברמה מספקת, יש לעבור לבדיקת המשאבה ולאחר מכן לבדיקת וריקון המסנן.

- מים בעלי ריח לא נעים נגרמים כתוצאה מריכוז גבוה של כלור וחומרי חיטוי.

- מים בעלי גוון אדמדם נגרמים כתוצאה מעודף ברזל במי הבריכה או צינורות חלודים. במידה והבעיה נעוצה בכמות הברזל, מומלץ לפנות לספק ולהתייעץ עמו.

- מים בצבע כהה יותר (חום-שחור) מצביעים על חומר כימי במי הבריכה (מנגן בדרך כלל). במצב זה יש לקנות מטהר מים קבוע עבור בריכות שחיה.

·  במידה והמשאבה רועשת, יש לכבותה מיד ולפנות לספק על מנת לתקן או להחליף אותה.

·  איבוד מים יומיומי (גם בכמות קטנה מאוד) מצביע על דליפה בבריכה. ניתן לרכוש ערכת תיקון ביתית עבור בריכות שחיה או לפנות לאיש מקצוע.

·  קילוף הצבע מהקירות בחלל הבריכה או רטיבות, מצביעים על חוסר אוורור מתאים. בריכות שחיה דורשות אוורור כלשהו ובמידה וישנה בעיה מסוג זה, יש להתקין מאווררים או לפתוח חלון באזור הבריכה.

·  חשוב לשמור על רמת ה- PH בכדי למנוע שחיקה של ציוד בריכות שחיה והתנדפות של חומרי החיטוי. רמת הריכוז הנכונה היא 7.0-7.8 .

·  שמירה על טמפרטורת מים נכונה היא הכרחית בכדי לשמור על המתרחצים ועל מצבן של בריכות שחיה. הטמפרטורה צריכה לנוע בין 24 מעלות ל- 29 וחצי מעלות. מומלץ להחזיק מד חום למדידת הטמפרטורה בבריכת השחיה.

·  חול בתוך בריכות שחיה נגרם בדרך כלל כתוצאה מחור במסנן החול או ממשאבה שאינה מתאימה במידותיה לבריכה. במידה והתאמתם את המשאבה לבריכה, יש לבדוק את הפילטר ולהחליפו במידת הצורך.

חשוב לבדוק את מי הבריכה, לטפל במים במידת הצורך ולדאוג לשלמות ותקינות הציוד שלכם (משאבות, מסננים וכו').

מקור המאמר: http://www.maker.co.il/3_7099/מאמר/בריכות-שחיה-טיפים-לפתרון-בעיות.html

כתיבת המאמר: הידרה- כל הציוד לבריכות שחיה

מושגים בנושא בריכות שחיה ? טיפים לפתרון בעיות

רוצה לתת לנו מושג?
כתב כמויות
כתב כמויות הוא טבלה המציגה את כל כמויות החומרים והעבודות הנחוצות לבניית מבנה, לעבודות תשתית או לעבודות פיתוח. כך למשל מחשבים כמויות של ברזל, בטון, בלוקים, שטחי פנים של קירות, אורך של ספי חלונות ומעקות. כתב הכמויות מתבצע על סמך תוכנית מאושרת.כתב הכמויות הינו פירוט של העבודות והחומרים המופיעים בתוכניות הביצוע השונות.

טיפים בנושא בריכות שחיה ? טיפים לפתרון בעיות

רוצה לתת לנו טיפ?
  • בעת צביעה עם רולר ומוט טלסקופי מומלץ להשתמש ברשת המונחת בתוך פח שפכטל (בגלל נפח הפח)הדבר נח יותר מלעבוד עם מגש של רולר
לטיפים נוספים בנוגע לבריכות שחיה ? טיפים לפתרון בעיות

סרטונים מומלצים - בריכות שחיה ? טיפים לפתרון בעיות

כתבות מומלצות - בריכות שחיה ? טיפים לפתרון בעיות

powered by Tagonet