קטגוריות
סרטונים אחרונים
התקנת מגן אצבעות הולנדי 180 מעלות לדלתות .
מדריך להתקנת מגן אצבעות על צירי הדלת חברת בטיחותי -מומחים לבטיחות ילדים
התקנת מגן אצבעות הולנדי  180 מעלות לדלתות .
 
חלונות
החלפת שלב בחלון רפרפה
חלונות
 
גבס
קיר גבס עגול
גבס
 
גגות
החלפת רעפים
גגות
 
קיר בריקים
הדבקת בריקים ומילוי רובה
קיר בריקים
 

קירות גבס טובים לא פחות מקיר רגיל

כאשר אתם משפצים את הבית הישן שלכם או כאשר אתם נכנסים לבית חדש, ישנו אלמנט שיכול לסייע לכם להגיע לבית אופטימלי ומעוצב באיכות גבוהה ויפה, האלמנט שאנו מדברים עליו הוא גבס.

גבס זהו חומר גמיש ונוח לעבוד איתו, הוא כחומר ביד היוצר, ניתן לעצב איתו מה שאנחנו רוצים, הוא קל משקל ויש לו מראה אסתטי, אנשים רבים משתמשים בגבס עבור שתי משימות שונות, הראשונה היא העובדה שיש לנו יכולת "לטייח" בעזרתו בעיות או דברים שאנו רוצים להסתיר בבית שלנו. אם לדוגמא התקרה שלנו ישנה ומתקלפת וצבע טוב כבר לא יכול לעזור לה ? גבס הוא פיתרון מושלם לתקרה חדשה, כמו כן כשאנו רוצים להסתיר חוטי חשמל, או כאשר אנו אוצים להוסיף עוד חדר לדירה יש אפשרות לבנות קירות גבס ולהגדיל את הדירה.

קירות גבס מוכיחים כי גבס הוא חומר אמין ועמיד שאנו יכולים לסמוך עליו בעיניים עצומות, הוא מחזיק מעמד שנים רבות, הוא מבודד חום קור ורעש, הוא חזק וניתן לתלות עליו תמונות בעזרת מסמרים.

עבודות גבס הן שם כולל להמון עבודות שעושים בעזרת גבס, קירות גבס הן רק דוגמא קטנה לכך, גבס משמש להמון דברים כמו מזנון גבס שהוא רהיט פופלרי במיוחד, תקרות גבס, עבודות גבס לפלזמה ועוד.

עבודות גבס ללא שום צל של ספק הן דרך זולה יחסית להפוך את הבית שלנו למשודרג וליפה הרבה יותר, הוא הופך את הבית ליוקרתי יותר והכל במחיר לכל כיס. גופי תאורה הנמצאים בטוח התקרה או נישות שבתוכן נמצאות פלזמות נחשבו פעם כאלמנטים של אנשים אמידים ובימינו כל אחד שחפץ בכך יכול לעשות זאת, זה נמצא במרחק נגיעה, הכל שאלה של מה בדיוק אנחנו רוצים ולאיזו מטרה חשוב לנו הגבס.

היתרון הגדול בגבס הוא שהוא נותן לנו חופש עיצובי, אנו יכולים לעשות איתו כאוות נפשנו, יש לנו גם את היכולת לצבוע אותו בכל צבע שנחליט. יש רק לדאוג כמובן לאיש מקצוע טוב שיעשה את העבודה הטובה ביותר עבורנו אחרת זה פשוט חבל ולעיתים אף מסוכן, ביחוד שמדובר בתקרות או בקירות גבס.

מקור המאמר: http://www.maker.co.il/3_32587/מאמר/קירות-גבס-טובים-לא-פחות-מקיר-רגיל.html

כתיבת המאמר: נמרוד הורביץ

מושגים בנושא קירות גבס טובים לא פחות מקיר רגיל

רוצה לתת לנו מושג?
כרגע לא מצאנו מושגים רלוונטים למאמר.
במידה ויש לך מושג שימושי נשמח לפרסם אותו.

טיפים בנושא קירות גבס טובים לא פחות מקיר רגיל

רוצה לתת לנו טיפ?
כרגע לא מצאנו טיפים רלוונטים למאמר.
במידה ויש לך טיפ שימושי נשמח לפרסם אותו.

סרטונים מומלצים - קירות גבס טובים לא פחות מקיר רגיל

כתבות מומלצות - קירות גבס טובים לא פחות מקיר רגיל

powered by Tagonet