קטגוריות
סרטונים אחרונים
גגות
החלפת רעפים
גגות
 
צנרת
קיבוע צנרת ברזל לקיר
צנרת
 
מונע טריקת דלת
שומר על אצבעות הילדים
מונע טריקת דלת
 
שער למדרגות
ניתן להארכה,מונע נפילה
שער למדרגות
 
עבודות בובקט
פינוי אדמה בחפירת מרתף
עבודות בובקט
 

האם ניתן לתקן תקלות בדודי שמש בכוחות עצמנו

כמו כל עניין בחיים טוב יהיה ואפילו מומלץ להכנס לרשת בחיפוש אחר בעיות של דוד שמש ולנסות לבדוק מהן וכיצד הן באות לידי ביטוי. קיימות בעיות אשר כל בן אדם יכול לסדר ואשר מסתכמות בעניין פשוט לחלוטין כמו קפיצת נתיך של דוד שמש משום שימוש אנרגיה רבה עד בניית לחץיתר.
לא מזיק אף פעם ליטול את העניינים לידיים והיה אם יודעים שזה יוכל להוביל לפתרון ממנו נהיה מרוצים וכך אף נמנע מכאבי ראש מיותרים. במקרה השני, אוליי לא הצלחנו ונעשה את הדבר שאפשר לבצע והוא לקרוא לאיש מקצוע מומחה בנושא שיגיע להצלתנו.
 
הזמן של אחריות ובעיות נפוצות בדוד שמש

ידוע כי לרוב, דוד שמש מגיע עם תעודת אחריות של מספר שנים אמנם  ידוע כי עיקר התקלות מתחילות לרוב לאחר מכן. אז למי ממכם שהתחיל בזמן התקופה של האחריות מה טוב, חיסכו מעצמכם את החיפושים ופשוט זמנו את איש המקצוע וסוף טוב הכל טוב.
אבל, לאלו מכם אשר נתקלים בבעיה שנוצרה אפילו מחוץ לתקופת האחריות שקיבלתם להלן כמה דברים לבדיקה, כשהבעיה השכיחה מכולן אצל דוד שמש זאת הצטברות אבנית המונעת מהמים להתקרב לגוף החימום המכוסה בתוכה. אז במקרה של בעיה בחימום המים זהו המקום הראשון שם נחוץ לבדוק היטב.

תקלות אפשריות בדוד שמש ותשובות
 
בוודאי שמתרחשות אפילו בעיות מסוגים שונים שקשור לנזילות, אף פה התשובה המומלצת לרוב תהיה זימונו של בעל מקצוע. הדבר שחשוב זה לזהות את סוג הבעיה בגלל שישנם בעיות אשר דורשות החלפת דוד שמש וישנם כאלו הדורשות רק תיקון וניקוי.
השוני בין שני אפשרויות אלו הוא בעלות הכסף. מן הסתם שהחלפתו של דוד שמש או שמא קניית חדש תעלה מעט יותר יקר מאשר תיקון הבעיה. לעיתים ייתכנו בעיות בגלל דוד שמש ישן במיוחד אשר הגיע זמנו למות ולפנות דרך למחליפו אמנם אף פה שימו לב כי מרכיבים לכם חלקים חדשים ולא מחפפים.  

אם לא הצלחתם פנה לבעל מקצוע
אם ממש אין ברירה ואתם מוכרחים מקלחת טובה אזי זמנו איש מקצוע להבחנה בעניין מצב דוד שמש, נהגו להקפיד לקחת מישהו אמין ומקצועי.

מקור המאמר: http://www.maker.co.il/3_33744/מאמר/האם-ניתן-לתקן-תקלות-בדודי-שמש-בכוחות-עצמנו.html

כתיבת המאמר: טל אזרי

מושגים בנושא האם ניתן לתקן תקלות בדודי שמש בכוחות עצמנו

רוצה לתת לנו מושג?
סיפון
יחידת ניקוז העשויה מפלסטיק,לרוב מחוברת לכיורים ממלאת 3 תפקידים: הולכת המים מהכיור למערכת הביוב הביתית,מניעת ריחות חוזרים ממערכת הביוב ומניעת מעבר לכלוך מסיבי למערכת הביוב הביתית.ניקוי הסיפון לרוב מתבצע ע"י פתיחת הכוסית בתחתיתו ושטיפה במים חמים.
הועלה לאתר ע"י: טל שיפוצים בע"מ
כתב כמויות
כתב כמויות הוא טבלה המציגה את כל כמויות החומרים והעבודות הנחוצות לבניית מבנה, לעבודות תשתית או לעבודות פיתוח. כך למשל מחשבים כמויות של ברזל, בטון, בלוקים, שטחי פנים של קירות, אורך של ספי חלונות ומעקות. כתב הכמויות מתבצע על סמך תוכנית מאושרת.כתב הכמויות הינו פירוט של העבודות והחומרים המופיעים בתוכניות הביצוע השונות.
צינור נשמ
צינור נשמ הינו צינור אשר קצהו העליון פתוח ,לרוב נמצא מעל הקומה האחרונה.תפקידו למנוע היווצרות ואקום במערכת הניקוז של הדולכין.וכל מערכת דולכין במבנה אמורה להיות מחוברת אליו.
אינטרפוץ
מנגנון פנימי בעל ידית המאפשר את קביעת טמפרטורת המים ע"י עירבוב המים החמים בקרים.בד"כ נמצא על הקיר בדוש

טיפים בנושא האם ניתן לתקן תקלות בדודי שמש בכוחות עצמנו

רוצה לתת לנו טיפ?
  • בעת התקנת ברז נשלף במטבח יש לשים לב כי בעת הוצאת ראש הברז הצינור מתחת לכיור לא נתקע בחפצים או צנרת העלולים להינזק או להזיק
לטיפים נוספים בנוגע להאם ניתן לתקן תקלות בדודי שמש בכוחות עצמנו

סרטונים מומלצים - האם ניתן לתקן תקלות בדודי שמש בכוחות עצמנו

כתבות מומלצות - האם ניתן לתקן תקלות בדודי שמש בכוחות עצמנו

powered by Tagonet