קטגוריות
סרטונים אחרונים
צנרת
קיבוע צנרת ברזל לקיר
צנרת
 
בדיקת כלור
כיצד בודקים את כמות הכלור במים
בדיקת כלור
 
חיפוי קירות
הדבקת בריקים
ומילוי המרווח ברובה
חיפוי קירות
 
בטיחות גפ"ם
ענף מסוכן ונפיץ ששמו גז
בטיחות גפ"ם
 
קרמיקה
כיצד מרקעים את הקיר טרם ההדבקה
קרמיקה
 

משאבות טבולות למי ביוב

ישנם דגמים רבים מאוד של משאבות טבולות כשלכל משאבה יש שימוש מעט שונה. משאבות טבולות למים אפורים הינן משאבות שמנקזות את המים האפורים בבית שלנו וכך אנו יכולים לעשות בהם שימוש חוזר למטרות אחרות כמו השקיית הגינה. מים אפורים הם המים שהשתמשנו בהם במקלחת ובכיורים השונים.

משאבה טבולה למים נקיים היא משאבה שנועדה לנקז מיים שנגרמו כתוצאה מהצפות שונות. משאבות טבולות לביוב, שנקראות לעתים משאבות ביוב הינן משאבות שלא רק שואבות את הנוזל אלא גם טוחנות אותו. למעשה משאבות ביוב שואבות פסולת ביוב, שהיא לא נוזלית לחלוטין וכמו כן שמן ומים עכורים.

חברות אינסטלציה שונות נעזרות בסוגים   שונים של משאבות לביצוע עבודות שונות. העבודות מתבצעות לעתים במתקנים צבאיים, לעתים עבור העירייה ומוסדות ציבוריים שונים ובדרך כלל עבור אנשים פרטיים שנאלצים להתמודד עם סתימות של הביוב, הצפות של מי גשם, שלוליות של מים עומדים וכן הלאה.

למה יש לשים לב כאשר בוחרים משאבות טבולות ומשאבות ביוב?

  1. כיצד המשאבה פועלת? (על מנוע דיזל, מנוע חשמלי, באופן ידני?)
  2. מה גודל המשאבה?
  3. מה עוצמת השאיבה של המשאבה?
  4. המחיר של המשאבה
  5. היצרן שייצר את המשאבה ומשך זמן של תעודת האחריות
  6. שירות תיקונים של היצרן למשאבה (בנוסף, האם היצרן מעניק משאבה חלופית במהלך התיקון?)
  7. אופן ביצוע השאיבה

מי מבצע חיטוי צנרת ומתי?

מי שמבצע את התהליך של חיטוי צנרת הוא אינסטלטור מומחה או חברת אינסטלציה מקצועית. הם גם אלו אשר מתקינים את המשאבה בבית שלכם לאחר היכרות עם מערכת האינסטלציה שבבית. זאת אומרת: בכל בעיה או התלבטות בצנרת חברות אינסטלציה הם הכתובת שאליה אתם צריכים לפנות.

אם החלפתם חלק כלשהו בצנרת הביתית או שהחלפתם את מערכת המים אצלכם בבית אתם צריכים להזמין ניקוי יסודי של הצנרת. כך אתם מבטיחים שהצנרת שלכם תהיה נקייה מה שמבטיח לכם מי שתייה נקיים. כמו כן, עליכם לפנות לפחות פעם בשנה לחברת אינסטלציה שתבצע עבורכם חיטוי וניקוי מאגרי מים בבניין.

מקור המאמר: http://www.maker.co.il/3_33938/מאמר/משאבות-טבולות-למי-ביוב.html

כתיבת המאמר: מאסטר

מושגים בנושא משאבות טבולות למי ביוב

רוצה לתת לנו מושג?
מפתח שוודי
משמש לפתיחה והידוק של ברגים ואומים,בעל מנגנון נח לתפעול. חסרונו בכך שהוא אינו מתאים לפתיחת ברגים ואומים הסגורים חזק במיוחד מכיוון שהם מחליקים
סיפון
יחידת ניקוז העשויה מפלסטיק,לרוב מחוברת לכיורים ממלאת 3 תפקידים: הולכת המים מהכיור למערכת הביוב הביתית,מניעת ריחות חוזרים ממערכת הביוב ומניעת מעבר לכלוך מסיבי למערכת הביוב הביתית.ניקוי הסיפון לרוב מתבצע ע"י פתיחת הכוסית בתחתיתו ושטיפה במים חמים.
הועלה לאתר ע"י: טל שיפוצים בע"מ
אל חוזר
שסתום אל חוזר הינו מז"ח,מונע זרימה חוזרת של מים מהצנרת אחורה לקו הראשי.המז"ח מותקן אחריי שעון המים של הדירה.
למד
כלי בצורת "ר" מפלדה המשמש להברגת מאריכים למינהם בעלי תושבת פנימית אשר אין אפשרות לאחוז אותם מצידם החיצוני,לרוב משתמשים באביזרי אינסטלציה.

טיפים בנושא משאבות טבולות למי ביוב

רוצה לתת לנו טיפ?
  • על מנת שבעת התקנת הברז לתושבת הוא יהיה במצב מאוזן אפשר לאטום את התושבת בעת ההתקנה באמצעות ניפל מגולוון 10 ס"מ אשר בקצהו קפה וכך נוכל לראות בקלות יתרה את הזווית בה אנו מתקינים את התושבת ובנוסף היא תבלוט לעין ולא תעלם מתחת לריצוף.
לטיפים נוספים בנוגע למשאבות טבולות למי ביוב

סרטונים מומלצים - משאבות טבולות למי ביוב

כתבות מומלצות - משאבות טבולות למי ביוב

powered by Tagonet