קטגוריות
סרטונים אחרונים
צנרת
קיבוע צנרת ברזל לקיר
צנרת
 
פוליביד
הנחת פוליביד לפני יציקה
פוליביד
 
מונע טריקת דלת
שומר על אצבעות הילדים
מונע טריקת דלת
 
תיקון גג רעפים
איתור והחלפת רעף שבור
תיקון גג רעפים
 
חיפוי קירות
הדבקת בריקים
ומילוי המרווח ברובה
חיפוי קירות
 

פתרונות הצללה מתקדמים בע"מ

צלון EXT-50 סומברה

צלון EXT-50 לדגם זה שלבים צרים יחסית אשר מקנים לו חזות עדינה. השלבים נתמכים על ידי כבל מוביל ‏אסטטי אשר משלים את החזות המעודנת.‏
לדגם זה תיבת איסוף בעלת מידות מינימליות -- הן ברוחב והן בגובה. על כן, דגם ייחודי זה מציע ‏פתרון לחלונות בהם לא היה תכנון מוקדם, או למקומות עם נתוני התקנה בעיתיים.‏
צלון EXT-50 מיוצר עם מנוע או מנואלה. 
‏צבעים סטנדרטים - מהמבחר ללא תוספת תשלום 

סומברה היא חברה המתמחה בפתרונות הצללה מתקדמים המבוססים על תריסי רפפה ‏חיצוניים מאלומינים (תריס וניציאני חיצוני מאלומיניום, צלון חיצוני חשמלי מאלומיניום).
לאחר ניסיון של שנים בשיווק, התקנה ותמיכה במוצרים אלה, החליטו מייסדי החברה להתמקד ‏בפיתרון האידאלי שמציע מוצר זה, על דגמיו השונים, ולשווק באופן בלעדי בישראל את מוצר ‏הדגל של החברה הצ'כית "Climax" - החבֵרה במועדון היוקרתי של 100 החברות האיכותיות ‏בעלות "הצמיחה הדינאמית" בצ'כיה. 
לצד איכות מוצר ברמה הגבוהה ביותר, שמה החֵברה דגש על איכות בלתי מתפשרת בשירות. ‏עם המוניטין והניסיון הרב של המייסדים, מציעה סומברה את שירותיה המקצועיים לקבלנים, אדריכלים, ספקים ומתקינים ‏מובילים בישראל.

מושגים בנושא פתרונות הצללה מתקדמים בע"מ

רוצה לתת לנו מושג?
אדקס
אדקס הינו מוסף אשר מוסיפים לתערובת צמנטית על מנת לאפשר התחברות טובה וחזקה לקלקר העשוי פוליסטירן או פוליאוריתן מוקצף .לוחות אדקס משמשים לבידוד תרמי ,נפוצים בבניה תפקידם להוות גשרי קור ולמנוע מעבר של קור ליציקות המבנה למניעת עיבוי וסימני עובש בקירות המבנה בחלקו הפנימי.
לוחות האדקס מגיעים בעוביים שונים עם ציפוי צמנטי בצד אחד או בשני הצדדים לבחירה.הלוחות מונחים בחלק הפנימי של התבנית בעת היציקה לשם היקשרות טובה .הציפוי הצמנטי מגן על הלוח בעת היציקה.לאחר פירוק התבנית ניתן לעשות שכבת הרבצה וטיח.
הועלה לאתר ע"י: טל שיפוצים בע"מ
דלת ממ"ד
דלת ממ"ד הינה דלת המיועדת לסגור כניסה לחלל תוך כדי אטימתו למעבר אוויר או כל מולקולה אחרת.הדלת אינה מיועדת לשימוש יומי הן בגלל משקלה הרב והן כדי לשמור על הגומי העוטף את הדלת.הגומי במעטפת הדלת עובד בשני אופנים,הגומי הנמצא בצד הבריח הינו גומי דינאמי אשר נכנס לפעולה בעת הברחת הדלת תוך כדי הפעלת לחץ ומעיכתו ע"י הדלת.האופן השני הינו בצד הצירים שם הגומי סטטי והוא גורם לקושי בסגירת הדלת,שימוש יומי בדלת יכול לגרום ליציאת הגומי ממקומו,במקרה זה מומלץ למרוח סופר 7 בגב הגומיה ולהחזירה למקומה.
הועלה לאתר ע"י: טל שיפוצים בע"מ
סוכך
סוכך,מרקיזה, הינה יריעה הנמתחת אל מחוץ למבנה לשם קירוי והגנה מפני השמש והגשם.המרקיזה עשויה לרוב ממוטות אלומיניום החסינות לפגעי מזג האוויר ומשמשות כקונסטרוקציה לבד הקשיח הנמתח בין המוטות.ישנן מרקיזות הנפתחות באמצעות מנואלה ידנית אך כיום רובן חשמליות הניתנות לפתיחה וסגירה באמצעות מתג.
פלריג יוטה
יריעת ברזנט סינטטית נפוצה מאוד לגדרות, כיסוי לארגזי חול, הסתרה של מקומות ועוד (החומר לא אטום למים).

טיפים בנושא פתרונות הצללה מתקדמים בע"מ

רוצה לתת לנו טיפ?
  • בעת שיפוץ בבית בו קיים מנגל גז בגינה העובד עם בלון גז מומלץ להעביר נקודת גז לאזור המנגל כך שלא יהיה צורך באחסנת בלון הגז.
    הועלה לאתר ע"י: טל
לטיפים נוספים בנוגע לפתרונות הצללה מתקדמים בע"מ

סרטונים מומלצים - פתרונות הצללה מתקדמים בע"מ

כתבות מומלצות - פתרונות הצללה מתקדמים בע"מ

powered by Tagonet