קטגוריות
סרטונים אחרונים
בטיחות גפ"ם
ענף מסוכן ונפיץ ששמו גז
בטיחות גפ"ם
 
צנרת
קיבוע צנרת ברזל לקיר
צנרת
 
חיפוי קירות
הדבקת בריקים
ומילוי המרווח ברובה
חיפוי קירות
 
בדיקת כלור
כיצד בודקים את כמות הכלור במים
בדיקת כלור
 
גגות
החלפת רעפים
גגות
 

להגיע לתוצאות הרצויות בהתקנת ספרינקלרים

להגיע לתוצאות הרצויות בהתקנת ספרינקלרים

לא מעט מבנים בישראל נדרשים להתקנה של מערכות גילוי וכיבוי אש. התקנה של ספרינקלרים היא דבר חשוב שיכול להציל חיי אדם, אך בכדי להגיע לתוצאות הרצויות ולהעניק רמת ביטחון גבוהה לאנשים הגרים או עובדים במבנה מסוים יש לעבוד בצורה מאורגנת ובהתאם לכללים מחייבים. לא נפתיע אף אחד אם נצביע על נקודה מעניינת בנושא של מערכות אש שונות. הכוונה היא לכך שמי שנכנס למבנה מסוים שבו בוצעה התקנה של ציוד כזה ברמה גבוהה, לא ממש מצליח לראות את המערכות השונות (גם את אלו הגלויות). מאחר ומערכות של ספרינקלרים אינן נחשבות לחלק מעיצוב המבנה הרי שהן נדרשות להיות כמה שפחות בולטות ולתפקד רק ברגע המתאים.

חשוב להזכיר שעם כל הכבוד לנושא העיצוב הרי שמערכות לגילוי וכיבוי אש הן מערכות שחייבות להיות מדויקות ולזהות כל איום על מבנה מסוים ועל האנשים העובדים או מתגוררים בו. לעתים יש בעלי עסקים המקשים מעט וטוענים כי הנזק שיכולה מערכת ספרינקלרים לעשות הוא עצום. החשש מפני המטרת מים בכמויות המחייבות את כיבוי השריפה שפרצה, היא זו שגורמת לאנשים מסוימים לחשוב שציוד ורכוש רב ילך לאיבוד. אך מעבר לחיי אדם, אם נחשוב על נזקיה של שריפה שלא כובתה בזמן, הרי שנראה בקלות כיצד היא מותירה אחריה נזקים בלתי הפיכים. כל ניסיון לברר את מימדי הנזק ששריפה יכולה לגרום יכול להסתכם בסכומים גדולים יותר מכל נזק אחר.

חברות מקצועיות המתמחות בתחום של שיווק והתקנת ספרינקלרים ומחזיקות באישורים של מכון התקנים, יכולות לבצע עבודה מדויקת ואיכותית בכל מבנה. בהתאם לתנאי המבנה ולקשיים שהוא מציב בפני צוות מוכשר ומנוסה, ניתן בסופו של דבר לראות כיצד בתוך פרק זמן קצר הופך המבנה לבטוח ולכזה העומד בחוקים ובתקנים שקבעה מדינת ישראל. מי שמתקין ספרינקלרים ועובד בהתאם לתקן האיכות ISO 9001 למשל, יכול לספק תוצאות שאינן רק אסתטיות ואיכותיות אלא שהן גם עומדות בקריטריונים הנדרשים וכמובן גם יכולות לספק את התוצאות הרצויות במקרי הצורך. כמו בכל תחום גם כאן בעלי מקצוע איכותיים הם אלו שיביאו לתוצאה מושלמת.

מקור המאמר: http://www.maker.co.il/3_32251/מאמר/להגיע-לתוצאות-הרצויות-בהתקנת-ספרינקלרים.html

כתיבת המאמר: ספרינקלרים

מושגים בנושא להגיע לתוצאות הרצויות בהתקנת ספרינקלרים

רוצה לתת לנו מושג?
למד
כלי בצורת "ר" מפלדה המשמש להברגת מאריכים למינהם בעלי תושבת פנימית אשר אין אפשרות לאחוז אותם מצידם החיצוני,לרוב משתמשים באביזרי אינסטלציה.
תרנגול
צמג
צינור מי גשם
כתב כמויות
כתב כמויות הוא טבלה המציגה את כל כמויות החומרים והעבודות הנחוצות לבניית מבנה, לעבודות תשתית או לעבודות פיתוח. כך למשל מחשבים כמויות של ברזל, בטון, בלוקים, שטחי פנים של קירות, אורך של ספי חלונות ומעקות. כתב הכמויות מתבצע על סמך תוכנית מאושרת.כתב הכמויות הינו פירוט של העבודות והחומרים המופיעים בתוכניות הביצוע השונות.

טיפים בנושא להגיע לתוצאות הרצויות בהתקנת ספרינקלרים

רוצה לתת לנו טיפ?
  • לפעמים שזרם המים חלש פתח את מסנן פיית הברז אשר נמצא בקצה הברז ושטוף אותו במים
לטיפים נוספים בנוגע ללהגיע לתוצאות הרצויות בהתקנת ספרינקלרים

סרטונים מומלצים - להגיע לתוצאות הרצויות בהתקנת ספרינקלרים

כתבות מומלצות - להגיע לתוצאות הרצויות בהתקנת ספרינקלרים

powered by Tagonet