קטגוריות
סרטונים אחרונים
גבס
קיר גבס עגול
גבס
 
בטון
הכנת בטון אדום
בטון
 
תיקון גג רעפים
איתור והחלפת רעף שבור
תיקון גג רעפים
 
שער למדרגות
ניתן להארכה,מונע נפילה
שער למדרגות
 
בדיקת כלור
כיצד בודקים את כמות הכלור במים
בדיקת כלור
 

פתרונות הצללה מתקדמים בע"מ

צלון EXT-50 סומברה

צלון EXT-50 לדגם זה שלבים צרים יחסית אשר מקנים לו חזות עדינה. השלבים נתמכים על ידי כבל מוביל ‏אסטטי אשר משלים את החזות המעודנת.‏
לדגם זה תיבת איסוף בעלת מידות מינימליות -- הן ברוחב והן בגובה. על כן, דגם ייחודי זה מציע ‏פתרון לחלונות בהם לא היה תכנון מוקדם, או למקומות עם נתוני התקנה בעיתיים.‏
צלון EXT-50 מיוצר עם מנוע או מנואלה. 
‏צבעים סטנדרטים - מהמבחר ללא תוספת תשלום 

סומברה היא חברה המתמחה בפתרונות הצללה מתקדמים המבוססים על תריסי רפפה ‏חיצוניים מאלומינים (תריס וניציאני חיצוני מאלומיניום, צלון חיצוני חשמלי מאלומיניום).
לאחר ניסיון של שנים בשיווק, התקנה ותמיכה במוצרים אלה, החליטו מייסדי החברה להתמקד ‏בפיתרון האידאלי שמציע מוצר זה, על דגמיו השונים, ולשווק באופן בלעדי בישראל את מוצר ‏הדגל של החברה הצ'כית "Climax" - החבֵרה במועדון היוקרתי של 100 החברות האיכותיות ‏בעלות "הצמיחה הדינאמית" בצ'כיה. 
לצד איכות מוצר ברמה הגבוהה ביותר, שמה החֵברה דגש על איכות בלתי מתפשרת בשירות. ‏עם המוניטין והניסיון הרב של המייסדים, מציעה סומברה את שירותיה המקצועיים לקבלנים, אדריכלים, ספקים ומתקינים ‏מובילים בישראל.

מושגים בנושא פתרונות הצללה מתקדמים בע"מ

רוצה לתת לנו מושג?
פלריג יוטה
יריעת ברזנט סינטטית נפוצה מאוד לגדרות, כיסוי לארגזי חול, הסתרה של מקומות ועוד (החומר לא אטום למים).
כתב כמויות
כתב כמויות הוא טבלה המציגה את כל כמויות החומרים והעבודות הנחוצות לבניית מבנה, לעבודות תשתית או לעבודות פיתוח. כך למשל מחשבים כמויות של ברזל, בטון, בלוקים, שטחי פנים של קירות, אורך של ספי חלונות ומעקות. כתב הכמויות מתבצע על סמך תוכנית מאושרת.כתב הכמויות הינו פירוט של העבודות והחומרים המופיעים בתוכניות הביצוע השונות.
בלוק פומיס
הפומיס הוא אגריגט שנוצר כתוצאה מפעילות וולקנית. הוא בעל מבנה נימי שנוצר כתוצאה מכליאת גזים וולקניים בתוך מסת החומר המצטמק בזמן ההתקררות. אבן הפומיס נקיה לחלוטין וצבעה לבן.
יתרונות בלוק הפומיס הן:
משקל קל לעומת חוזק,בידוד תרמי וקבוע זמן תרמי גבוהים ,עוצמת גמישות והתנגדות לזעזועים,עמידות נגד אש,בידוד אקוסטי גבוה ומקדם בליעות קול מעולה,נוחים לעיבוד,עמידות נגד הקפאה והפשרה
דלת ממ"ד
דלת ממ"ד הינה דלת המיועדת לסגור כניסה לחלל תוך כדי אטימתו למעבר אוויר או כל מולקולה אחרת.הדלת אינה מיועדת לשימוש יומי הן בגלל משקלה הרב והן כדי לשמור על הגומי העוטף את הדלת.הגומי במעטפת הדלת עובד בשני אופנים,הגומי הנמצא בצד הבריח הינו גומי דינאמי אשר נכנס לפעולה בעת הברחת הדלת תוך כדי הפעלת לחץ ומעיכתו ע"י הדלת.האופן השני הינו בצד הצירים שם הגומי סטטי והוא גורם לקושי בסגירת הדלת,שימוש יומי בדלת יכול לגרום ליציאת הגומי ממקומו,במקרה זה מומלץ למרוח סופר 7 בגב הגומיה ולהחזירה למקומה.
הועלה לאתר ע"י: טל שיפוצים בע"מ

טיפים בנושא פתרונות הצללה מתקדמים בע"מ

רוצה לתת לנו טיפ?
  • בעת שימוש בצרכן בעל עומס גבוהה במידה והוא מחובר לכבל מאריך יש לפתוח את הכבל לכל אורכו על מנת למנוע התכה של החוטים עקב החום שנוצר עקב העומס.
    הועלה לאתר ע"י: טל
לטיפים נוספים בנוגע לפתרונות הצללה מתקדמים בע"מ

סרטונים מומלצים - פתרונות הצללה מתקדמים בע"מ

כתבות מומלצות - פתרונות הצללה מתקדמים בע"מ

powered by Tagonet