קטגוריות
סרטונים אחרונים
התקנת מגן אצבעות הולנדי 180 מעלות לדלתות .
מדריך להתקנת מגן אצבעות על צירי הדלת חברת בטיחותי -מומחים לבטיחות ילדים
התקנת מגן אצבעות הולנדי  180 מעלות לדלתות .
 
גבס
קיר גבס עגול
גבס
 
קיר בריקים
הדבקת בריקים ומילוי רובה
קיר בריקים
 
שער למדרגות
ניתן להארכה,מונע נפילה
שער למדרגות
 
עבודות בובקט
פינוי אדמה בחפירת מרתף
עבודות בובקט
 

בניית בריכות מכל הסוגים

יש דברים שלא מומלץ לנסות לבד בבית. בניית בריכות - לרבות בריכות ביתיות - היא אחד מהם. תנו למומחים בתחום בניית בריכות שחיה לעשות את העבודה, כדי שאתם תוכלו לבלות וליהנות מתוצאותיה. יש סוגים שונים ומגוונים של ברכות שחייה וניתן להזמינן במתארים שונים, בחומרים שונים, בגדלים ובצורות שונות.

בריכות   הן תחום רחב הכולל גם בריכות דגים ובריכות נוי לגן הבית. לפני הזמנת שירות ממומחים בתחום   בריכות שחיה חשוב להגדיר את מטרת הבריכה וייעודה ? האם לשם שימוש או לנוי ולהידור, לייפוי חזות הבית וסביבתו   והעשרתם.

בריכת שחייה האמורה לשמש קהילה שלמה (כגון קיבוץ) מחייבת בנייה שונה מאשר בריכת שחיה פרטית, ביתית. אבל כל בריכת שחייה שהיא מחייבת בנייה על פי תקן בטיחותי ; כל בריכה המשמשת בני אדם מחייבת תחזוקה שוטפת, הקפדה על ניקוי תקופתי, על חיטוי המים ותחלופתם.

תחזוק בריכה בכלל ובריכה ציבורית מחייב רכישת ציוד לבריכה, אבזרים נלווים, חומרי ניקוי וחיטוי ובעיקר ? שירותי הצלה זמינים.

אחריות ההורים:

דווקא במאמר מוסגר ייכתב כאן העיקר: יש הורים הסבורים כי כאשר הם באים עם ילדיהם אל בריכת שחייה ציבורית, עובדת הימצאות מציל בה פוטרת אותם, לדעתם, ממעקב קפדני רצוף אחר הילד שלהם. לא מעט הורים באים אל בריכת השחייה כדי להירגע ולבלות. הם שוכחים את תפקידם כהורים ואת חובתם הראשונית להיות אחראים ישירים על ילדיהם. במקרה של אי-השגחה אפילו הבריכה הטובה והאיכותית והיפה ביותר לא תציל אותם אם הם לא יעשו ידאגו לשלומם ולביטחונם של ילדיהם.

בריכות פיברגלס

גם בריכות עשויות פיברגלס מהוות פתרון לימי הקיץ החמים. היתרון שלהן הוא באפשרות להציבן בחסר הבית ולייתר את הרצון   וממילא גם את   הפצרות הילדים ותחינותיהם ללכת לבריכה הציבורית). ניתן להציב את הבריכה כמקשה אחת ו... בילוי נעים. עם זאת, חשוב לוודא כי הבריכה   תקינה ומאובטחת וכמובן ? יש לדאוג לתחזוקה נאותה שלה.

קשה לתאר את הקיץ הישראלי ללא בריכת שחייה להפגת החום ולהתרעננות במימיה הצוננים של בריכת השחייה הקרובה למקום מגורינו. מי מכם שיכולים להרשות לעצמם בניית בריכות בביתם ? אשריהם.

מקור המאמר: http://www.maker.co.il/3_34627/מאמר/בניית-בריכות-מכל-הסוגים.html

כתיבת המאמר: טופ אינטראקטיב

מושגים בנושא בניית בריכות מכל הסוגים

רוצה לתת לנו מושג?
כתב כמויות
כתב כמויות הוא טבלה המציגה את כל כמויות החומרים והעבודות הנחוצות לבניית מבנה, לעבודות תשתית או לעבודות פיתוח. כך למשל מחשבים כמויות של ברזל, בטון, בלוקים, שטחי פנים של קירות, אורך של ספי חלונות ומעקות. כתב הכמויות מתבצע על סמך תוכנית מאושרת.כתב הכמויות הינו פירוט של העבודות והחומרים המופיעים בתוכניות הביצוע השונות.

טיפים בנושא בניית בריכות מכל הסוגים

רוצה לתת לנו טיפ?
כרגע לא מצאנו טיפים רלוונטים למאמר.
במידה ויש לך טיפ שימושי נשמח לפרסם אותו.

סרטונים מומלצים - בניית בריכות מכל הסוגים

כתבות מומלצות - בניית בריכות מכל הסוגים

powered by Tagonet