קטגוריות
סרטונים אחרונים
קיר בריקים
הדבקת בריקים ומילוי רובה
קיר בריקים
 
חלונות
החלפת שלב בחלון רפרפה
חלונות
 
פיצול נקודת מים
הוספת נקודת מים בצנרת פקס
פיצול נקודת מים
 
עבודות בובקט
פינוי אדמה בחפירת מרתף
עבודות בובקט
 
תיקון גג רעפים
איתור והחלפת רעף שבור
תיקון גג רעפים
 

פתרונות הצללה מתקדמים בע"מ

צלון EXT-50 סומברה

צלון EXT-50 לדגם זה שלבים צרים יחסית אשר מקנים לו חזות עדינה. השלבים נתמכים על ידי כבל מוביל ‏אסטטי אשר משלים את החזות המעודנת.‏
לדגם זה תיבת איסוף בעלת מידות מינימליות -- הן ברוחב והן בגובה. על כן, דגם ייחודי זה מציע ‏פתרון לחלונות בהם לא היה תכנון מוקדם, או למקומות עם נתוני התקנה בעיתיים.‏
צלון EXT-50 מיוצר עם מנוע או מנואלה. 
‏צבעים סטנדרטים - מהמבחר ללא תוספת תשלום 

סומברה היא חברה המתמחה בפתרונות הצללה מתקדמים המבוססים על תריסי רפפה ‏חיצוניים מאלומינים (תריס וניציאני חיצוני מאלומיניום, צלון חיצוני חשמלי מאלומיניום).
לאחר ניסיון של שנים בשיווק, התקנה ותמיכה במוצרים אלה, החליטו מייסדי החברה להתמקד ‏בפיתרון האידאלי שמציע מוצר זה, על דגמיו השונים, ולשווק באופן בלעדי בישראל את מוצר ‏הדגל של החברה הצ'כית "Climax" - החבֵרה במועדון היוקרתי של 100 החברות האיכותיות ‏בעלות "הצמיחה הדינאמית" בצ'כיה. 
לצד איכות מוצר ברמה הגבוהה ביותר, שמה החֵברה דגש על איכות בלתי מתפשרת בשירות. ‏עם המוניטין והניסיון הרב של המייסדים, מציעה סומברה את שירותיה המקצועיים לקבלנים, אדריכלים, ספקים ומתקינים ‏מובילים בישראל.

מושגים בנושא פתרונות הצללה מתקדמים בע"מ

רוצה לתת לנו מושג?
סוכך
סוכך,מרקיזה, הינה יריעה הנמתחת אל מחוץ למבנה לשם קירוי והגנה מפני השמש והגשם.המרקיזה עשויה לרוב ממוטות אלומיניום החסינות לפגעי מזג האוויר ומשמשות כקונסטרוקציה לבד הקשיח הנמתח בין המוטות.ישנן מרקיזות הנפתחות באמצעות מנואלה ידנית אך כיום רובן חשמליות הניתנות לפתיחה וסגירה באמצעות מתג.
מקדח כוס נירוסטה
מקדח בעל עמידות גבוהה לחום מומלץ ליטבול במשחה מעכבת חום לשמירה על המקדח.
בלוק פומיס
הפומיס הוא אגריגט שנוצר כתוצאה מפעילות וולקנית. הוא בעל מבנה נימי שנוצר כתוצאה מכליאת גזים וולקניים בתוך מסת החומר המצטמק בזמן ההתקררות. אבן הפומיס נקיה לחלוטין וצבעה לבן.
יתרונות בלוק הפומיס הן:
משקל קל לעומת חוזק,בידוד תרמי וקבוע זמן תרמי גבוהים ,עוצמת גמישות והתנגדות לזעזועים,עמידות נגד אש,בידוד אקוסטי גבוה ומקדם בליעות קול מעולה,נוחים לעיבוד,עמידות נגד הקפאה והפשרה
כתב כמויות
כתב כמויות הוא טבלה המציגה את כל כמויות החומרים והעבודות הנחוצות לבניית מבנה, לעבודות תשתית או לעבודות פיתוח. כך למשל מחשבים כמויות של ברזל, בטון, בלוקים, שטחי פנים של קירות, אורך של ספי חלונות ומעקות. כתב הכמויות מתבצע על סמך תוכנית מאושרת.כתב הכמויות הינו פירוט של העבודות והחומרים המופיעים בתוכניות הביצוע השונות.

טיפים בנושא פתרונות הצללה מתקדמים בע"מ

רוצה לתת לנו טיפ?
  • בעת שיפוץ בבית בו קיים מנגל גז בגינה העובד עם בלון גז מומלץ להעביר נקודת גז לאזור המנגל כך שלא יהיה צורך באחסנת בלון הגז.
    הועלה לאתר ע"י: טל
לטיפים נוספים בנוגע לפתרונות הצללה מתקדמים בע"מ

סרטונים מומלצים - פתרונות הצללה מתקדמים בע"מ

כתבות מומלצות - פתרונות הצללה מתקדמים בע"מ

powered by Tagonet