קטגוריות
סרטונים אחרונים
צנרת
קיבוע צנרת ברזל לקיר
צנרת
 
בדיקת כלור
כיצד בודקים את כמות הכלור במים
בדיקת כלור
 
חיפוי קירות
הדבקת בריקים
ומילוי המרווח ברובה
חיפוי קירות
 
בטיחות גפ"ם
ענף מסוכן ונפיץ ששמו גז
בטיחות גפ"ם
 
קרמיקה
כיצד מרקעים את הקיר טרם ההדבקה
קרמיקה
 

איך עושים שיפוץ בבית?

מי אוהב לשפץ את הבית? שיפוץ הוא אחד העניינים המספקים ביותר בחיים. יחד עם זאת, זה גם אחד מהדברים המייאשים ביותר.

שיפוצים הם אפשרות מצוינת לשפר את חזות הדירה, את איכות החיים הכללית וברוב המקרים גם ערך הנכס, אך עד להשלמת העבודה אפשר להשתגע. ברשימת הקשיים שעולים כאשר מבצעים עבודות שיפוצים ראוי לכלול התמודדות קשה עם קבלני שיפוצים אשר עובדים תחת לוחות זמנים ארוכים מדי, , בעלי מקצוע ומנהלי עבודה חסרי נסיון ונוסף על זאת, חוסר הנוחות הכרוך בחיים באתר בניה פעיל, מבולגן ומאובק.

בכדי להימנע מסיבוכים מיותרים, חריגות מהתקציב המוגדר והתמודדות עם בעלי מקצוע מפוקפקים, כדאי לפעול על פי כמה כללים שאותם נמנה עכשיו.

שיפוץ מבנים או בית מתחיל בתכנונים. קודם כל, חשוב מאוד להגדיר איזור הבית שאותו אתם רוצים להעביר שיפוץ, כי הרי שיפוץ טוטאלי של בית או דירה יצריך עבודה שונה בתכלית משיפוץ של חדר-שניים. לאחר שהגעתם להחלטה, תגיע העת להגדיר מסגרת תקציב ממנה אתם לא מוכנים לחרוג, לאחר מכן הוסיפו לה, לכל מקרה שלא יהיה, כעשרים אחוז.

כעת לכו לחפש בחנויות, עיינו בקטלוגים ובאינטרנט. תהליך ההתרשמות יקל עליכם להתמקד על החומרים הקיימים בחוץ, להשוות מחירי חומרים ומוצרים, וכמובן יעלה לכם רעיונות הנוגעים למראה הסופי שאתם רוצים להשיג.

השלב הבא כרוך במציאת איש המקצוע האמין והמנוסה ביותר. כמו בכל מצב אחר, דרך טובה למציאת קבלן שיפוצים היא דרך המלצות של אנשים קרובים אליכם. צרו קשר עם קבלן שיפוצים, קבעו אתו פגישת התייעצות בלתי מחייבת, בקשו ממנו הצעת מחיר ולוח זמנים לסיום העבודות. במידה ותנאי העסקה מקובלים עליכם חתמו על העסקה בחוזה, שתפקידו לכסות אתכם במידה ויתעוררו בעיות, כמו שינויים במחיר העבודה, הזדחלות בלוח הזמנים, או ליקויים בביצוע עבודת השיפוץ.

אך גם כאשר עושים כל מאמץ למנוע את הסיבות להיווצרות בעיות עדיין נתקלים במכשולים בדרך, אבל בסוף היום החיובי מתעלה על השלילי. לכן, אם תתכוננו בצורה מסודרת ותקפידו לעגן את התנאים עם חוזה שיפוצים, בתום תקופה קצרה תזכו לקצור את הפירות המתוקים של חיים בבית כמו-חדש.

מקור המאמר: http://www.maker.co.il/3_36495/מאמר/איך-עושים-שיפוץ-בבית.html

כתיבת המאמר: פורטל לבית

מושגים בנושא איך עושים שיפוץ בבית?

רוצה לתת לנו מושג?
כרגע לא מצאנו מושגים רלוונטים למאמר.
במידה ויש לך מושג שימושי נשמח לפרסם אותו.

טיפים בנושא איך עושים שיפוץ בבית?

רוצה לתת לנו טיפ?
כרגע לא מצאנו טיפים רלוונטים למאמר.
במידה ויש לך טיפ שימושי נשמח לפרסם אותו.

סרטונים מומלצים - איך עושים שיפוץ בבית?

כתבות מומלצות - איך עושים שיפוץ בבית?

powered by Tagonet