קטגוריות
סרטונים אחרונים
תיקון גג רעפים
איתור והחלפת רעף שבור
תיקון גג רעפים
 
מונע טריקת דלת
שומר על אצבעות הילדים
מונע טריקת דלת
 
בטיחות גפ"ם
ענף מסוכן ונפיץ ששמו גז
בטיחות גפ"ם
 
שער למדרגות
ניתן להארכה,מונע נפילה
שער למדרגות
 
גבס
קיר גבס עגול
גבס
 

האם ניתן לתקן תקלות בדודי שמש בכוחות עצמנו

כמו כל עניין בחיים טוב יהיה ואפילו מומלץ להכנס לרשת בחיפוש אחר בעיות של דוד שמש ולנסות לבדוק מהן וכיצד הן באות לידי ביטוי. קיימות בעיות אשר כל בן אדם יכול לסדר ואשר מסתכמות בעניין פשוט לחלוטין כמו קפיצת נתיך של דוד שמש משום שימוש אנרגיה רבה עד בניית לחץיתר.
לא מזיק אף פעם ליטול את העניינים לידיים והיה אם יודעים שזה יוכל להוביל לפתרון ממנו נהיה מרוצים וכך אף נמנע מכאבי ראש מיותרים. במקרה השני, אוליי לא הצלחנו ונעשה את הדבר שאפשר לבצע והוא לקרוא לאיש מקצוע מומחה בנושא שיגיע להצלתנו.
 
הזמן של אחריות ובעיות נפוצות בדוד שמש

ידוע כי לרוב, דוד שמש מגיע עם תעודת אחריות של מספר שנים אמנם  ידוע כי עיקר התקלות מתחילות לרוב לאחר מכן. אז למי ממכם שהתחיל בזמן התקופה של האחריות מה טוב, חיסכו מעצמכם את החיפושים ופשוט זמנו את איש המקצוע וסוף טוב הכל טוב.
אבל, לאלו מכם אשר נתקלים בבעיה שנוצרה אפילו מחוץ לתקופת האחריות שקיבלתם להלן כמה דברים לבדיקה, כשהבעיה השכיחה מכולן אצל דוד שמש זאת הצטברות אבנית המונעת מהמים להתקרב לגוף החימום המכוסה בתוכה. אז במקרה של בעיה בחימום המים זהו המקום הראשון שם נחוץ לבדוק היטב.

תקלות אפשריות בדוד שמש ותשובות
 
בוודאי שמתרחשות אפילו בעיות מסוגים שונים שקשור לנזילות, אף פה התשובה המומלצת לרוב תהיה זימונו של בעל מקצוע. הדבר שחשוב זה לזהות את סוג הבעיה בגלל שישנם בעיות אשר דורשות החלפת דוד שמש וישנם כאלו הדורשות רק תיקון וניקוי.
השוני בין שני אפשרויות אלו הוא בעלות הכסף. מן הסתם שהחלפתו של דוד שמש או שמא קניית חדש תעלה מעט יותר יקר מאשר תיקון הבעיה. לעיתים ייתכנו בעיות בגלל דוד שמש ישן במיוחד אשר הגיע זמנו למות ולפנות דרך למחליפו אמנם אף פה שימו לב כי מרכיבים לכם חלקים חדשים ולא מחפפים.  

אם לא הצלחתם פנה לבעל מקצוע
אם ממש אין ברירה ואתם מוכרחים מקלחת טובה אזי זמנו איש מקצוע להבחנה בעניין מצב דוד שמש, נהגו להקפיד לקחת מישהו אמין ומקצועי.

מקור המאמר: http://www.maker.co.il/3_33744/מאמר/האם-ניתן-לתקן-תקלות-בדודי-שמש-בכוחות-עצמנו.html

כתיבת המאמר: טל אזרי

מושגים בנושא האם ניתן לתקן תקלות בדודי שמש בכוחות עצמנו

רוצה לתת לנו מושג?
נתרן הידרוקסידי
נתרן הידרוקסידי (NaOH) ידוע גם בשם סודה קאוסטית, משמש למגוום שימושים בתעשייה כגון :ייצור חומרי ניקוי, נייר וכפותח סתימות ביוב לשימוש בייתי. הנתרן הידרוקסידי הינה מסוכנת וקשה לוויסות תגובתה מתפרצת ואלימה (בעת טבילת הנתרן במים)
מקדד
כלי לעבודות אינסטלציה המבצע שתי פעולות: מבצע פאזה בצידו הפנימי של צינור המים העשוי פלסטיק והפעולה השנייה מיישר את קצה הצינור האמור להיות מוחדר לאביזר האינסטלציה.
הועלה לאתר ע"י: leak-d-tech
כתב כמויות
כתב כמויות הוא טבלה המציגה את כל כמויות החומרים והעבודות הנחוצות לבניית מבנה, לעבודות תשתית או לעבודות פיתוח. כך למשל מחשבים כמויות של ברזל, בטון, בלוקים, שטחי פנים של קירות, אורך של ספי חלונות ומעקות. כתב הכמויות מתבצע על סמך תוכנית מאושרת.כתב הכמויות הינו פירוט של העבודות והחומרים המופיעים בתוכניות הביצוע השונות.
רוזטה
הינה לוחית עגולה או בצורה אחרת,קמורה או שטוחה אשר תפקידה ליצור גימור נאה בין חיבור האביזר למנגנון או למערכת.

טיפים בנושא האם ניתן לתקן תקלות בדודי שמש בכוחות עצמנו

רוצה לתת לנו טיפ?
  • בעת התקנת אינטרפוץ 4 דרך ניתן לבחור את ברירת המחדל בעת פתיחה בטרם ההתקנה,הגדר אותה למתקין מען נוחיותך
לטיפים נוספים בנוגע להאם ניתן לתקן תקלות בדודי שמש בכוחות עצמנו

סרטונים מומלצים - האם ניתן לתקן תקלות בדודי שמש בכוחות עצמנו

כתבות מומלצות - האם ניתן לתקן תקלות בדודי שמש בכוחות עצמנו

powered by Tagonet