קטגוריות
סרטונים אחרונים
צנרת
קיבוע צנרת ברזל לקיר
צנרת
 
בדיקת כלור
כיצד בודקים את כמות הכלור במים
בדיקת כלור
 
חיפוי קירות
הדבקת בריקים
ומילוי המרווח ברובה
חיפוי קירות
 
בטיחות גפ"ם
ענף מסוכן ונפיץ ששמו גז
בטיחות גפ"ם
 
קרמיקה
כיצד מרקעים את הקיר טרם ההדבקה
קרמיקה
 

כל מה שרציתם לדעת אודות שער חשמלי ולא העזתם לשאול

איך יודעים בדיוק איזה שער חשמלי לרכוש ?

שוק השערים החשמליים השתנה לגמרי בעשר שנים האחרונות, ככה שבמקרה שלפני שנים בודדות שערים נפתחו בצורה ידנית, כיום הפכו השערים האלקטרוניים לכלי משוכלל שיכול להיפתח בכל מיני שיטות כאשר הם מוצעים במגוון דגמים שנותנים מענה עבור דרישות שונות.

כשמסתכלים על שערים חשמליים ממבחר סוגים תוכלו לראות שאותם שערים מוצעים במבחר דגמים וסוגים -  

שערים לבתים פרטיים, שערים לבנייני מגורים, שערים לעסקים ועוד.

ההיצע הגדול הינו בהחלט יתרון עצום בגלל המגוון הרחב שהוא מאפשר, אבל לעומת זאת מדובר בחיסרון כי לא מעט קונים נוטים לטעות כאשר מגיעים לקטע שבוחרים את דגם השער האלקטרוני שהם רוצים.

כדי שתוכלו לבחור כראוי שער חשמלי שישמש אתכם ויענה על כל צרכיכם קודם כל אתם צריכים לדעת את הדרישות האישיות שלכם מהשער תוך שאתם מאפיינים באופן מדויק את המקום שבו יעמוד השער שלכם -

קרי - האם האדמה שמתחת לשער עשויה מחול או לא, האם קיימים עצים או גורמים אחרים שעשויים להיות למכשול לתנועתו של השער, והרשימה נמשכת.

אחרי שעשיתם את זה תוכלו להיות בסיטואציה משופרת על מנת לבחור שער חשמלי ראוי שימשיך איתכם לשנים.

לאיזה פרטים כדאי לשים לב בזמן בחירתו של שער חשמלי?

עוד דבר שמומלץ לתת לו תשומת לב יתרה לפני שמזמינים שערים חשמליים הוא איכותו של השירות הטכני שמוענק מהחברה ממנה תרכשו מחסום חשמלי.

חשבו על סיטואציה לא נעימה בה אתם עומדים בתחילתו של יום מייגע ומאד ממהרים לצאת מהחניה שלכם אך מה שמפריע לכם להתחילו הוא דווקא מחסום חשמלי תקול. מקרה כמו זה עשוי להפוך לסוג של תוהו ובוהו שעלול לגרום להרבה דיירים להיתקע דווקא באזור החנייה של הבניין מהסיבה הפשוטה שאי אפשר לדאוג שהמחסום יפתח. מקרים כאלה ואחרים ממחישים בצורך והחשיבות של שירותי תמיכה טכנית ותיקון ברמה גבוהה וכמובן גם - מהירים ואפקטיביים. אם ישנה תקלה משמעותית בשער החשמלי שבבעלותכם ככל הנראה שממש תרצו שיתקנו אותה בהקדם האפשרי ובגלל זה חשוב לבדוק טוב כי ביכולתה של החברה שמספקת עבורכם את השער החשמלי גם לספק את אותם שירותי תמיכה טכנית ברמה שצריך.

בואכם לרכוש שערים חשוב להקפיד על העבודה שהשער שלכם יוזמן מחברה אמינה וותיקה בשוק השערים החשמליים, כזו שתספק לכם הן שירותים של ייעוץ והן שירותי התקנה ותמיכה טכנית ברמה גבוהה מאד.

מקור המאמר: http://www.maker.co.il/3_34023/מאמר/כל-מה-שרציתם-לדעת-אודות-שער-חשמלי-ולא-העזתם-לשאול.html

כתיבת המאמר: הראל אשד

מושגים בנושא כל מה שרציתם לדעת אודות שער חשמלי ולא העזתם לשאול

רוצה לתת לנו מושג?
מקדח כוס נירוסטה
מקדח בעל עמידות גבוהה לחום מומלץ ליטבול במשחה מעכבת חום לשמירה על המקדח.
סוכך
סוכך,מרקיזה, הינה יריעה הנמתחת אל מחוץ למבנה לשם קירוי והגנה מפני השמש והגשם.המרקיזה עשויה לרוב ממוטות אלומיניום החסינות לפגעי מזג האוויר ומשמשות כקונסטרוקציה לבד הקשיח הנמתח בין המוטות.ישנן מרקיזות הנפתחות באמצעות מנואלה ידנית אך כיום רובן חשמליות הניתנות לפתיחה וסגירה באמצעות מתג.
פלריג יוטה
יריעת ברזנט סינטטית נפוצה מאוד לגדרות, כיסוי לארגזי חול, הסתרה של מקומות ועוד (החומר לא אטום למים).
כתב כמויות
כתב כמויות הוא טבלה המציגה את כל כמויות החומרים והעבודות הנחוצות לבניית מבנה, לעבודות תשתית או לעבודות פיתוח. כך למשל מחשבים כמויות של ברזל, בטון, בלוקים, שטחי פנים של קירות, אורך של ספי חלונות ומעקות. כתב הכמויות מתבצע על סמך תוכנית מאושרת.כתב הכמויות הינו פירוט של העבודות והחומרים המופיעים בתוכניות הביצוע השונות.

טיפים בנושא כל מה שרציתם לדעת אודות שער חשמלי ולא העזתם לשאול

רוצה לתת לנו טיפ?
  • בעת שימוש בצרכן בעל עומס גבוהה במידה והוא מחובר לכבל מאריך יש לפתוח את הכבל לכל אורכו על מנת למנוע התכה של החוטים עקב החום שנוצר עקב העומס.
    הועלה לאתר ע"י: טל
לטיפים נוספים בנוגע לכל מה שרציתם לדעת אודות שער חשמלי ולא העזתם לשאול

סרטונים מומלצים - כל מה שרציתם לדעת אודות שער חשמלי ולא העזתם לשאול

כתבות מומלצות - כל מה שרציתם לדעת אודות שער חשמלי ולא העזתם לשאול

powered by Tagonet