קטגוריות
סרטונים אחרונים
מונע טריקת דלת
שומר על אצבעות הילדים
מונע טריקת דלת
 
פוליביד
הנחת פוליביד לפני יציקה
פוליביד
 
בולם טריקה דלת
למניעת טריקת הדלת על אצבעות הילדים
בולם טריקה  דלת
 
בטון
הכנת בטון אדום
בטון
 
פיצול נקודת מים
הוספת נקודת מים בצנרת פקס
פיצול נקודת מים
 

האם ניתן לתקן תקלות בדודי שמש בכוחות עצמנו

כמו כל עניין בחיים טוב יהיה ואפילו מומלץ להכנס לרשת בחיפוש אחר בעיות של דוד שמש ולנסות לבדוק מהן וכיצד הן באות לידי ביטוי. קיימות בעיות אשר כל בן אדם יכול לסדר ואשר מסתכמות בעניין פשוט לחלוטין כמו קפיצת נתיך של דוד שמש משום שימוש אנרגיה רבה עד בניית לחץיתר.
לא מזיק אף פעם ליטול את העניינים לידיים והיה אם יודעים שזה יוכל להוביל לפתרון ממנו נהיה מרוצים וכך אף נמנע מכאבי ראש מיותרים. במקרה השני, אוליי לא הצלחנו ונעשה את הדבר שאפשר לבצע והוא לקרוא לאיש מקצוע מומחה בנושא שיגיע להצלתנו.
 
הזמן של אחריות ובעיות נפוצות בדוד שמש

ידוע כי לרוב, דוד שמש מגיע עם תעודת אחריות של מספר שנים אמנם  ידוע כי עיקר התקלות מתחילות לרוב לאחר מכן. אז למי ממכם שהתחיל בזמן התקופה של האחריות מה טוב, חיסכו מעצמכם את החיפושים ופשוט זמנו את איש המקצוע וסוף טוב הכל טוב.
אבל, לאלו מכם אשר נתקלים בבעיה שנוצרה אפילו מחוץ לתקופת האחריות שקיבלתם להלן כמה דברים לבדיקה, כשהבעיה השכיחה מכולן אצל דוד שמש זאת הצטברות אבנית המונעת מהמים להתקרב לגוף החימום המכוסה בתוכה. אז במקרה של בעיה בחימום המים זהו המקום הראשון שם נחוץ לבדוק היטב.

תקלות אפשריות בדוד שמש ותשובות
 
בוודאי שמתרחשות אפילו בעיות מסוגים שונים שקשור לנזילות, אף פה התשובה המומלצת לרוב תהיה זימונו של בעל מקצוע. הדבר שחשוב זה לזהות את סוג הבעיה בגלל שישנם בעיות אשר דורשות החלפת דוד שמש וישנם כאלו הדורשות רק תיקון וניקוי.
השוני בין שני אפשרויות אלו הוא בעלות הכסף. מן הסתם שהחלפתו של דוד שמש או שמא קניית חדש תעלה מעט יותר יקר מאשר תיקון הבעיה. לעיתים ייתכנו בעיות בגלל דוד שמש ישן במיוחד אשר הגיע זמנו למות ולפנות דרך למחליפו אמנם אף פה שימו לב כי מרכיבים לכם חלקים חדשים ולא מחפפים.  

אם לא הצלחתם פנה לבעל מקצוע
אם ממש אין ברירה ואתם מוכרחים מקלחת טובה אזי זמנו איש מקצוע להבחנה בעניין מצב דוד שמש, נהגו להקפיד לקחת מישהו אמין ומקצועי.

מקור המאמר: http://www.maker.co.il/3_33744/מאמר/האם-ניתן-לתקן-תקלות-בדודי-שמש-בכוחות-עצמנו.html

כתיבת המאמר: טל אזרי

מושגים בנושא האם ניתן לתקן תקלות בדודי שמש בכוחות עצמנו

רוצה לתת לנו מושג?
מפתח אלן
מפתח בצורת "ר" שחתך הפנים שלו משושה.האלן נכנס לתושבת המתאימה בראש הבורג וע"י סיבובו פותח או סוגר את הבורג.
ברז סוללה
כל ברז אשר מערבל מים חמים וקרים כעקרון נקרא ברז סוללה,אך לרוב ברז אשר יוצא מהקיר ומבצע פעולה זו קרא ברז סוללה.ברז סוללה מתחבר לצנרת לרוב ע"י זוג אקצנטרים אשר עוזרים לייצבו בצורה אופקית.
ברז ניל
ברז הניל עשוי מפליז או פלסטיק,לרוב מופיע בקטרי מוצא של 3/8,1/2 המשמש כחיבור קצה לצנרת המים וכהכנה לברז הפרח.קיים כיום ברז ניל עם יציאת 3/4 המשמש למכונת כביסה או מדיח.בנוסף קיים ברז ניל כפול המשמש כהכנה לברז פרח כאשר בכניסה קיים רק מים חמים או קרים.ואחרון חביב הינו ברז הניל המשמש כמפצל לנק' קיימת לשתי נקודות לרוב למדיח ולברז פרח. 
 
מסור לברזל
מסור בעל מסוריות מתחלפות בעלות שיניים קטנות וצפופות.מיועד לחיתוך פרופילים וצינורות מברזל

טיפים בנושא האם ניתן לתקן תקלות בדודי שמש בכוחות עצמנו

רוצה לתת לנו טיפ?
  • כאשר פותחים פתח בשיש לכיור או לכיריים יש ליצור פינות עגולות,פינות של 90 מעלות ייצרו בעתיד סדק אשר יגרום להחלפת השיש.רצוי להימנע מפינות בשיש.
    הועלה לאתר ע"י: שיש יובל
לטיפים נוספים בנוגע להאם ניתן לתקן תקלות בדודי שמש בכוחות עצמנו

סרטונים מומלצים - האם ניתן לתקן תקלות בדודי שמש בכוחות עצמנו

כתבות מומלצות - האם ניתן לתקן תקלות בדודי שמש בכוחות עצמנו

powered by Tagonet